Commissies/vrijwilligers

Accommodatie & Horeca
Accommodatie
Ewout van der Veen Voorzitter
Tony ter Weeme Coördinator Lockers
Bar
Jeroen van de Rest Horeca manager
Yvonne Muller auf der Heijde Barcoördinator
Rita Kienhorst Barcoördinator
Wilma de Waal Barcoördinator
Rita Kienhorst Coördinator Planning
Feest
Vacature Coördinator
Hockey Jeugd & Zaal
Jeugd
Petra van der Meer Voorzitter
Karin van Duuren Coördinator Jongens A
Hilde Spitsbaard Coördinator Jongens B
Eveline Linnenbank-Idema Coördinator Jongens C
Niels Hovestad Coördinator Jongens D
Ivonne Gorissen Coördinator Meisjes A
Chantal Kleijnen Coördinator Meisjes B
Paula Bast Coördinator Meisjes B
Truus Bouma Coördinator Meisjes C
Willemijn Caron Coördinator Meisjes C
Petra van der Meer Coördinator Meisjes D
Claudia van Kersen Coördinator Meisjes D
Jongste jeugd
Maurice Alberts Voorzitter
Bart Wouters Coördinator Frockey's
Nijske van Pesch Coördinator Funkey's
Mijke Visser-van Acker Coördinator Jongens E6
Sophia Houdijk Coördinator Jongens E8
Remko Reeuwijk Coördinator Jongens F
Nathalie van Genuchten Coördinator Meisjes E6
Bianca van Cruijningen Coördinator Meisjes E8
Jasper Nauss Coördinator Meisjes F
Sport Technisch Kader (STK)
Tim Oudenaller STK Prestatie
Dominik Batenburg STK Senioren
Dominik Batenburg STK Breedte
Michiel van der Meer STK Jongste Jeugd
Zaalhockey
Judith Molen Voorzitter
Jolanda de Boon Voorzitter
Annette van der Gun Wedstrijdsecretaris
Merel Verdonck-Gondelach Planning arbitrage zaal
Annette van der Gun Communicatie
Michiel van der Meer Planning trainingen en trainers
Hockey Organisatie & Communicatie
Communicatie
Marion Zaal-van Oorschot Houtwerk
Annette Stolk Houtwerk
Hans Hoogerbrug Redactie
Hockeykantoor
Nico Weel Voorzitter
Marloes Dijk Wedstrijdsecretaris Algemeen
Nico Weel Coördinator Beleidsontwikkeling
Frank Nijs Coördinator EHBO
Albert Piet Stuitje Coördinator Financiën
Monique Duizer Wedstrijdsecretaris Jongste jeugd
Monique Duizer Wedstrijdsecretaris Junioren
Michiel Bruinsma Wedstrijdsecretaris Senioren
Petra van Wezel-Buis Coördinator Wedstrijdtafel
Annette van der Gun Wedstrijdsecretaris Zaalhockey
Keepersacademie
Tony ter Weeme Communicatie
Marike Oudraad Coördinator
Toernooi
Heleen van Holten Organisatie Bedrijven
Ron Verboom Organisatie CD
Frans Brackel Organisatie Familie
Bas Leenders Organisatie Houten Frieten
Aldwin Vriesema Organisatie Trimhockey
Hockey Senioren & Prestatie
Prestatiehockey
Eric Gielisse Voorzitter
Martijn Eshuis Coördinator
Floris Vogelaar Coördinator
Scheidsrechters
Youandi van der Gaag Coördinator Arbitrage
Marc Koch Planning Arbitrage
Senioren
Jan Jurre Harsveld van der Veen Coördinator
Trimhockey
Stefanie Colnot Coördinator
Onno Ghijsen Cohen Coördinator
Peter Hermsen Coördinator
Veteranen
Remco Voogt Coördinator
Penningmeester
Administratie
Erik te Winkel Verenigingsadministrateur
Kascommissie
Onno Ghijsen Cohen Voorzitter
Ewout van der Veen Lid
Marcel Ribbers Lid
Ledenadministratie
Christel Gielisse Coördinator
Materiaal
Niels Arkes Lid De materialencommissie is verantwoordelijk voor: De uitgifte en inname van alle materiaal (keepermateriaal en trainingsmateriaal) Reparatie en onderhoud Inkoop nieuwe materialen. Waar zit de Materiaalcommissie? De materiaalcommissie heeft haar materiaal opgeslagen in kleedkamer 5
Tony ter Weeme Lid De materialencommissie is verantwoordelijk voor: De uitgifte en inname van alle materiaal (keepermateriaal en trainingsmateriaal) Reparatie en onderhoud Inkoop nieuwe materialen. Waar zit de Materiaalcommissie? De materiaalcommissie heeft haar materiaal opgeslagen in kleedkamer 5
Secretaris
Gevonden voorwerpen
Wilma de Waal Coördinator
Tucht
Nanning van der Hoop Voorzitter
Jan Knaapen Secretaris
Erik de Leeuw den Bouter Lid
Vrijwilligers
Karen Schol Voorzitter
Vacature Lid
Rita Kienhorst Lid
Voorzitter
ICT
Erwin van Wezel Voorzitter
Ed Achterberg Lid
Remke Schuurmans Lid
Arnoud Backers Lid
Wietse Bijlsma Lid
Sponsor
Frans Wagenaar Voorzitter
Jeroen Rommes Lid
Vertrouwenspersoon
Toineke Lapoutre Lid
Simeronie Dobbe Lid