Vandaag jarig

Quinty Geijskes
Mees Landman
Jitske van der Meer

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


TeamFoto

Nog 18 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 feb !Reservering

20:00 20:30 thuis Veld 1 ABN-AMRO
  training H1 
8 feb !Reservering

20:30 thuis Veld 1 ABN-AMRO
  Training H1 
10 feb !Reservering

14:00 thuis Veld 1 ABN-AMRO
  Training 14 - 16 uur 
12 feb U.S.H.C. H1

19:15 20:30 thuis Veld 1 ABN-AMRO
  oefenwedstrijd 
15 feb !Reservering

20:30 thuis Veld 1 ABN-AMRO
  Training H1 
17 feb H.O.D. H1

13:30 14:45 thuis Veld 1 ABN-AMRO
  oefenwedstrijd 
3 mrt SV Kampong Hockey H2

13:30 14:45 thuis Veld 1 ABN-AMRO
  Oefenwedstrijd 
10 mrt 4041 MHCBeuningen H1

60

uit route
17 mrt 4577 Hockeyclub Amersfoort H1

13:00 14:45 thuis Veld 1 ABN-AMRO
24 mrt 4703 Apeldoorn H1

45

12:15 14:45 uit route
31 mrt 5297 HCQZ H1

13:00 14:45 thuis Veld 1 ABN-AMRO
7 apr 5417 Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' H1

13:00 14:45 thuis Veld 1 ABN-AMRO
14 apr 5898 MHC Leusden H1

30

12:30 14:45 uit route
5 mei 6197 GHBS H1

13:00 14:45 thuis Veld 1 ABN-AMRO
12 mei 6489 HC Zwolle H1

60

uit route
19 mei 6977 THCC De Kromhouters H1

13:00 14:45 thuis Veld 1 ABN-AMRO
26 mei 7388 EHV Enschede H1

90

11:30 14:45 uit route
2 jun 7757 G.C.H.C. H1

13:00 14:45 thuis Veld 1 ABN-AMRO
13 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle H1 11 28 9 1 1 47 15 0
2 GHBS H1 11 24 7 3 1 31 19 0
3 Houten H1 11 23 7 2 2 34 16 0
4 Kromhouters H1 11 22 7 1 3 29 23 0
5 Apeldoorn H1 11 19 6 1 4 23 25 0
6 Leusden H1 11 18 5 3 3 30 23 0
7 EHV H1 11 14 3 5 3 21 28 0
8 GCHC H1 11 13 3 4 4 24 23 0
9 QZ H1 11 9 2 3 6 15 36 0
10 Amersfoort H1 11 7 1 4 6 26 32 0
11 Gron.Studs H1 11 4 0 4 7 15 30 0
12 Beuningen H1 11 1 0 1 10 12 37 0

Uitslagenmatrix
  Amersfoort H1Apeldoorn H1Beuningen H1GCHC H1GHBS H1Gron.Studs H1Houten H1Kromhouters H1Leusden H1EHV H1QZ H1Zwolle H1
Amersfoort H1   6-2 3-4 3-4 2-2 0-5
Apeldoorn H1 1-0   4-3 1-1 3-0 4-5
Beuningen H1 0-1   0-2 2-3 1-1 2-3 1-2
GCHC H1 2-2   2-2 2-2 2-2 7-3 0-2
GHBS H1 3-2 3-1   2-1 2-0 2-2 6-0
Gron.Studs H1 3-3 2-3 2-2   0-3 1-2
Houten H1 6-0 8-1   2-1 1-1 2-4
Kromhouters H1 5-4 1-0 2-3   3-1 2-3 4-1
Leusden H1 2-1 6-1 3-1   3-4 3-3
EHV H1 1-4 2-1 3-4 3-2 2-2   1-1
QZ H1 1-1 2-3 2-2 0-2 1-3  
Zwolle H1 5-1 3-1 5-3 5-1 6-0 8-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Houten H1 Beuningen H1 8-1 Definitief
.. Apeldoorn H1 Amersfoort H1 1-0 Definitief
.. GHBS H1 Kromhouters H1 2-0 Definitief
.. Gron.Studs H1 GCHC H1 2-3 Definitief
.. Leusden H1 EHV H1 3-4 Definitief
.. Zwolle H1 QZ H1 8-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. GCHC H1 Leusden H1 2-2 Definitief
.. Amersfoort H1 Houten H1 3-4 Definitief
.. Beuningen H1 Gron.Studs H1 1-1 Definitief
.. QZ H1 Apeldoorn H1 2-3 Definitief
.. Kromhouters H1 Zwolle H1 4-1 Definitief
.. EHV H1 GHBS H1 3-4 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Zwolle H1 EHV H1 6-0 Definitief
.. GHBS H1 GCHC H1 3-1 Definitief
.. Leusden H1 Beuningen H1 6-1 Definitief
.. Gron.Studs H1 Amersfoort H1 3-3 Definitief
.. Houten H1 Apeldoorn H1 6-0 Definitief
.. Kromhouters H1 QZ H1 2-3 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Beuningen H1 GHBS H1 2-3 Definitief
.. EHV H1 Kromhouters H1 2-2 Definitief
.. GCHC H1 Zwolle H1 0-2 Definitief
.. Apeldoorn H1 Gron.Studs H1 3-0 Definitief
.. Amersfoort H1 Leusden H1 3-4 Definitief
.. QZ H1 Houten H1 0-2 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. GHBS H1 Amersfoort H1 3-2 Definitief
.. Leusden H1 Apeldoorn H1 2-1 Definitief
.. Zwolle H1 Beuningen H1 3-1 Definitief
.. Kromhouters H1 GCHC H1 1-0 Definitief
.. Gron.Studs H1 Houten H1 0-3 Definitief
.. EHV H1 QZ H1 1-1 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Houten H1 Leusden H1 2-1 Definitief
.. Beuningen H1 Kromhouters H1 2-3 Definitief
.. QZ H1 Gron.Studs H1 2-2 Definitief
.. GCHC H1 EHV H1 2-2 Definitief
.. Apeldoorn H1 GHBS H1 1-1 Definitief
.. Amersfoort H1 Zwolle H1 0-5 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. EHV H1 Beuningen H1 2-1 Definitief
.. Kromhouters H1 Amersfoort H1 5-4 Definitief
.. Leusden H1 Gron.Studs H1 3-1 Definitief
.. GCHC H1 QZ H1 7-3 Definitief
.. Zwolle H1 Apeldoorn H1 5-1 Definitief
.. GHBS H1 Houten H1 2-1 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Beuningen H1 GCHC H1 0-2 Definitief
.. Amersfoort H1 EHV H1 2-2 Definitief
.. Houten H1 Zwolle H1 2-4 Definitief
.. QZ H1 Leusden H1 1-3 Definitief
.. Gron.Studs H1 GHBS H1 2-2 Definitief
.. Apeldoorn H1 Kromhouters H1 4-5 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. GCHC H1 Amersfoort H1 2-2 Definitief
.. Beuningen H1 QZ H1 1-2 Definitief
.. GHBS H1 Leusden H1 2-2 Definitief
.. Zwolle H1 Gron.Studs H1 5-1 Definitief
.. Kromhouters H1 Houten H1 2-3 Definitief
.. EHV H1 Apeldoorn H1 1-4 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Amersfoort H1 Beuningen H1 6-2 Definitief
.. GHBS H1 QZ H1 6-0 Definitief
.. Leusden H1 Zwolle H1 3-3 Definitief
.. Gron.Studs H1 Kromhouters H1 1-2 Definitief
.. Houten H1 EHV H1 1-1 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Kromhouters H1 Leusden H1 3-1 Definitief
.. QZ H1 Amersfoort H1 1-1 Definitief
.. Zwolle H1 GHBS H1 5-3 Definitief
.. Beuningen H1 Apeldoorn H1 0-1 Definitief
.. GCHC H1 Houten H1 2-2 Definitief
.. EHV H1 Gron.Studs H1 3-2 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Apeldoorn H1 GCHC H1 4-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MAART 2019
  Amersfoort H1 Apeldoorn H1 Sportpark 'Birkhoven'
  Beuningen H1 Houten H1 Sportp. 'den Alst'
  EHV H1 Leusden H1 14:45 Wesselerbrink-Noord
  GCHC H1 Gron.Studs H1 Paddepoel
  Kromhouters H1 GHBS H1 14:45 Sportp. Rauwenhof
  QZ H1 Zwolle H1 Sportpark Staddijk
ZONDAG 17 MAART 2019
  Apeldoorn H1 QZ H1 14:45 Sportpark Orderbos
  GHBS H1 EHV H1 14:45 'Corpus den Hoorn'
  Gron.Studs H1 Beuningen H1 Paddepoel
  Houten H1 Amersfoort H1 14:45 Groene Hoon
  Leusden H1 GCHC H1 14:45 Sportpark 'De Vallei'
  Zwolle H1 Kromhouters H1 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 24 MAART 2019
  Amersfoort H1 Gron.Studs H1 Sportpark 'Birkhoven'
  Apeldoorn H1 Houten H1 14:45 Sportpark Orderbos
  Beuningen H1 Leusden H1 Sportp. 'den Alst'
  EHV H1 Zwolle H1 14:45 Wesselerbrink-Noord
  GCHC H1 GHBS H1 Paddepoel
  QZ H1 Kromhouters H1 Sportpark Staddijk
ZONDAG 31 MAART 2019
  GHBS H1 Beuningen H1 14:45 'Corpus den Hoorn'
  Gron.Studs H1 Apeldoorn H1 Paddepoel
  Houten H1 QZ H1 14:45 Groene Hoon
  Kromhouters H1 EHV H1 14:45 Sportp. Rauwenhof
  Leusden H1 Amersfoort H1 14:45 Sportpark 'De Vallei'
  Zwolle H1 GCHC H1 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Amersfoort H1 GHBS H1 Sportpark 'Birkhoven'
  Apeldoorn H1 Leusden H1 14:45 Sportpark Orderbos
  Beuningen H1 Zwolle H1 Sportp. 'den Alst'
  GCHC H1 Kromhouters H1 Paddepoel
  Houten H1 Gron.Studs H1 14:45 Groene Hoon
  QZ H1 EHV H1 Sportpark Staddijk
ZONDAG 14 APRIL 2019
  EHV H1 GCHC H1 14:45 Wesselerbrink-Noord
  GHBS H1 Apeldoorn H1 14:45 'Corpus den Hoorn'
  Gron.Studs H1 QZ H1 Paddepoel
  Kromhouters H1 Beuningen H1 14:45 Sportp. Rauwenhof
  Leusden H1 Houten H1 14:45 Sportpark 'De Vallei'
  Zwolle H1 Amersfoort H1 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 5 MEI 2019
  Amersfoort H1 Kromhouters H1 Sportpark 'Birkhoven'
  Apeldoorn H1 Zwolle H1 14:45 Sportpark Orderbos
  Beuningen H1 EHV H1 Sportp. 'den Alst'
  Gron.Studs H1 Leusden H1 Paddepoel
  Houten H1 GHBS H1 14:45 Groene Hoon
  QZ H1 GCHC H1 Sportpark Staddijk
ZONDAG 12 MEI 2019
  EHV H1 Amersfoort H1 14:45 Wesselerbrink-Noord
  GCHC H1 Beuningen H1 Paddepoel
  GHBS H1 Gron.Studs H1 14:45 'Corpus den Hoorn'
  Kromhouters H1 Apeldoorn H1 14:45 Sportp. Rauwenhof
  Leusden H1 QZ H1 14:45 Sportpark 'De Vallei'
  Zwolle H1 Houten H1 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 19 MEI 2019
  Amersfoort H1 GCHC H1 Sportpark 'Birkhoven'
  Apeldoorn H1 EHV H1 14:45 Sportpark Orderbos
  Gron.Studs H1 Zwolle H1 Paddepoel
  Houten H1 Kromhouters H1 14:45 Groene Hoon
  Leusden H1 GHBS H1 14:45 Sportpark 'De Vallei'
  QZ H1 Beuningen H1 Sportpark Staddijk
ZONDAG 26 MEI 2019
  Beuningen H1 Amersfoort H1 Sportp. 'den Alst'
  EHV H1 Houten H1 14:45 Wesselerbrink-Noord
  GCHC H1 Apeldoorn H1 Paddepoel
  Kromhouters H1 Gron.Studs H1 14:45 Sportp. Rauwenhof
  QZ H1 GHBS H1 Sportpark Staddijk
  Zwolle H1 Leusden H1 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Amersfoort H1 QZ H1 Sportpark 'Birkhoven'
  Apeldoorn H1 Beuningen H1 14:45 Sportpark Orderbos
  GHBS H1 Zwolle H1 14:45 'Corpus den Hoorn'
  Gron.Studs H1 EHV H1 Paddepoel
  Houten H1 GCHC H1 14:45 Groene Hoon
  Leusden H1 Kromhouters H1 14:45 Sportpark 'De Vallei'

Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor