Vandaag jarig

Niki de Gans

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
20 jan 37862 M.H.C. Weesp JA1

5

19:45 20:20 uit Wetering, Optisport De
  Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour clubhuis 
20 jan 38101 CMHC JA1

5

18:25 19:00 thuis Wetering, Optisport De
  Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding 
2 feb 40577 CMHC JA1

30

17:20 18:20 uit Beusichem, Sport & Event Center
  Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
 
2 feb 40825 Schaerweijde JA3

30

16:40 17:40 uit Beusichem, Sport & Event Center
  Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
 
10 feb 33313 Hockeyclub Amersfoort JA2

15

19:35 20:20 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour clubhuis 
10 feb 33085 M.H.C. Weesp JA1

15

18:15 19:00 thuis Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch JA2 6 18 6 0 0 13 6 0
2 Amersfoort JA2 4 10 3 1 0 11 3 0
3 Houten JA2 6 6 2 0 4 8 10 0
4 Culemborg JA1 4 5 1 2 1 7 6 0
5 Schaerweijde JA3 6 5 1 2 3 7 9 0
6 Weesp JA1 4 4 1 1 2 6 6 0
7 Laren JA3 6 3 1 0 5 8 20 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort JA2Houten JA2Laren JA3Schaerweijde JA3Spandersbosch JA2Weesp JA1Culemborg JA1
Amersfoort JA2   3-1 6-1
Houten JA2   2-1 0-2 1-2
Laren JA3 0-3   3-2
Schaerweijde JA3 1-1   1-2 0-2 2-2
Spandersbosch JA2 2-1 4-2 2-1  
Weesp JA1 0-1   2-2
Culemborg JA1 0-1 3-1  

Uitslagen
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Amersfoort JA2 Laren JA3 6-1 Definitief
.. Weesp JA1 Spandersbosch JA2 0-1 Definitief
.. Houten JA2 Laren JA3 2-1 Definitief
.. Schaerweijde JA3 Spandersbosch JA2 1-2 Definitief
.. Amersfoort JA2 Houten JA2 3-1 Definitief
.. Schaerweijde JA3 Weesp JA1 0-2 Definitief
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Weesp JA1 Culemborg JA1 2-2 Definitief
.. Houten JA2 Schaerweijde JA3 0-2 Definitief
.. Laren JA3 Weesp JA1 3-2 Definitief
.. Houten JA2 Spandersbosch JA2 1-2 Definitief
.. Culemborg JA1 Laren JA3 3-1 Definitief
.. Spandersbosch JA2 Schaerweijde JA3 2-1 Definitief
ZONDAG 13 JANUARI 2019
.. Schaerweijde JA3 Culemborg JA1 2-2 Definitief
.. Culemborg JA1 Amersfoort JA2 0-1 Definitief
.. Schaerweijde JA3 Amersfoort JA2 1-1 Definitief
.. Spandersbosch JA2 Laren JA3 4-2 Definitief
.. Spandersbosch JA2 Houten JA2 2-1 Definitief
.. Laren JA3 Houten JA2 0-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 20 JANUARI 2019
  Amersfoort JA2 Schaerweijde JA3 19:40 Weetabix Hal Laren
  Culemborg JA1 Weesp JA1 19:40 Wetering, Optisport De
  Houten JA2 Culemborg JA1 19:00 Wetering, Optisport De
  Laren JA3 Schaerweijde JA3 19:00 Weetabix Hal Laren
  Laren JA3 Amersfoort JA2 20:20 Weetabix Hal Laren
  Weesp JA1 Houten JA2 20:20 Wetering, Optisport De
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
  Schaerweijde JA3 Laren JA3 19:40 Weetabix Hal Laren
  Weesp JA1 Laren JA3 20:20 Weetabix Hal Laren
  Weesp JA1 Schaerweijde JA3 19:00 Weetabix Hal Laren
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Amersfoort JA2 Culemborg JA1 14:20 Beusichem, Sport & Event Center
  Culemborg JA1 Spandersbosch JA2 13:00 Beusichem, Sport & Event Center
  Spandersbosch JA2 Amersfoort JA2 13:40 Beusichem, Sport & Event Center
ZATERDAG 2 FEBRUARI 2019
  Culemborg JA1 Houten JA2 18:20 Beusichem, Sport & Event Center
  Culemborg JA1 Schaerweijde JA3 17:00 Beusichem, Sport & Event Center
  Schaerweijde JA3 Houten JA2 17:40 Beusichem, Sport & Event Center
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Amersfoort JA2 Spandersbosch JA2 15:00 Veluwehal Barneveld
  Amersfoort JA2 Weesp JA1 16:20 Veluwehal Barneveld
  Spandersbosch JA2 Weesp JA1 15:40 Veluwehal Barneveld
ZONDAG 10 FEBRUARI 2019
  Houten JA2 Amersfoort JA2 20:20 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Houten JA2 Weesp JA1 19:00 Merwestein, Sport- en Evenementencom
  Laren JA3 Culemborg JA1 19:00 Klaas Bouthal
  Laren JA3 Spandersbosch JA2 20:20 Klaas Bouthal
  Spandersbosch JA2 Culemborg JA1 19:40 Klaas Bouthal
  Weesp JA1 Amersfoort JA2 19:40 Merwestein, Sport- en Evenementencom

Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor