Vandaag jarig

Femke Bruggemann
Björn Gijsen
Mettemarie Glerum

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 23 mrt - zon 24 mrt - zat 30 mrt - zon 31 mrt - zat 6 apr - zon 7 apr - zat 13 apr - zon 14 apr -


laat schema zien voor  

23 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   28895   Hockeyclub SCHC JA2

 

13:00  14:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Jens de Graauw en Leo Klomp
 
JB1   16205   Hilversum JB1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Bondsscheidsrechters
JB2   26553   MMHC Voordaan JB2

 

15:15  16:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
JB5   26499   Doornse Hockey Club JB3

 

12:45  13:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Britt Broekhuizen en Marit Winkel
 
JC1   17665   Ring Pass Delft JC1

 

09:30  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Karel Strasters en Eric Gielisse
JC2   49910   MHC Fletiomare JC2

 

12:45  13:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Roemer Moerdijk en Pieter Staal
JC5   49902   Hilversum JC4

 

11:15  11:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Fré Boelens en Simon Wissink
Begeleiding: Petra van Wezel-Buis
 
JD1   55523   Hockey Club Naarden JD1

 

09:30  10:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Peter Groen en Marc Koch
JD3   49277   MMHC Voordaan JD2

 

11:15  12:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Michiel van der Meer en Stephen Atkinson
 
MA1   27525   MHV Maarssen MA1

 

13:15  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Tobias van Eunen en Youandi van der Gaag
MA2   27586   M.H.C. Barneveld MA1

 

15:10  16:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Olav Rebergen en Marc Koch
MA3   27577   MHC Fletiomare MA4

 

14:40  15:30  thuis  Veld 5    
Fluiten: Laurens Brackel en Thomas van Dalen
MA6   27548   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA4

 

16:00  16:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Daan Verbeek en Max Dekker
 
MB2   25298   SV Phoenix MB2

 

15:15  16:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Laurence Koch en Eric Gielisse
MB4   25232   Huizer HC MB3

 

12:30  13:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Ireen Bal en Rozemarijn Slings
MB6   25277   't Spandersbosch MB5

 

13:30  14:15  thuis  Veld 4 Entrador    
 
MC1   48166   Hilversum MC2

 

11:15  12:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Olav Rebergen en Deirdre ter Weeme-Koningsberger
MC3   48112   MHC Fletiomare MC3

 

10:30  11:15  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Anouk Spitsbaard en Todora Peter
MC5   48070   Huizer HC MC3

 

09:30  10:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Madelon van Lunteren en Sanne Jansen en Annelotte Luth
Begeleiding: Thomas Bredee
MC7   48091   MHV Maarssen MC4

 

12:00  12:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Rick Schaepkens en Niek Vial en Melchior Otten
Begeleiding: Marc Koch
MC9   48048   Holestick MC2

 

11:15  11:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Laura Assen en Rosa Miltenburg
Begeleiding: Michel van Ree
 
MD1   46831   MHC Soest MD1

 

08:00  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Madelief Zaal en Sarah Knobbe
MD5   46861   MHV Maarssen MD6

 

08:00  08:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Mees Noordhof en Hidde Theijse
Begeleiding: Peter Groen
MD8   46847   H.C. Eemvallei MD8B

 

09:30  10:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Jaromir Ovaa en Jasper Smit
Begeleiding: Rolf Groenwold
 
JA2   28440   H.C. Eemvallei JA1

30 

16:15  17:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JA3   28439   H.C. Eemvallei JA3

30 

16:15  17:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JA4   28442   MHC Woerden JA2

30 

16:45  17:45  uit    route    
 
JB3   26530   MMHC Voordaan JB3

20 

16:25  17:30  uit    route    
JB4   26529   Loenense MHC JB3

30 

14:15  15:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC3   49907   Larensche Mixed Hockey Club JC4

30 

12:15  13:30  uit    route    
JC4   49914   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JC2

30 

11:30  12:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JD2   49250   Larensche Mixed Hockey Club JD2

30 

09:15  10:30  uit    route    
JD4   49245   Schaerweijde JD5

20 

11:25  12:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JD5   49249   MHC Leusden JD2

30 

07:40  09:00  uit    route    
JD6   49226   Hilversum JD5

30 

09:45  10:45  uit    route    
 
MA4   27576   MMHC Voordaan MA4

20 

14:55  16:00  uit    route    
MA5   27509   M.H.C. Hoevelaken MA3

30 

12:45  14:00  uit    route    
 
MB1   25246   Almeerse HC MB1

50 

10:40  12:30  uit    route    
MB3   25322   Hockeyclub Amersfoort MB5

30 

15:00  16:15  uit    route    
MB5   25227   MHC Woerden MB4

30 

15:30  16:30  uit    route    
MB7   25257   Almeerse HC MB7

50 

12:10  13:30  uit    route    
MB8   24493   MHCN MB5

15 

15:15  16:00  uit    route    
 
MC2   48163   MHC Muiderberg MC1

30 

14:30  16:00  uit    route    
MC4   48121   Hockeyclub Amersfoort MC3

30 

13:00  14:15  uit    route    
MC6   48152   Hockeyclub Amersfoort MC6

30 

13:00  14:15  uit    route    
 
MD10   46758   HC Rijnvliet MD6

15 

09:45  10:30  uit    route    
MD2   46864   't Spandersbosch MD1

30 

09:15  10:45  uit    route    
MD3   46837   HC Geldermalsen MD1

35 

09:25  10:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD6   46774   MHC Maarn MD2

15 

09:45  10:45  uit    route    
MD7   46766   HC Leerdam MD2

30 

09:15  10:30  uit    route    
MD9   46851   MHV Maarssen MD5

25 

11:20  12:30  uit    route    


23 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   52107   MHV Maarssen JE2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 5    
   KNHB: Veld 5A  
J6E2   52106   SV Phoenix JE2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
J6E4   50891   't Spandersbosch JE5

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
 
J8E2   52154   M.H.C. Weesp J8E1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
J8E3   52012   Larensche Mixed Hockey Club J8E3

 

09:45  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3CD  
 
JF2   52340   Gooische Hockey Club JF3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
JF3   52195   Schaerweijde JF4

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
 
M6E3   52374   Dorsteti ME1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 5    
   KNHB: Veld 5A  
M6E4   52228   HC IJsseloever ME1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
M6E5   50885   M.H.C. LELYSTAD ME3

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
 
M8E1   52285   Gooische Hockey Club M8E1

 

08:00  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
M8E3   52143   Almeerse HC M8E2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3CD  
M8E6   52262   Hockeyclub Amersfoort M8E7

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3AB  
 
MF4   52327   Hockey Club Zeewolde MF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
MF5   52023   Hockeyclub UNO MF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
 
J6E3   52244   MHC Woerden JE2

30 

07:45  09:00  uit    route    
 
J8E1   52299   MHC Fletiomare J8E1

30 

07:30  08:45  uit    route    
 
JF1   52051   MHV Maarssen JF2

25 

08:05  09:00  uit    route    
 
M6E1   52218   Hockeyclub SCHC ME2

15 

09:15  10:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
M6E2   52080   Schaerweijde ME3

20 

07:55  08:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
M6E6   52372   SV Kampong Hockey ME6

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: D  
 
M8E2   52287   Gooische Hockey Club M8E2

30 

09:00  10:00  uit    route    
   KNHB: veld 4AB  
M8E4   52140   VMHC Spitsbergen M8E2

30 

08:00  09:00  uit    route    
M8E5   52124   Hockeyclub De Haaskamp M8E2

30 

08:45  09:45  uit    route    
 
MF1   52184   MHV Maarssen MF5

25 

09:05  10:00  uit    route    
MF2   52018   HC IJsseloever MF1

15 

08:00  08:45  uit    route    
   KNHB: veld 3b  
Let op: Uittenue mee!   
MF3   52173   Huizer HC MF1

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: veld 2B  
MF6   55707   CMHC MF3

30 

08:30  09:30  uit    route    


23 maart | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1   18381   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty G1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor