Vandaag jarig

Daphne Kleemans
Jasper Nauss

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

19 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1      Hockey Club Houten JF2

 

  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4A
JF2      Hockey Club Houten JF1

 

  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4A
JF3      HC IJsseloever JF2

 

  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4C
 
MF1      HC IJsseloever JF1

 

  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4B
MF2      MHC Fletiomare JF24

 

  10:00  thuis  Veld 5    
Veld 5A
MF3      MHC Fletiomare MF6

 

  10:00  thuis  Veld 5    
Veld 5C
MF4      MHC Fletiomare MF1

 

  10:00  thuis  Veld 6    
Veld 6B
MF5      Hockey Club Houten MF6

 

  10:00  thuis  Veld 6    
Veld 6C Drieluik met Houten MF6 en IJsseloever MF3
MF6      Hockey Club Houten MF5

 

  10:00  thuis  Veld 6    
Veld 6C Drieluik Houten MF5 en IJsseloever MF3


19 januari | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
EV      !Reservering

 

  08:45  thuis  Veld 6    
10:00-12:00 uur Jongste jeugd midwinter
EV      !Reservering

 

  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
10:00-12:00 uur Jongste jeugd midwinter
EV      !Reservering

 

  08:45  thuis  Veld 5    
10:00-12:00 uur Jongste jeugd midwinter


19 januari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
M6E3Z   30862   SV Kampong Hockey ME1

15 

08:15  09:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
 
D1 Zaal   31371   Almeerse HC D1

15 

09:45  10:30  uit  Olympos, Sportcentrum    
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 3 (blauw)
 
M6E4Z   30382   Schaerweijde ME7

20 

10:10  11:00  uit  Jan Wever Hal    
Let op: Uittenue mee!   
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
M6E4Z   30492   SV Kampong Hockey ME5

20 

10:50  11:40  uit  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
 
D1 Zaal   31443   Huizer HC D1

15 

11:45  12:30  uit  Olympos, Sportcentrum    
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 3 (blauw)
 
JB1Z   46335   SV Kampong Hockey JB1

15 

12:15  13:00  uit  Galgenwaard    
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 1
 
JC1Z   40396   Loenense MHC JC1

25 

12:05  13:00  uit  Stinzenhal    
Let op: Uittenue mee!   
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
 
M8E6Z   31195   Loenense MHC M8E4

12:30  13:00  uit  Kockengen Sporthal    
Let op: Uittenue mee!   
Kockengen Sporthal
Sportweg 4
3628AZ KOCKENGEN
hal: veld 1
 
MC12cz   38260   Hockeyclub SCHC MC12C

12:30  13:00  uit  SCHC Blaashal    
Let op: Uittenue mee!   
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
MC1z   35097   M.H.C. Weesp MC1

40 

12:20  13:30  uit  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
JC2Z   34922   SV Phoenix JC2

15 

12:55  13:40  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
 
MC12cz   38780   SV Phoenix MC12C

13:10  13:40  uit  SCHC Blaashal    
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
MC34cz   36449   MHC Fletiomare MC3

25 

12:45  13:40  uit  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
JC2Z   35387   SV Kampong Hockey JC3

15 

13:35  14:20  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
JC34cZ   37885   Larensche Mixed Hockey Club JC5

15 

13:35  14:20  uit  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Sara van Oudenaarde en Leo Klomp
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding, wedstrijdtas blijft achter in Nieuwegein
 
MB5Z   33581   MHC Fletiomare MB5

20 

14:10  15:00  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
zaalleiding
 
MD10Z   35987   SV Kampong Hockey MD9

15 

14:15  15:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
MD6Z   38347   Hockeyclub Amersfoort MD4

25 

14:05  15:00  uit  Korf, De    
Korf, De
De Smidse 1
3831NT LEUSDEN
hal: veld 1
MD10Z   35533   Dorsteti MD4

15 

14:55  15:40  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
MD6Z   38883   Nijkerk MD12C

25 

14:45  15:40  uit  Korf, De    
Korf, De
De Smidse 1
3831NT LEUSDEN
hal: veld 1
 
D4 Zaal   42023   MHCN D2

15 

16:15  17:00  uit  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
MC6z   36704   SV Phoenix MC3

25 

16:05  17:00  uit  DOSC    
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
 
MA5Z   36375   Nijkerk MA1

17:40  18:20  uit  Molenwiek, De    
Fluiten: Jan Hendrik Bredee en Marc Koch
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
 
JB4Z   35715   M.H.C. Weesp JB2

40 

17:40  18:50  uit  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
DJ1 Zaal   40345   MHC Leusden DJ1

18:30  19:00  uit  Schammer Dome    
Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
 
JAB1CZ   33063   Almeerse HC JA12C

40 

17:50  19:00  uit  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
 
M6E3Z   30930   Gooische Hockey Club ME3

15  

08:55  09:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
 
JC34cZ   43786   SV Kampong Hockey JC6

15  

12:15  13:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Sara van Oudenaarde en Leo Klomp
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding, wedstrijdtas is aanwezig, vraag bij beheerder
JC1Z   40861   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JC1

25  

12:45  13:40  thuis  Stinzenhal    
Stinzenhal
Broekdijk Oost 28
3621LN BREUKELEN UT
hal: 1
 
M8E6Z   31193   Hockeyclub UNO M8E3

0  

13:10  13:40  thuis  Kockengen Sporthal    
Kockengen Sporthal
Sportweg 4
3628AZ KOCKENGEN
hal: veld 1
 
ZAALBLOK   43793   ZAAL Kampong JC6 - Laren JC5

15  

13:25  13:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Leo Klomp en Sara van Oudenaarde
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
zaalleiding JC34
 
MC1z   34893   Hockey Club Naarden MC1

40  

13:00  14:10  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
MC34cz   36307   't Spandersbosch MC2

25  

13:25  14:20  thuis  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
MB5Z   33823   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB4

20  

14:50  15:40  thuis  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
 
MA5Z   36653   SV Kampong Hockey MA7

6  

16:20  17:00  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Jan Hendrik Bredee en Marc Koch
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal is reeds opgebouwd, wedstrijdtas halen clubhuis
 
D4 Zaal   42021   SV Kampong Hockey D13

15  

16:55  17:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: veld 1
 
MC6z   36532   VMHC Spitsbergen MC3

25  

16:45  17:40  thuis  DOSC    
DOSC
Willem Arntszlaan 92
3734EJ DEN DOLDER
hal: veld 1
 
ZAALBLOK   36420   ZAAL Kampong MA7 - Nijkerk MA1

6  

17:30  17:40  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Jan Hendrik Bredee en Marc Koch
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MA5
 
JB4Z   35493   Gooische Hockey Club JB6

40  

17:00  18:10  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
D3 Zaal   34728   U.S.H.C. D5

6  

18:20  19:00  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
DJ1 Zaal   40799   Almeerse HC DJ1

0  

19:10  19:40  thuis  Schammer Dome    
Schammer Dome
Schammersteeg 2
3835PT STOUTENBURG
hal: veld 1
 
JAB1CZ   32832   Larensche Mixed Hockey Club JA12C

40  

18:30  19:40  thuis  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
 
ZAALBLOK   34108   ZAAL USHC D5 - USHC D4

6  

19:30  19:40  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding D3
 
D3 Zaal   34500   U.S.H.C. D4

6  

19:40  20:20  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour clubhuis


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor