Vandaag jarig

Daphne Kleemans
Jasper Nauss

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

20 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


20 januari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1 Zaal   39372   M.H.C. Weesp H1

15  

19:35  20:20  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Youandi van der Gaag
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas blijft achter bij beheerder
H1 Zaal   39144   MHC Muiderberg H1

15  

18:15  19:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Youandi van der Gaag
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding
H3 Zaal   31785   SV Kampong Hockey H14

0  

19:20  19:50  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour clubhuis
H3 Zaal   31772   SV Phoenix H5

0  

18:00  18:30  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
 
J6E2Z   30381   HC IJsseloever JE1

5  

08:25  09:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis
J6E2Z   30432   Schaerweijde JE2

5  

09:45  10:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
J6E3Z   31001   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JE2

30  

11:40  12:40  thuis  Veenendaal West    
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
J6E3Z   31084   VMHC Spitsbergen JE1

30 

11:00  12:00  uit  Veenendaal West    
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
 
J8E1Z   29111   MHC Fletiomare J8E2

25  

12:45  13:40  thuis  Safari    
Safari
Bisonspoor 236
3605JM MAARSSEN
hal: 1
J8E1Z   29054   MHV Maarssen J8E1

25 

13:25  14:20  uit  Safari    
Safari
Bisonspoor 236
3605JM MAARSSEN
hal: 1
 
JA2Z   37862   M.H.C. Weesp JA1

19:45  20:20  uit  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Karel Strasters
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour clubhuis
JA2Z   38101   CMHC JA1

5  

18:25  19:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Karel Strasters en Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
JB2Z   37080   CMHC JB1

15 

13:35  14:20  uit  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Kees van Dalen en Gerard Verrijn Stuart
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding
JB2Z   37320   HC IJsseloever JB1

15  

12:15  13:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Kees van Dalen en Gerard Verrijn Stuart
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opbouwen indien 1e wedstrijd. wedstrijdtas aanwezig bij beheerder.
JB3Z   34582   Zwaluwen Utrecht JB12C

15  

16:15  17:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Wouter ter Weeme en Jan Hendrik Bredee
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding
JB3Z   34354   HC Kromme Rijn JB1

15  

17:35  18:20  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Jan Hendrik Bredee en Wouter ter Weeme
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding
 
JC12cZ   35820   MHC Fletiomare JC12C

5  

13:45  14:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Gert Bleeker en Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JC12cZ   36048   SV Kampong Hockey JC12C

5  

12:25  13:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Gert Bleeker en Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JC3cZ   36300   Hockeyclub Amersfoort JC3

17:20  17:50  uit  Kruisboog, De    
Fluiten: Thijmen van der Meer en Martijn Podt
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
JC3cZ   36750   M.H.C. Weesp JC2

0  

16:00  16:30  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Thijmen van der Meer en Martijn Podt
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
JC5Z   41809   Hockeyclub De Haaskamp JC1

30 

12:40  13:40  uit  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
JC5Z   41818   HC Geldermalsen JC1

30  

13:20  14:20  thuis  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
JD12Z   40203   SV Kampong Hockey JD12C

15 

14:55  15:40  uit  Hoenderdaal    
Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA DRIEBERGEN-RIJSENBURG
hal: 1
JD12Z   40029   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JD12C

15 

15:35  16:20  uit  Hoenderdaal    
Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA DRIEBERGEN-RIJSENBURG
hal: 1
JD1Z   36592   Gooische Hockey Club JD1

25 

10:45  11:40  uit  Kees Boekehal    
Kees Boekehal
Kees Boekelaan 18
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
JD1Z   36360   Schaerweijde JD1

25  

11:25  12:20  thuis  Kees Boekehal    
Kees Boekehal
Kees Boekelaan 18
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
JD2Z   34071   Larensche Mixed Hockey Club JD2

11:45  12:20  uit  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Mathijs Hilbelink en Daan Kleijn
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JD2Z   33626   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JD1

5  

10:25  11:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Daan Kleijn en Mathijs Hilbelink
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JD3Z   42368   MMHC Voordaan JD2

15  

10:55  11:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
JD3Z   42370   SV Kampong Hockey JD4

15 

10:15  11:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 3
JD5Z   40448   Hockeyclub Montfoort JD1

15  

14:15  15:00  thuis  Tol, De    
Fluiten: Peter Schweizer en Valentijn Backers
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
JD5Z   40676   Hockey Club Naarden JD6

15  

15:35  16:20  thuis  Tol, De    
Fluiten: Valentijn Backers en Peter Schweizer
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
 
M6E1Z   29190   H.C. Eemvallei ME24

30 

08:00  09:00  uit  Zielhorst    
Let op: Uittenue mee!   
Zielhorst
Trompetstraat 3
3822CK AMERSFOORT
hal: 1
M6E1Z   29178   MMHC Voordaan ME1

30  

08:40  09:40  thuis  Zielhorst    
Zielhorst
Trompetstraat 3
3822CK AMERSFOORT
hal: 1
 
M8E2Z   30015   SV Kampong Hockey M8E2

15 

08:15  09:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
M8E2Z   29987   Hockeyclub Amersfoort M8E1

15  

08:55  09:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
M8E3Z   29977   Hockeyclub Amersfoort M8E2

15 

10:55  11:40  uit  Olympos, Sportcentrum    
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 1 (geel)
M8E3Z   29906   HC Rijnvliet M8E1

15  

11:35  12:20  thuis  Olympos, Sportcentrum    
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 1 (geel)
M8E4Z   30727   Zwaluwen Utrecht M8E2

0  

15:20  15:50  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
M8E4Z   30676   VMHC Spitsbergen M8E2

0  

14:00  14:30  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opbouwen indien geen trainingen vooraf, wedstrijdtas halen clubhuis
 
MA2Z   40759   MHCN MA2

15 

12:55  13:40  uit  Galgenwaard    
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
MA2Z   40520   Zwaluwen Utrecht MA1

15 

13:35  14:20  uit  Galgenwaard    
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
MA3Z   41219   Doornse Hockey Club MA2

25 

15:25  16:20  uit  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: veld 1
MA3Z   40981   Hockeyclub De Haaskamp MA1

25 

14:45  15:40  uit  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: veld 1
MA4Z   32554   HC IJsseloever MA4

15  

14:55  15:40  thuis  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
MA4Z   32325   MHCN MA3

15 

15:35  16:20  uit  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: veld 1 - Nieuwegein
MABC Z   38012   Larensche Mixed Hockey Club MAB1C

15  

18:15  19:00  thuis  Tol, De    
Fluiten: Leo Klomp en Jan Jurre Harsveld van der Veen
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
MABC Z   37971   Huizer HC MAB1C

15 

19:35  20:20  uit  Tol, De    
Fluiten: Leo Klomp en Jan Jurre Harsveld van der Veen
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas in kast kantoor beheerder, code 0000
 
MB2Z   36812   Huizer HC MB2

15  

14:15  15:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Rob Bloemendal en Petra van Wezel-Buis
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding
MB2Z   36357   Loenense MHC MB1

15 

15:35  16:20  uit  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Petra van Wezel-Buis en Rob Bloemendal
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding
MB4Z   32482   MHC Woerden MB2

5  

17:45  18:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Isabel van Baaren en Dounia Allane
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MB4Z   32254   Dorsteti MB1

5  

16:25  17:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Isabel van Baaren en Dounia Allane
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MB6 z   36336   Hockeyclub Montfoort MB1

16:10  16:50  uit  Molenwiek, De    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Wessel Verhoef en Daan Verbeek
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MB6 z   36773   HC IJsseloever MB4

6  

14:50  15:30  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Wessel Verhoef en Daan Verbeek
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis
MB7Z   41560   MHCN MB3

6  

16:50  17:30  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Anne Steemers en Claudia van Strijen
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MB7Z   41332   MHC Fletiomare MB8

6  

18:10  18:50  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Anne Steemers en Claudia van Strijen
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, indien geen training erna: zaal opruimen en wedstrijdtas retour. Anders tas naar trainingsteam
MB8Z   33347   HC Rijnvliet MB3

15  

17:35  18:20  thuis  Tol, De    
Fluiten: Bas Molen en Marius Koster
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
MB8Z   33119   Doornse Hockey Club MB3

15  

16:15  17:00  thuis  Tol, De    
Fluiten: Marius Koster en Bas Molen
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
 
MC2z   34203   Hockeyclub Amersfoort MC2

30  

10:40  11:40  thuis  Thijs vd Polshal    
Thijs vd Polshal
Jozef Israelslaan 58
3443CT WOERDEN
hal: 1
MC2z   34649   MHC Woerden MC1

30 

10:00  11:00  uit  Thijs vd Polshal    
Thijs vd Polshal
Jozef Israelslaan 58
3443CT WOERDEN
hal: 1
MC3z   40364   Dorsteti MC1

5  

14:25  15:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Anouk Spitsbaard en Daphne Nieuwenhuizen
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MC3z   40592   MHC Fletiomare MC2

5  

15:45  16:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Anouk Spitsbaard en Daphne Nieuwenhuizen
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MC9z   40182   SV Kampong Hockey MC10

25  

16:45  17:40  thuis  Hofland    
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
MC9z   39586   Hockeyclub Montfoort MC2

25 

16:05  17:00  uit  Hofland    
Let op: Uittenue mee!   
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
 
MD12cZ   32561   't Spandersbosch MD12C

15  

10:55  11:40  thuis  Hoenderdaal    
Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA DRIEBERGEN-RIJSENBURG
hal: 1
MD12cZ   32337   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MD12C

15 

11:35  12:20  uit  Hoenderdaal    
Hoenderdaal
Hoendersteeg 7
3972NA DRIEBERGEN-RIJSENBURG
hal: 1
MD1Z   36965   Hockeyclub Amersfoort MD2

35  

10:35  11:40  thuis  Zandzee, Sportcentrum De    
Zandzee, Sportcentrum De
Struikheiweg 14
1406TK BUSSUM
hal: 1
MD1Z   37193   Gooische Hockey Club MD3

35  

11:15  12:20  thuis  Zandzee, Sportcentrum De    
Zandzee, Sportcentrum De
Struikheiweg 14
1406TK BUSSUM
hal: 1
MD2Z   33316   HC Rijnvliet MD1

15  

11:35  12:20  thuis  Tol, De    
Fluiten: Koen Sanders en Mark Los
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
MD2Z   33088   HC IJsseloever MD2

15  

10:15  11:00  thuis  Tol, De    
Fluiten: Mark Los en Koen Sanders
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
MD3Z   37359   MHC Fletiomare MD4

20 

12:10  13:00  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MD3Z   36910   M.H.C. Hoevelaken MD1

20 

12:50  13:40  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
MD4Z   32394   Hockeyclub SCHC MD4

15  

09:35  10:20  thuis  Tol, De    
Fluiten: Noa Wijnands en Marit Winkel
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
MD4Z   32166   't Spandersbosch MD3

15  

08:15  09:00  thuis  Tol, De    
Fluiten: Noa Wijnands en Marit Winkel
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas in kast kantoor beheerder, code 0000
MD7Z   34414   Hockeyclub De Haaskamp MD2

09:50  10:20  uit  Allemanswaard    
Allemanswaard
Prinses Beatrixlaan 34
3958XK AMERONGEN
hal: veld 1
MD7Z   34176   MHC Leusden MD7

09:10  09:40  uit  Allemanswaard    
Allemanswaard
Prinses Beatrixlaan 34
3958XK AMERONGEN
hal: veld 1
MD9Z   34160   Hockey Club Naarden MD9

15 

08:55  09:40  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
MD9Z   34392   SV Kampong Hockey MD10

15 

09:35  10:20  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
 
ZAALBLOK   33852   ZAAL Baarn JD1 - Laren JD2

5  

11:35  11:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Mathijs Hilbelink en Daan Kleijn
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JD2
ZAALBLOK   36852   ZAAL Culemborg JB1 - IJsseloever JB1

15  

13:25  13:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Gerard Verrijn Stuart en Kees van Dalen
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding JB2
ZAALBLOK   30489   ZAAL Schaerweijde JE2 - IJsseloever JE1

5  

09:35  09:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding J6E2
ZAALBLOK   30803   ZAAL Spitsbergen M8E2 - Zwaluwen M8E2

0  

  15:10  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding M8E2
ZAALBLOK   40887   ZAAL Montfoort JD1 - Naarden JD6

15  

15:25  15:40  thuis  Tol, De    
Fluiten: Valentijn Backers en Peter Schweizer
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding JD5
ZAALBLOK   36583   ZAAL Huizen MB2 - Loenen MB1

15  

15:25  15:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Rob Bloemendal en Petra van Wezel-Buis
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding MB2
ZAALBLOK   32839   ZAAL IJsseloever MD2 - Rijnvliet MD1

15  

11:25  11:40  thuis  Tol, De    
Fluiten: Mark Los en Koen Sanders
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding MD2
ZAALBLOK   32597   ZAAL SCHC MD4 - Spandersbosch MD3

15  

09:25  09:40  thuis  Tol, De    
Fluiten: Noa Wijnands en Marit Winkel
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding MD4
ZAALBLOK   36394   ZAAL Weesp JC2 - Amersfoort JC3

0  

  17:10  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Martijn Podt en Thijmen van der Meer
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding JC3
ZAALBLOK   31765   ZAAL Phoenix H5 - Kampong H14

0  

  19:10  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding H3
ZAALBLOK   40819   ZAAL Dorsteti MC1 - Fletiomare MC2

5  

15:35  15:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Anouk Spitsbaard en Daphne Nieuwenhuizen
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MC3
ZAALBLOK   37613   ZAAL Culemborg JA1 - Weesp JA1

5  

19:35  19:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Karel Strasters en Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JA2
ZAALBLOK   32690   ZAAL Woerden MB2 - Dorsteti MB1

5  

17:35  17:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Dounia Allane en Isabel van Baaren
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MB4
ZAALBLOK   37559   ZAAL Laren MA12C - Huizen MAB1C

15  

19:25  19:40  thuis  Tol, De    
Fluiten: Leo Klomp en Jan Jurre Harsveld van der Veen
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding MAB1
ZAALBLOK   35595   ZAAL Fletiomare JC12C - Kampong JC12C

5  

13:35  13:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Gert Bleeker en Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JC12
ZAALBLOK   34310   ZAAL Zwaluwen JB12C - Kromme Rijn JB1

15  

17:25  17:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Wouter ter Weeme en Jan Hendrik Bredee
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding JB3
ZAALBLOK   36582   ZAAL IJsseloever MB4 - Montfoort MB1

6  

16:00  16:10  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Wessel Verhoef en Daan Verbeek
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MB6
ZAALBLOK   38919   ZAAL Weesp H1 - Muiderberg H1

15  

19:25  19:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding H1
ZAALBLOK   32941   ZAAL Doorn MB3 - Rijnvliet MB3

15  

17:25  17:40  thuis  Tol, De    
Fluiten: Bas Molen en Marius Koster
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding MB8
ZAALBLOK   41140   ZAAL Nieuwegein MB3 - Fletiomare MB8

6  

18:00  18:10  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Anne Steemers en Claudia van Strijen
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MB7


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor