Vandaag jarig

Femke Bruggemann
Björn Gijsen
Mettemarie Glerum

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 23 mrt - zon 24 mrt - zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr -


laat schema zien voor  

31 maart | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1   5297   HCQZ H1

 

13:30  14:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
HB   11151   Almeerse HC HA

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
 
D1   5336   Leidse Hockey Club Roomburg D1

 

11:30  12:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
D2   5306   SV Kampong Hockey D5

 

09:45  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
D3   9155   SV Phoenix D6

 

12:15  12:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Heren Veteranen B
D4   9906   MMHC Voordaan D11

 

14:15  14:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Dames Drie
DJ1   33506   Almeerse HC DJ1

 

15:30  16:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Heren Een
 
H2   7830   SV Kampong Hockey H9

15 

15:15  16:00  uit    route    
H3   8148   MHV Maarssen H3

25 

15:05  16:30  uit    route    
H4   8336   MMHC Voordaan H10

20 

14:40  15:30  uit    route    
HA   10119   Schaerweijde HC

20 

14:10  15:15  uit    route    
   KNHB: gefloten door HD  
Let op: Uittenue mee!   
HJ1   33427   HC IJsseloever HJ1

15 

14:00  15:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
DA   12041   HC IJsseloever DA

15 

12:00  13:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
DB   12265   Hockey Club Naarden DC

30 

12:45  13:45  uit    route    
DC   12264   Hockeyclub De Haaskamp DA

30 

10:00  11:00  uit    route    
DJ2   55477   Hilversum DJ2

30 

10:00  11:00  uit    route    


31 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Frockey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 5    
Kabouter Mini Competitie 9.30 - 11.00 uur
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
Frockey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Kabouter Mini Competitie 9.30 - 11.00 uur
Frockey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 6    
Kabouter Mini Competitie 9.30 - 11.00 uur
 
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor