Vandaag jarig

Femke Bruggemann
Björn Gijsen
Mettemarie Glerum

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 23 mrt - zon 24 mrt - zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr -


laat schema zien voor  

6 april | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   28554   Hilversum JA1

 

13:00  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Tobias van Eunen
 
JB1   16421   L.S.C. ALECTO JB1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Bondsscheidsrechters
JB2   26673   SV Phoenix JB2

 

13:45  14:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
JB5   28855   Schaerweijde JB7

 

14:15  14:45  thuis  Veld 5    
 
JC1   17731   MHC Bennebroek JC1

 

09:30  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
JC2   50024   M.H.C. Weesp JC1

 

12:00  13:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
JC5   50016   SV Phoenix JC4

 

11:15  11:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Kick Hulshof en Jurre de Rooij en Bart de Rooij
Begeleiding: Ted Luiten
 
JD1   55524   H.C. Eemvallei JD1

 

08:00  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
JD3   49397   Gooische Hockey Club JD4

 

10:45  11:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Martijn Podt en Simon de Lange
 
MA1   27705   M.H.C. Weesp MA1

 

13:15  14:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
MA2   27746   Hilversum MA2

 

15:40  16:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
MA3   27737   HC IJsseloever MA3

 

15:40  16:30  thuis  Veld 4 Entrador    
MA5   27669   MHC Leusden MA4

 

13:45  14:30  thuis  Veld 4 Entrador    
 
MB1   25470   H.C. Eemvallei MB1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
MB4   25484   Hockeyclub Montfoort MB1

 

12:30  13:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Donya Shekari en Frederike van Strien
MB5   25446   MHC Fletiomare MB6

 

12:45  13:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Ella van Brenk en Lucinde Heijman
MB8   25500   Hockey Club Zeewolde MB3

 

12:30  13:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Lisanne Andringa en Noor Verboom
 
MC1   48368   Zwaluwen Utrecht MC1

 

15:00  16:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
MC2   48407   HC IJsseloever MC2

 

15:00  16:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
MC5   48313   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC3

 

09:30  10:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Isabeau de Poel en Annelotte Luth
Begeleiding:
MC6   48374   MHC Leusden MC5

 

09:30  10:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Sanne Jansen en Madelon van Lunteren en Eline de Groot
Begeleiding:
MC9   48291   Hockey Club Naarden MC7

 

11:15  11:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Anne Cremer en Lotta Doornkamp en Louise van Kleef
Begeleiding:
 
MD2   47147   MHV Maarssen MD2

 

10:30  11:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Isabella Noordhof en Emma van der Zanden
MD5   47079   MMHC Voordaan MD5

 

08:00  08:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Nynke Baars en Elise Jacobs en Eline Timmers
Begeleiding: Maarten Jacobs
MD8   47066   Hockeyclub Amersfoort MD9

 

09:15  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Nynke Greven en Caroline Bal en Femke Baris
Begeleiding:
MD9   47109   MMHC Voordaan MD4

 

08:00  08:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Loet in der Maur en Lynn Sturkenboom
Begeleiding: Peter Groen
 
JA2   28530   MHC Fletiomare JA2

30 

15:00  16:15  uit    route    
JA3   28522   Loenense MHC JA3

30 

12:15  13:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JA4   28528   M.H.C. Hoevelaken JA1

30 

14:45  15:45  uit    route    
 
JB3   26647   Dorsteti JB1

30 

12:30  13:45  uit    route    
JB4   26638   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JB3

30 

16:15  17:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC3   50063   MHV Maarssen JC2

25 

14:50  16:00  uit    route    
JC4   50059   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JC3

15 

14:45  15:30  uit    route    
 
JD2   49395   Hockey Club Naarden JD3

30 

08:45  10:00  uit    route    
JD4   49385   Gooische Hockey Club JD6

30 

11:30  12:45  uit    route    
JD5   49384   SV Kampong Hockey JD6

15 

    uit    route    
JD6   49400   SV Kampong Hockey JD8

15 

    uit    route    
 
MA4   27714   Almeerse HC MA5

50 

14:25  16:00  uit    route    
MA6   27730   Hilversum MA6

30 

12:15  13:15  uit    route    
 
MB2   25552   Loenense MHC MB1

30 

16:30  17:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB3   25517   MHC Maarn MB1

15 

11:30  12:30  uit    route    
MB6   25536   Hockeyclub Montfoort MB2

30 

11:45  13:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB7   25456   MHV Maarssen MB5

25 

16:35  17:30  uit    route    
 
MC3   48318   Gooische Hockey Club MC5

30 

10:45  12:00  uit    route    
MC4   48360   VMHC Spitsbergen MC1

30 

12:30  13:45  uit    route    
MC7   48295   HC Kromme Rijn MC2

15 

12:30  13:30  uit    route    
MC8   48337   MHC Fletiomare MC9

30 

13:45  14:45  uit    route    
 
MD1   47046   MHV Maarssen MD1

25 

10:50  12:15  uit    route    
MD10   47114   Hockeyclub Montfoort MD3

30 

09:00  10:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD3   47081   't Spandersbosch MD3

30 

12:00  13:15  uit    route    
MD4   47139   MMHC Voordaan MD2

20 

10:25  11:30  uit    route    
   KNHB: wedstrijdtafel  
MD6   47126   VMHC Spitsbergen MD3

30 

09:15  10:30  uit    route    
MD7   47119   MHC Soest MD7

30 

10:30  11:45  uit    route    


6 april | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E3   53116   Hockeyclub SCHC JE5

 

09:15  10:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3C  
 
J8E1   53169   MMHC Voordaan J8E2

 

09:30  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
J8E3   52879   MHC Fletiomare J8E7

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
 
JF2   53063   Hockey Club Naarden JF5

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
 
M6E3   53097   MHCN ME3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3D  
M6E5   50918   Hockeyclub SCHC ME5

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3C  
M6E6   53241   Baarnse Mixed Hockey Vereniging ME5

 

09:30  10:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3D  
 
M8E1   53008   SV Kampong Hockey M8E1

 

08:00  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3AB  
M8E2   53153   Hockeyclub SCHC M8E2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
M8E6   52985   HC Geldermalsen M8E2

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
 
MF4   53050   Hockey Club Naarden MF6

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
MF5   52890   Hockeyclub SCHC MF9

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
MF6   55717   MHV Maarssen MF8

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
 
J6E1   52832   Gooische Hockey Club JE1

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 5A  
J6E2   52833   Dorsteti JE1

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: D  
J6E4   50919   Hilversum JE4

30 

07:45  08:45  uit    route    
 
J8E2   52876   MHV Maarssen J8E2

25 

08:05  09:00  uit    route    
 
JF1   53207   SV Kampong Hockey JF1

15 

    uit    route    
JF3   52914   't Spandersbosch JF2

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: deel A  
 
M6E1   53091   MHV Maarssen ME1

25 

07:50  08:45  uit    route    
M6E2   53243   MHC Fletiomare ME6

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 5B  
M6E4   52958   MHC Fletiomare ME2

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 5D  
 
M8E3   52847   MHV Maarssen M8E2

25 

07:50  08:45  uit    route    
M8E4   53007   Huizer HC M8E2

30 

09:15  10:15  uit    route    
   KNHB: veld 3AB  
M8E5   53003   't Spandersbosch M8E5

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: deel AB  
 
MF1   53042   Schaerweijde MF3

20 

08:55  09:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MF2   53194   MHV Maarssen MF1

25 

08:05  09:00  uit    route    
MF3   53031   Hockeyclub SCHC MF7

15 

08:15  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   


6 april | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1      !Reservering

 

  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor