Vandaag jarig

Daphne Kleemans
Jasper Nauss

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

27 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


27 januari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H3 Zaal   31590   U.S.H.C. H4

25  

18:45  19:40  thuis  DOSC    
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
 
J6E1Z   31020   SV Kampong Hockey JE1

0  

15:20  15:50  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
J6E1Z   31071   Larensche Mixed Hockey Club JE1

0  

14:00  14:30  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal is reeds opgebouwd, tas halen clubhuis
 
J8E3Z   31210   MHV Maarssen J8E4

5  

08:25  09:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis
 
JB2Z   35724   MHC Soest JB1

6  

18:10  18:50  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Leo Klomp en Gerard Verrijn Stuart
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, indien geen training erna; zaal opruimen en tas retour. Bij training: tas naar trainingsteam.
JB2Z   35952   CMHC JB1

6  

16:50  17:30  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Leo Klomp en Gerard Verrijn Stuart
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
JC1Z   39949   MHC Fletiomare JC2

6  

16:10  16:50  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Jan Jurre Harsveld van der Veen en Karel Strasters
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JC1Z   39721   MHC Woerden JC1

6  

14:50  15:30  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Jan Jurre Harsveld van der Veen en Karel Strasters
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis
 
JD1Z   38412   Huizer HC JD1

0  

16:00  16:30  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Rob Bloemendal en Todora Peter
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
JD1Z   38640   MHC Fletiomare JD1

0  

17:20  17:50  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Rob Bloemendal en Todora Peter
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal niet opruimen, Nieuwegein heeft hierna zaalleiding, tas met sleutel achterlaten wedstrijdtafel. Zaalcie sluit.
JD2Z   37730   Gooische Hockey Club JD3

15  

10:55  11:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
JD5Z   36572   H.C. Eemvallei JD3

30  

08:40  09:40  thuis  Noort Sijde, De    
Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1
 
ZAALBLOK   36898   ZAAL Eemvallei MD12C - Weesp MD12C

5  

13:35  13:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Laurens Brackel en Thomas van Dalen
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MD12
ZAALBLOK   31203   ZAAL Maarssen J8E4 - UNO J8E1

5  

09:35  09:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding J8E3
ZAALBLOK   38867   ZAAL Fletiomare JD1 - Huizen JD1

0  

  17:10  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Rob Bloemendal en Todora Peter
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding JD1
ZAALBLOK   34146   ZAAL Shinty MC3 - Kampong MC6

5  

17:35  17:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Noa Wijnands en Gert Bleeker
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MC4
ZAALBLOK   35487   ZAAL Soest JB1 - Culemborg JB1

6  

18:00  18:10  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Leo Klomp en Gerard Verrijn Stuart
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JB2
ZAALBLOK   31000   ZAAL Laren JE1 - Kampong JE1

0  

  15:10  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding J6E1
ZAALBLOK   33749   ZAAL Hilversum MC1 - Naarden MC1

15  

15:25  15:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Fluiten: Marc Koch en Jan Hendrik Bredee
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
zaalleiding MC1
ZAALBLOK   34144   ZAAL Soest MA3 - Geldermalsen MA1

5  

19:35  19:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Rene Noordhof
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MA3
ZAALBLOK   32835   ZAAL Schaerweijde MD2 - Almere MD2

5  

15:35  15:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Britt van der Heijden en Julie van Wezel
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MD1
ZAALBLOK   35567   ZAAL Soest MD2 - Nieuwegein MD2

5  

11:35  11:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Troy Craanen en Tuur Luiten
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MD5
ZAALBLOK   40162   ZAAL Woerden JC1 - Fletiomare JC2

6  

16:00  16:10  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Jan Jurre Harsveld van der Veen en Karel Strasters
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JC1
 
M6E1Z   30300   H.C. Eemvallei ME24

31  

11:15  12:20  thuis  Icoon    
Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: 1
 
M8E1Z   29957   H.C. Eemvallei M8E1

40  

08:30  09:40  thuis  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
 
MA3Z   34610   MHC Soest MA3

5  

18:25  19:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Rene Noordhof
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MA3Z   34382   HC Geldermalsen MA1

5  

19:45  20:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Rene Noordhof
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour clubhuis
MA5Z   32777   MMHC Voordaan MA4

15  

14:55  15:40  thuis  Helsdingen, Sportcentrum    
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
 
MB4Z   35674   VMHC Spitsbergen MB2

30  

10:40  11:40  thuis  Thijs vd Polshal    
Thijs vd Polshal
Jozef Israelslaan 58
3443CT WOERDEN
hal: 1
 
MC1z   33525   Hilversum MC1

15  

14:15  15:00  thuis  Kampong (S.V.)    
Fluiten: Marc Koch en Jan Hendrik Bredee
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
zaalleiding, geen wedstrijdtas nodig, instructie over hal Kampong via de mail
MC4z   34437   SV Kampong Hockey MC6

5  

17:45  18:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Gert Bleeker en Noa Wijnands
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MC4z   34665   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC3

5  

16:25  17:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Noa Wijnands en Gert Bleeker
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MC8z   34906   MHC Fletiomare MC6

15  

14:55  15:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
 
MD1Z   33317   Almeerse HC MD2

5  

15:45  16:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Britt van der Heijden en Julie van Wezel
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MD1Z   33089   Schaerweijde MD2

5  

14:25  15:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Britt van der Heijden en Julie van Wezel
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MD12cZ   37349   M.H.C. Weesp MD12C

5  

12:25  13:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Laurens Brackel en Thomas van Dalen
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MD4Z   35586   MHC Fletiomare MD3

0  

11:10  11:40  thuis  SCHC Blaashal    
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
MD5Z   35786   MHC Soest MD2

5  

11:45  12:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Troy Craanen en Tuur Luiten
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MD5Z   36014   MHCN MD2

5  

10:25  11:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Tuur Luiten en Troy Craanen
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
H1 Zaal   32763   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty H1

40 

18:30  19:40  uit  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
H1 Zaal   33219   M.H.C. Weesp H1

40 

19:10  20:20  uit  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
H3 Zaal   31583   SV Phoenix H5

25 

18:05  19:00  uit  DOSC    
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
 
J8E2Z   29463   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty J8E1

30 

10:40  11:40  uit  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
J8E2Z   29507   Gooische Hockey Club J8E2

30 

11:20  12:20  uit  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: veld 1
J8E3Z   31206   Hockeyclub UNO J8E1

09:45  10:20  uit  Wetering, Optisport De    
Let op: Uittenue mee!   
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
JAB1CZ   41300   Larensche Mixed Hockey Club JA12C

30 

19:20  20:20  uit  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
JAB1CZ   40956   Hockeyclub SCHC JAB1C

30 

18:40  19:40  uit  Weetabix Hal Laren    
Let op: Uittenue mee!   
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
JD2Z   38179   SV Kampong Hockey JD3

15 

10:15  11:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
JD5Z   36799   MHC Woerden JD3

30 

08:00  09:00  uit  Noort Sijde, De    
Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1
 
M6E1Z   30246   M.H.C. LELYSTAD ME1

31 

10:35  11:40  uit  Icoon    
Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: 1
 
M8E1Z   30025   Almeerse HC M8E1

40 

07:50  09:00  uit  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
M8E4Z   30058   M.H.C. LELYSTAD M8E2

15 

08:55  09:40  uit  Hoograven    
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
M8E4Z   30187   Zwaluwen Utrecht M8E2

15 

08:15  09:00  uit  Hoograven    
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
 
MA1Z   37338   SV Phoenix MA1

25 

16:05  17:00  uit  DOSC    
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
MA1Z   36887   MHC Fletiomare MA1

25 

16:45  17:40  uit  DOSC    
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
MA5Z   33192   MHC Vianen MA2

15 

14:15  15:00  uit  Helsdingen, Sportcentrum    
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
 
MB4Z   35882   MHC Woerden MB2

30 

11:20  12:20  uit  Thijs vd Polshal    
Thijs vd Polshal
Jozef Israelslaan 58
3443CT WOERDEN
hal: 1
 
MC1z   33997   Hockey Club Naarden MC1

15 

15:35  16:20  uit  Kampong (S.V.)    
Fluiten: Marc Koch en Jan Hendrik Bredee
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
zaalleiding
MC2z   38327   Hockeyclub Amersfoort MC2

25 

16:05  17:00  uit  Midland    
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1
MC2z   38764   MHC Leusden MC1

25 

16:45  17:40  uit  Midland    
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1
MC8z   35167   SV Kampong Hockey MC9

15 

14:15  15:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
 
MD12cZ   37126   H.C. Eemvallei MD12C

13:45  14:20  uit  Wetering, Optisport De    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Laurens Brackel en Thomas van Dalen
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MD2Z   40625   Dorsteti MD1

20 

11:30  12:20  uit  Marienhoeve    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 2
MD2Z   40805   MHCN MD1

20 

10:50  11:40  uit  Marienhoeve    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 2
MD4Z   35789   Hockeyclub SCHC MD4

11:50  12:20  uit  SCHC Blaashal    
Let op: Uittenue mee!   
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
MD6Z   37361   't Spandersbosch MD5

25 

14:05  15:00  uit  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
MD6Z   36849   HC Kromme Rijn MD12C

25 

14:45  15:40  uit  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
MD8Z   36903   M.H.C. LELYSTAD MD4

09:10  09:40  uit  Sportdome Bunnik    
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR Bunnik
hal: veld 1
MD8Z   37350   HC Kromme Rijn MD3

08:30  09:00  uit  Sportdome Bunnik    
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR Bunnik
hal: veld 1
MD9Z   39173   HC Kromme Rijn MD4

10:30  11:00  uit  Sportdome Bunnik    
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR Bunnik
hal: veld 1
MD9Z   39112   MHC Fletiomare MD11

11:10  11:40  uit  Sportdome Bunnik    
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3 N
3981HR Bunnik
hal: veld 1


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor