Vandaag jarig

Femke Bruggemann
Björn Gijsen
Mettemarie Glerum

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 23 mrt - zon 24 mrt - zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr -


laat schema zien voor  

30 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA2   28508   Larensche Mixed Hockey Club JA3

 

13:30  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
JA3   28499   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JA2

 

15:45  16:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
JA4   28498   Hockeyclub Amersfoort JA5

 

16:00  16:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
JB3   26586   MHC Muiderberg JB1

 

14:45  15:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
JB4   26577   M.H.C. Barneveld JB2

 

14:15  14:45  thuis  Veld 5    
 
JC3   50005   Hockey Club Naarden JC4

 

12:15  13:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Ruben van de Waerdt en Rens van Straalen
JC4   49996   Hockeyclub SCHC JC5

 

12:45  13:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Niels van Ark en Simon van den Berg
 
JD2   49324   Hilversum JD1

 

10:00  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Marc Koch en Karel Strasters
JD4   49323   Hockeyclub Amersfoort JD3

 

11:00  11:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Jesper Wagenaar en Yiri de Hart
Begeleiding:
JD5   49312   VMHC Spitsbergen JD1

 

07:55  08:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Mathijs van Beek en Pjotr Kuiper
Begeleiding:
JD6   49333   MMHC Voordaan JD5

 

08:15  08:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Mees Noordhof en Sidney Alexander Kraaijkamp
Begeleiding:
 
MA4   27597   Gooische Hockey Club MA5

 

10:45  11:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Tom Achterberg en Ryan Boomsma
MA5   27649   Huizer HC MA6

 

15:15  16:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Marnix van den Donker en Elano Franken
 
MB1   25442   Hockey Club Naarden MB1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Peter Groen en Deirdre ter Weeme-Koningsberger
MB3   25349   CMHC MB2

 

13:00  13:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Maarten Hilberts en Mathijs Hilbelink
MB5   25418   Hockeyclub SCHC MB7

 

14:00  14:30  thuis  Veld 4 Entrador    
MB7   25387   Hockeyclub Montfoort MB3

 

14:15  14:45  thuis  Veld 6    
 
MC3   48192   MHC Woerden MC3

 

11:15  12:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Rubens Hak en Kaj Ketelaar
MC4   48232   MHC Woerden MC2

 

13:45  14:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
MC7   48172   Hockeyclub De Haaskamp MC2

 

12:15  13:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Ainoa van Es en Britta Herngreen
Begeleiding:
MC8   48211   H.C. Eemvallei MC8

 

12:45  13:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Coosje Boersema en Willemijn Raucamp
Begeleiding:
 
MD1   46919   Zwaluwen Utrecht MD1

 

08:00  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Petra van Wezel-Buis en Julie van Wezel
MD10   46978   't Spandersbosch MD9

 

09:45  10:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Gijs Sleijffers en Ruben Thijssen en Bram Winkel
Begeleiding:
MD3   46969   HC Kromme Rijn MD1

 

11:00  11:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Mees Enzerink en Jesper de Leeuw den Bouter
MD4   47004   MHC Vianen MD1

 

10:45  11:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Tom Ghijsen Cohen en Finn van der Greef
MD6   46984   SV Kampong Hockey MD7

 

09:30  10:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Jaromir Ovaa en Marijn ter Weeme en Fré Boelens
Begeleiding:
MD7   46983   HC Kromme Rijn MD3

 

09:15  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Rosalin Nijs en Isa Tukker en Line Schalkwijk
Begeleiding:
 
JA1   28495   Loenense MHC JA1

30 

12:30  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JB1   16353   DHV JB1

60 

10:30  12:30  uit    route    
JB2   26617   Almeerse HC JB2

50 

12:55  14:30  uit    route    
JB5   26596   Nijkerk JB1

30 

13:00  14:00  uit    route    
 
JC1   17704   Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC1

35 

08:55  10:45  uit    route    
JC2   49986   MHC Leusden JC2

30 

12:45  14:15  uit    route    
JC5   49974   MHC Soest JC4

30 

09:30  10:30  uit    route    
 
JD1   55518   Gooische Hockey Club JD1

30 

07:30  09:00  uit    route    
JD3   49346   SV Kampong Hockey JD3

15 

09:30  10:30  uit    route    
 
MA1   27642   Hockey Club Naarden MA1

30 

11:00  12:30  uit    route    
MA2   27667   Hockeyclub Amersfoort MA2

30 

14:55  16:15  uit    route    
MA3   27660   MMHC Voordaan MA3

20 

14:50  16:00  uit    route    
   KNHB: wedstrijdtafel  
MA6   27588   Almeerse HC MA8

50 

14:55  16:15  uit    route    
 
MB2   25348   Huizer HC MB2

30 

13:15  14:30  uit    route    
MB4   25408   Hockeyclub Amersfoort MB4

30 

15:00  16:15  uit    route    
MB6   25336   MHCN MB4

15 

16:15  17:15  uit    route    
MB8   25362   HC IJsseloever MB7

15 

13:30  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MC1   48286   Loenense MHC MC1

30 

11:00  12:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC2   48175   H.C. Eemvallei MC3

30 

13:30  15:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC5   48239   MHV Maarssen MC3

25 

11:05  12:15  uit    route    
MC6   48188   Hilversum MC6

30 

09:30  10:45  uit    route    
MC9   48226   Hockey Club Zeewolde MC3

60 

10:30  12:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MD2   46920   Huizer HC MD1

30 

07:30  09:00  uit    route    
MD5   46990   MHCN MD3

15 

09:45  10:45  uit    route    
MD8   46985   M.H.C. Hoevelaken MD4

30 

11:00  12:15  uit    route    
MD9   46914   MHC Soest MD5

30 

12:00  13:15  uit    route    


30 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   52396   Hilversum JE1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3D  
J6E2   52395   MMHC Voordaan JE1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3C  
 
J8E2   52443   MHC Fletiomare J8E3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
 
JF1   52773   Hockey Club Naarden JF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
JF3   52484   MHC Woerden JF2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
 
M6E1   52664   Schaerweijde ME1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3A  
M6E2   52810   Hockey Club Naarden ME2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3B  
M6E4   52518   Hockeyclub Amersfoort ME3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3C  
 
M8E3   52432   't Spandersbosch M8E1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
M8E4   52574   MHC Muiderberg M8E1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
M8E5   52550   MHC Leusden M8E5

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
 
MF1   52616   Hilversum MF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
MF2   52761   Hockeyclub SCHC MF2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
MF3   52617   SV Phoenix MF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3D  
 
J6E3   52392   M.H.C. LELYSTAD JE1

45 

08:00  09:30  uit    route    
   KNHB: 3A  
J6E4   50911   Larensche Mixed Hockey Club JE4

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: A  
 
J8E1   52446   Larensche Mixed Hockey Club J8E1

30 

08:30  09:45  uit    route    
   KNHB: CD  
J8E3   52582   HC Kromme Rijn J8E1

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: Deel CD  
 
JF2   52763   HC Rijnvliet JF2

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: Velddeel A. Opruimen na afloop  
 
M6E3   52800   SV Phoenix ME3

15 

08:15  09:00  uit    route    
M6E5   50906   MHC Maarn ME2

15 

08:15  09:00  uit    route    
M6E6   52513   Larensche Mixed Hockey Club ME5

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: A  
 
M8E1   52708   MHV Maarssen M8E1

25 

07:35  08:45  uit    route    
M8E2   52414   CMHC M8E1

30 

08:30  09:30  uit    route    
M8E6   52699   SV Kampong Hockey M8E9

15 

11:00  11:45  uit    route    
 
MF4   52747   VMHC Spitsbergen MF3

30 

08:00  09:00  uit    route    
MF5   52602   SV Kampong Hockey MF8

15 

08:00  08:45  uit    route    
   KNHB: C  
MF6   55733   HC Geldermalsen MIXF2

35 

07:25  08:30  uit    route    
   KNHB: Betuweveld A  
Let op: Uittenue mee!   


30 maart | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1      !Reservering

 

  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor