Vandaag jarig

Quinty Geijskes
Mees Landman
Jitske van der Meer

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mrt 4049 SV Phoenix D2

15

uit route
17 mrt 4586 R.H.V. Leonidas D6

thuis
24 mrt 4708 THC Hurley D6

45

uit route
31 mrt 5306 SV Kampong Hockey D5

thuis
7 apr 5426 Hockeyclub Amersfoort D2

thuis
14 apr 5906 Leidse Hockey Club Roomburg D3

45

uit route
5 mei 6206 U.S.H.C. D2

thuis
12 mei 6504 Zwaluwen Utrecht D2

15

uit route
19 mei 6986 Hockeyclub VVV D3

thuis
26 mei 7406 Schaerweijde D2

20

uit route
2 jun 7766 MMHC Voordaan D4

thuis
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Schaerweijde D2 11 29 9 2 0 33 5 0
2 Phoenix D2 11 25 8 1 2 33 12 0
3 USHC D2 11 22 7 1 3 34 16 0
4 Kampong D5 11 21 7 0 4 20 18 0
5 Hurley D6 11 19 6 1 4 19 21 0
6 Roomburg D3 11 17 5 2 4 34 25 0
7 Houten D2 11 16 5 1 5 25 22 0
8 Leonidas D6 11 12 4 0 7 18 20 0
9 Amersfoort D2 11 10 3 1 7 12 28 0
10 Voordaan D4 11 9 3 0 8 11 27 0
11 Zwaluwen D2 11 8 2 2 7 21 40 0
12 VVV D3 11 4 1 1 9 11 37 0

Uitslagenmatrix
  Hurley D6Schaerweijde D2 (O)Amersfoort D2 (O)USHC D2 (O)Phoenix D2 (O)Voordaan D4Houten D2 (O)Kampong D5Leonidas D6Roomburg D3VVV D3Zwaluwen D2 (O)
Hurley D6   2-1 1-0 2-3 1-0 3-2
Schaerweijde D2 (O) 2-1   4-0 1-1 1-0 2-0 4-0
Amersfoort D2 (O)   0-4 2-0 0-3 1-0 4-1
USHC D2 (O)   3-0 2-1 1-2 2-0 4-2 7-2
Phoenix D2 (O) 1-2 5-0 5-3   4-0 2-1 2-0
Voordaan D4 0-5   3-0 0-1 0-4 4-3 1-2
Houten D2 (O) 3-0 0-3 1-6   2-4 7-2
Kampong D5 3-0 1-0 0-4   3-2 1-6
Leonidas D6 0-5 2-4 0-2   3-1 4-1
Roomburg D3 3-3 2-5 6-2 0-0   3-0
VVV D3 1-0 2-2 0-3 0-3 1-4   2-5
Zwaluwen D2 (O) 3-4 1-1 2-2 2-7 2-4 1-5  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Amersfoort D2 (O) Voordaan D4 2-0 Definitief
.. USHC D2 (O) VVV D3 7-2 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Kampong D5 1-5 Definitief
.. Roomburg D3 Schaerweijde D2 (O) 2-5 Definitief
.. Houten D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-6 Definitief
.. Hurley D6 Leonidas D6 1-0 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Leonidas D6 Houten D2 (O) 0-2 Definitief
.. VVV D3 Zwaluwen D2 (O) 2-5 Definitief
.. Voordaan D4 Roomburg D3 4-3 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Amersfoort D2 (O) 5-0 Definitief
.. Kampong D5 Hurley D6 3-0 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) USHC D2 (O) 1-1 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Amersfoort D2 (O) Leonidas D6 1-0 Definitief
.. VVV D3 Kampong D5 0-3 Definitief
.. Houten D2 (O) Hurley D6 3-0 Definitief
.. Roomburg D3 Phoenix D2 (O) 0-0 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 1-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Voordaan D4 3-0 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Hurley D6 Amersfoort D2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas D6 Roomburg D3 3-1 Definitief
.. Voordaan D4 Zwaluwen D2 (O) 1-2 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) VVV D3 4-0 Definitief
.. Kampong D5 Houten D2 (O) 0-4 Definitief
.. Phoenix D2 (O) USHC D2 (O) 5-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. VVV D3 Voordaan D4 1-0 Definitief
.. USHC D2 (O) Leonidas D6 2-0 Definitief
.. Roomburg D3 Hurley D6 3-3 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Kampong D5 2-0 Definitief
.. Amersfoort D2 (O) Houten D2 (O) 0-3 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Phoenix D2 (O) 2-4 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Kampong D5 Amersfoort D2 (O) 1-0 Definitief
.. Voordaan D4 Schaerweijde D2 (O) 0-5 Definitief
.. Phoenix D2 (O) VVV D3 2-0 Definitief
.. Leonidas D6 Zwaluwen D2 (O) 4-1 Definitief
.. Hurley D6 USHC D2 (O) 1-0 Definitief
.. Houten D2 (O) Roomburg D3 2-4 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Roomburg D3 Amersfoort D2 (O) 6-2 Definitief
.. VVV D3 Leonidas D6 0-3 Definitief
.. Voordaan D4 Kampong D5 0-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Houten D2 (O) 2-1 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Phoenix D2 (O) 1-0 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) Hurley D6 3-4 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Amersfoort D2 (O) USHC D2 (O) 0-4 Definitief
.. Leonidas D6 Schaerweijde D2 (O) 0-5 Definitief
.. Houten D2 (O) Zwaluwen D2 (O) 7-2 Definitief
.. Hurley D6 VVV D3 3-2 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Voordaan D4 4-0 Definitief
.. Kampong D5 Roomburg D3 1-6 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Zwaluwen D2 (O) Amersfoort D2 (O) 2-2 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Kampong D5 2-1 Definitief
.. VVV D3 Houten D2 (O) 2-2 Definitief
.. Voordaan D4 Leonidas D6 0-4 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Hurley D6 2-1 Definitief
.. USHC D2 (O) Roomburg D3 4-2 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Amersfoort D2 (O) VVV D3 4-1 Definitief
.. Houten D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 0-3 Definitief
.. Roomburg D3 Zwaluwen D2 (O) 3-0 Definitief
.. USHC D2 (O) Kampong D5 1-2 Definitief
.. Hurley D6 Voordaan D4 2-3 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Kampong D5 Leonidas D6 3-2 Definitief
.. Zwaluwen D2 (O) USHC D2 (O) 2-7 Definitief
.. Phoenix D2 (O) Hurley D6 1-2 Definitief
.. Voordaan D4 Houten D2 (O) 3-0 Definitief
.. Schaerweijde D2 (O) Amersfoort D2 (O) 4-0 Definitief
.. VVV D3 Roomburg D3 1-4 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Leonidas D6 Phoenix D2 (O) 2-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 10 MAART 2019
  Kampong D5 Zwaluwen D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 Hurley D6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix D2 (O) Houten D2 (O) Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D2 (O) Roomburg D3 Krakelingweg (Schaerweijde)
  VVV D3 USHC D2 (O) Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D4 Amersfoort D2 (O) Sportpark Bos
ZONDAG 17 MAART 2019
  Amersfoort D2 (O) Phoenix D2 (O) Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) Leonidas D6 Groene Hoon
  Hurley D6 Kampong D5 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Roomburg D3 Voordaan D4 Sportp. Roomburg
  USHC D2 (O) Schaerweijde D2 (O) Sportp.'Olympos'
  Zwaluwen D2 (O) VVV D3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 24 MAART 2019
  Hurley D6 Houten D2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 VVV D3 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 Amersfoort D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix D2 (O) Roomburg D3 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D2 (O) Zwaluwen D2 (O) Krakelingweg (Schaerweijde)
  Voordaan D4 USHC D2 (O) Sportpark Bos
ZONDAG 31 MAART 2019
  Amersfoort D2 (O) Hurley D6 Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) Kampong D5 Groene Hoon
  Roomburg D3 Leonidas D6 Sportp. Roomburg
  USHC D2 (O) Phoenix D2 (O) Sportp.'Olympos'
  VVV D3 Schaerweijde D2 (O) Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Zwaluwen D2 (O) Voordaan D4 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Houten D2 (O) Amersfoort D2 (O) Groene Hoon
  Hurley D6 Roomburg D3 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 Schaerweijde D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 USHC D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix D2 (O) Zwaluwen D2 (O) Sportpark Koeburgweg
  Voordaan D4 VVV D3 Sportpark Bos
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Amersfoort D2 (O) Kampong D5 Sportpark 'Birkhoven'
  Roomburg D3 Houten D2 (O) Sportp. Roomburg
  Schaerweijde D2 (O) Voordaan D4 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D2 (O) Hurley D6 Sportp.'Olympos'
  VVV D3 Phoenix D2 (O) Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Zwaluwen D2 (O) Leonidas D6 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 5 MEI 2019
  Amersfoort D2 (O) Roomburg D3 Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) USHC D2 (O) Groene Hoon
  Hurley D6 Zwaluwen D2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 Voordaan D4 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 VVV D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Phoenix D2 (O) Schaerweijde D2 (O) Sportpark Koeburgweg
ZONDAG 12 MEI 2019
  Roomburg D3 Kampong D5 Sportp. Roomburg
  Schaerweijde D2 (O) Leonidas D6 Krakelingweg (Schaerweijde)
  USHC D2 (O) Amersfoort D2 (O) Sportp.'Olympos'
  VVV D3 Hurley D6 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D4 Phoenix D2 (O) Sportpark Bos
  Zwaluwen D2 (O) Houten D2 (O) Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 19 MEI 2019
  Amersfoort D2 (O) Zwaluwen D2 (O) Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) VVV D3 Groene Hoon
  Hurley D6 Schaerweijde D2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Kampong D5 Phoenix D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D6 Voordaan D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D3 USHC D2 (O) Sportp. Roomburg
ZONDAG 26 MEI 2019
  Kampong D5 USHC D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Phoenix D2 (O) Leonidas D6 Sportpark Koeburgweg
  Schaerweijde D2 (O) Houten D2 (O) Krakelingweg (Schaerweijde)
  VVV D3 Amersfoort D2 (O) Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
  Voordaan D4 Hurley D6 Sportpark Bos
  Zwaluwen D2 (O) Roomburg D3 Sportpark Nieuw Welgelegen
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Amersfoort D2 (O) Schaerweijde D2 (O) Sportpark 'Birkhoven'
  Houten D2 (O) Voordaan D4 Groene Hoon
  Hurley D6 Phoenix D2 (O) Amsterdamse Bos (Hurley)
  Leonidas D6 Kampong D5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg D3 VVV D3 Sportp. Roomburg
  USHC D2 (O) Zwaluwen D2 (O) Sportp.'Olympos'

Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor