Vandaag jarig

Daphne Kleemans
Jasper Nauss

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
27 jan 31210 MHV Maarssen J8E4

5

08:25 09:00 thuis Wetering, Optisport De
  Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis 
27 jan 31206 Hockeyclub UNO J8E1

5

09:45 10:20 uit Wetering, Optisport De
  Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding 
3 feb 31270 HC Geldermalsen J8E1

30

09:20 10:20 thuis Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
3 feb 31262 SV Phoenix J8E3

30

08:40 09:40 uit Randhorst, De
  Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
10 feb 31311 MHV Maarssen J8E4

5

09:45 10:20 uit Wetering, Optisport De
  Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding 
10 feb 31318 Hockeyclub UNO J8E1

5

08:25 09:00 thuis Wetering, Optisport De
  Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis 
17 feb 31161 HC Geldermalsen J8E1

25

08:45 09:40 uit DOSC
  DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
 
17 feb 31162 SV Phoenix J8E3

25

09:25 10:20 thuis DOSC
  DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
 
4 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.




Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Laren J8E3 Zwaluwen J8E2 9:40 OVVO-Hal
  Maarssen J8E4 Laren J8E3 9:00 OVVO-Hal
  Zwaluwen J8E2 Maarssen J8E4 10:20 OVVO-Hal
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Geldermalsen J8E1 Kampong J8E7 9:00 Randhorst, De
  Houten J8E3 Maarssen J8E4 9:00 Wetering, Optisport De
  Kampong J8E7 Zwaluwen J8E2 9:40 Randhorst, De
  Laren J8E3 Voordaan J8E4 9:40 Lindenhof, De
  Maarssen J8E4 UNO J8E1 9:40 Wetering, Optisport De
  Phoenix J8E3 Laren J8E3 9:00 Lindenhof, De
  UNO J8E1 Houten J8E3 10:20 Wetering, Optisport De
  Voordaan J8E4 Phoenix J8E3 10:20 Lindenhof, De
  Zwaluwen J8E2 Geldermalsen J8E1 10:20 Randhorst, De
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Geldermalsen J8E1 Phoenix J8E3 9:00 Randhorst, De
  Houten J8E3 Geldermalsen J8E1 10:20 Randhorst, De
  Kampong J8E7 Voordaan J8E4 9:40 Olympos, Sportcentrum
  Laren J8E3 Maarssen J8E4 9:00 Weetabix Hal Laren
  Maarssen J8E4 Zwaluwen J8E2 9:40 Weetabix Hal Laren
  Phoenix J8E3 Houten J8E3 9:40 Randhorst, De
  UNO J8E1 Kampong J8E7 9:00 Olympos, Sportcentrum
  Voordaan J8E4 UNO J8E1 10:20 Olympos, Sportcentrum
  Zwaluwen J8E2 Laren J8E3 10:20 Weetabix Hal Laren
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Geldermalsen J8E1 Zwaluwen J8E2 12:20 Hoograven
  Houten J8E3 UNO J8E1 9:00 Wetering, Optisport De
  Kampong J8E7 Geldermalsen J8E1 11:40 Hoograven
  Laren J8E3 Phoenix J8E3 11:40 Kampong (S.V.)
  Maarssen J8E4 Houten J8E3 10:20 Wetering, Optisport De
  Phoenix J8E3 Voordaan J8E4 12:20 Kampong (S.V.)
  UNO J8E1 Maarssen J8E4 9:40 Wetering, Optisport De
  Voordaan J8E4 Laren J8E3 11:00 Kampong (S.V.)
  Zwaluwen J8E2 Kampong J8E7 11:00 Hoograven
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Kampong J8E7 UNO J8E1 11:00 Kampong (S.V.)
  UNO J8E1 Voordaan J8E4 11:40 Kampong (S.V.)
  Voordaan J8E4 Kampong J8E7 12:20 Kampong (S.V.)
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
  Geldermalsen J8E1 Houten J8E3 9:40 DOSC
  Houten J8E3 Phoenix J8E3 10:20 DOSC
  Phoenix J8E3 Geldermalsen J8E1 9:00 DOSC

Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor