Vandaag jarig

Niki de Gans

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 30727 Zwaluwen Utrecht M8E2

0

15:20 15:50 thuis Kruisboog, De
  Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding 
20 jan 30676 VMHC Spitsbergen M8E2

0

14:00 14:30 thuis Kruisboog, De
  Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opbouwen indien geen trainingen vooraf, wedstrijdtas halen clubhuis 
27 jan 30058 M.H.C. LELYSTAD M8E2

15

08:55 09:40 uit Hoograven
  Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
 
27 jan 30187 Zwaluwen Utrecht M8E2

15

08:15 09:00 uit Hoograven
  Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
 
10 feb 30931 M.H.C. LELYSTAD M8E2

0

11:10 11:40 thuis Sportdome Bunnik
  Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR Bunnik
hal: veld 1
 
10 feb 30839 HC Kromme Rijn M8E1

0

10:30 11:00 uit Sportdome Bunnik
  Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR Bunnik
hal: veld 1
 
17 feb 29656 HC Kromme Rijn M8E1

0

14:00 14:30 thuis Kruisboog, De
  Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis 
17 feb 29707 M.H.C. Hoevelaken M8E12C

0

15:20 15:50 thuis Kruisboog, De
  Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding 
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Hoevelaken M8E12C Leusden M8E1 11:00 Slag, De
  Hoevelaken M8E12C Lelystad M8E2 12:20 Slag, De
  Houten M8E4 Spitsbergen M8E2 14:30 Kruisboog, De
  Houten M8E4 Zwaluwen M8E2 15:50 Kruisboog, De
  Lelystad M8E2 Leusden M8E1 11:40 Slag, De
  Spitsbergen M8E2 Zwaluwen M8E2 15:10 Kruisboog, De
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Kromme Rijn M8E1 Leusden M8E1 10:40 Valleihal, De
  Lelystad M8E2 Zwaluwen M8E2 10:20 Hoograven
  Lelystad M8E2 Houten M8E4 9:40 Hoograven
  Leusden M8E1 Spitsbergen M8E2 11:20 Valleihal, De
  Spitsbergen M8E2 Kromme Rijn M8E1 10:00 Valleihal, De
  Zwaluwen M8E2 Houten M8E4 9:00 Hoograven
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Lelystad M8E2 Hoevelaken M8E12C 14:20 Rietlanden, De
  Lelystad M8E2 Spitsbergen M8E2 13:00 Rietlanden, De
  Leusden M8E1 Zwaluwen M8E2 10:20 Schammer Dome
  Leusden M8E1 Kromme Rijn M8E1 9:00 Schammer Dome
  Spitsbergen M8E2 Hoevelaken M8E12C 13:40 Rietlanden, De
  Zwaluwen M8E2 Kromme Rijn M8E1 9:40 Schammer Dome
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Hoevelaken M8E12C Spitsbergen M8E2 12:20 Slag, De
  Hoevelaken M8E12C Zwaluwen M8E2 11:00 Slag, De
  Houten M8E4 Lelystad M8E2 11:40 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn M8E1 Houten M8E4 11:00 Sportdome Bunnik
  Kromme Rijn M8E1 Lelystad M8E2 12:20 Sportdome Bunnik
  Zwaluwen M8E2 Spitsbergen M8E2 11:40 Slag, De
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Houten M8E4 Kromme Rijn M8E1 14:30 Kruisboog, De
  Houten M8E4 Hoevelaken M8E12C 15:50 Kruisboog, De
  Kromme Rijn M8E1 Hoevelaken M8E12C 15:10 Kruisboog, De

Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor