Vandaag jarig

Myrte Muns
Minke Stigter
Lotte Vermeer
Demi de Vries

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 24 feb - zon 3 mrt - zat 9 mrt - zon 10 mrt - zat 16 mrt - zon 17 mrt - zat 23 mrt - zon 24 mrt -


laat schema zien voor  

9 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA2   28356   Hockeyclub Amersfoort JA2

 

  17:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
JA3   28347   SV Kampong Hockey JA5

 

  16:45  thuis  Veld 5    
JA4   28345   Schaerweijde JA5

 

  16:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
 
JB1   16085   U.H.C.QUI VIVE JB1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Bondsscheidsrechters
JB3   26391   Almeerse HC JB3

 

  13:15  thuis  Veld 6    
JB4   26382   't Spandersbosch JB4

 

  15:45  thuis  Veld 4 Entrador    
 
JC1   17599   Rijswijksche Hockey Club JC1

 

09:30  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
JC2   49796   Zwaluwen Utrecht JC1

 

  16:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
JC5   49788   Gooische Hockey Club JC8

 

  12:45  thuis  Veld 4 Entrador    
 
JD1   55522   Larensche Mixed Hockey Club JD1

 

  10:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
JD2   49132   MHC Woerden JD1

 

  14:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
JD4   49131   MHC Soest JD2

 

  10:15  thuis  Veld 5    
JD5   49120   MHC Maarn JD1

 

  11:15  thuis  Veld 4 Entrador    
 
MA1   27425   Hockeyclub SCHC MA2

 

13:15  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
MA5   27389   MMHC Voordaan MA5

 

  15:45  thuis  Veld 6    
 
MB1   25078   HC IJsseloever MB1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
MB4   25092   Hockey Club Naarden MB3

 

  15:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
MB5   25054   Hockeyclub Amersfoort MB6

 

  14:15  thuis  Veld 4 Entrador    
MB7   25023   Gooische Hockey Club MB8

 

  14:45  thuis  Veld 5    
 
MC3   47868   H.C. Eemvallei MC4

 

  12:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
MC4   47908   Gooische Hockey Club MC4

 

  11:45  thuis  Veld 6    
MC5   47827   Hockeyclub SCHC MC5

 

  13:15  thuis  Veld 5    
MC7   47848   Dorsteti MC3

 

  11:45  thuis  Veld 5    
MC8   47887   SV Kampong Hockey MC10

 

  10:15  thuis  Veld 6    
MC9   47806   Hockeyclub UNO MC1

 

  13:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
MD1   46570   Huizer HC MD2

 

  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
MD3   46620   CMHC MD1

 

  08:45  thuis  Veld 6    
 
JA1   28373   MMHC Voordaan JA1

20 

12:40  14:15  uit    route    
 
JB2   26388   Schaerweijde JB3

20 

15:10  16:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC4   49824   Loenense MHC JC3

30 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JD3   49096   MHC Fletiomare JD4

30 

10:30  11:45  uit    route    
JD6   49129   Larensche Mixed Hockey Club JD5

30 

    uit    route    
 
MA2   27356   Almeerse HC MA3

50 

16:20  18:00  uit    route    
MA3   27355   Schaerweijde MA4

20 

16:35  17:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MA4   27371   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA3

15 

13:15  14:15  uit    route    
MA6   27390   SV Phoenix MA5

15 

17:00  17:45  uit    route    
 
MB2   25075   Almeerse HC MB2

50 

13:10  14:45  uit    route    
MB3   25040   Gooische Hockey Club MB5

30 

16:30  17:45  uit    route    
MB6   25053   SV Kampong Hockey MB10

15 

14:15  15:15  uit    route    
MB8   25079   MHC Woerden MB7

30 

14:00  15:00  uit    route    
 
MC1   47876   Nijkerk MC1

30 

10:30  12:00  uit    route    
MC2   47842   Larensche Mixed Hockey Club MC2

30 

    uit    route    
MC6   47828   Gooische Hockey Club MC6

30 

11:45  13:00  uit    route    
 
MD10   46583   HC Kromme Rijn MD4

15 

10:45  11:30  uit    route    
MD2   46518   MHCN MD1

15 

09:30  10:45  uit    route    
MD4   46618   Hockeyclub De Haaskamp MD1

30 

09:30  10:45  uit    route    
MD5   46540   Zwaluwen Utrecht MD3

15 

09:45  10:45  uit    route    
MD6   46598   MHC Leusden MD5

30 

09:30  10:45  uit    route    
MD7   46605   SV Kampong Hockey MD6

15 

09:45  10:45  uit    route    
MD8   46548   VMHC Spitsbergen MD4

30 

09:15  10:30  uit    route    
MD9   46495   MHC Fletiomare MD11

30 

10:30  11:45  uit    route    


9 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   51242   MHC Fletiomare JE4

 

  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
J6E2   51241   HC Rijnvliet JE1

 

  08:45  thuis  Veld 5    
J6E4   50858   HC Leerdam JE2

 

  08:45  thuis  Veld 5    
 
J8E2   51289   't Spandersbosch J8E1

 

  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
J8E3   51147   SV Kampong Hockey J8E6

 

  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
 
JF3   51330   Hockeyclub SCHC JF2

 

  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
 
M6E1   51509   't Spandersbosch ME3

 

  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
M6E4   51364   MMHC Voordaan ME2

 

  08:45  thuis  Veld 5    
M6E5   50852   Hockey Club Zeewolde ME2

 

  08:45  thuis  Veld 5    
 
M8E3   51278   Larensche Mixed Hockey Club M8E2

 

  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
M8E4   51419   M.H.C. Hoevelaken M8E1

 

  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
M8E5   51396   Hockeyclub SCHC M8E7

 

  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
MF1   51461   Gooische Hockey Club MF1

 

  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
MF3   51462   HC IJsseloever MF4

 

  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
MF5   51158   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MF3

 

  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
 
J6E3   51095   MHCN JE2

15 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: 1A  
 
J8E1   51150   Almeerse HC J8E1

50 

08:25  10:00  uit    route    
 
JF1   51471   Hilversum JF1

30 

07:45  08:45  uit    route    
JF2   51323   MMHC Voordaan JF4

20 

09:10  10:00  uit    route    
   KNHB: Veld 5  
 
M6E2   51495   M.H.C. Weesp ME2

45 

07:45  09:00  uit    route    
M6E3   51374   Hockeyclub Amersfoort ME1

30 

08:00  09:00  uit    route    
M6E6   51211   MHC Soest ME6

30 

    uit    route    
 
M8E1   51267   SV Phoenix M8E1

15 

08:00  09:00  uit    route    
M8E2   51118   Hockeyclub Amersfoort M8E1

30 

08:00  09:00  uit    route    
M8E6   51250   MHV Maarssen M8E6

25 

07:50  08:45  uit    route    
 
MF2   51453   SV Phoenix MF3

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: C  
MF4   51313   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MF4

30 

07:45  08:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MF6   55721   HC Rijnvliet MF4

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: Velddeel B  


9 maart | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1   11630   MHC Fletiomare G2

 

09:45  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor