Vandaag jarig

Myrte Muns
Minke Stigter
Lotte Vermeer
Demi de Vries

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 24 feb - zon 3 mrt - zat 9 mrt - zon 10 mrt - zat 16 mrt - zon 17 mrt - zat 23 mrt - zon 24 mrt -


laat schema zien voor  

16 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   28894   Schaerweijde JA2

 

13:00  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
 
JB2   26493   Larensche Mixed Hockey Club JB2

 

  16:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
 
JC3   49853   MHC Vianen JC1

 

  13:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
JC4   49844   Hockey Club Zeewolde JC1

 

  13:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
JD3   49181   SV Phoenix JD2

 

  12:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
JD6   49141   Hockey Club Zeewolde JD2

 

  11:45  thuis  Veld 6    
 
MA2   27506   SV Kampong Hockey MA3

 

  14:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
MA3   27497   MHC Woerden MA2

 

  15:30  thuis  Veld 4 Entrador    
MA4   27437   MHC Fletiomare MA5

 

  16:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
MA6   27468   Hockeyclub Montfoort MA2

 

  16:30  thuis  Veld 5    
 
MB2   25186   MHV Maarssen MB2

 

  15:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
MB3   25125   Loenense MHC MB3

 

  13:15  thuis  Veld 4 Entrador    
MB6   25165   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB4

 

  13:15  thuis  Veld 6    
MB8   25136   CMHC MB4

 

  13:15  thuis  Veld 5    
 
MC1   48004   Hockey Club Naarden MC2

 

  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
MC2   48043   Almeerse HC MC2

 

  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
MC6   48010   Zwaluwen Utrecht MC4

 

  11:45  thuis  Veld 5    
 
MD10   46629   SV Kampong Hockey MD12

 

  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
MD2   46754   MHC Leusden MD1

 

  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
MD4   46655   MHC Fletiomare MD6

 

  08:45  thuis  Veld 5    
MD5   46687   Hockeyclub Montfoort MD2

 

  10:15  thuis  Veld 5    
MD6   46635   Hockeyclub De Haaskamp MD2

 

  10:15  thuis  Veld 6    
MD7   46634   MHCN MD4

 

  11:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
MD8   46673   HC Rijnvliet MD5

 

  08:45  thuis  Veld 6    
MD9   46717   HC IJsseloever MD5

 

  11:30  thuis  Veld 4 Entrador    
 
JA2   28407   't Spandersbosch JA2

30 

16:30  17:45  uit    route    
JA3   28406   Hockeyclub SCHC JA6

15 

15:45  16:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JA4   28405   M.H.C. LELYSTAD JA2

45 

    uit    route    
 
JB1   16165   Rijswijksche Hockey Club JB1

45 

10:45  12:30  uit    route    
JB3   26447   SV Kampong Hockey JB4

15 

    uit    route    
JB4   26445   Larensche Mixed Hockey Club JB5

30 

    uit    route    
JB5   26485   Gooische Hockey Club JB7

30 

12:15  13:15  uit    route    
 
JC1   17648   MHC Alliance JC1

60 

08:30  10:45  uit    route    
JC2   49869   Hockeyclub SCHC JC3

15 

12:30  13:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JC5   49875   Hockeyclub De Haaskamp JC1

30 

11:30  12:30  uit    route    
 
JD1   55537   Hockeyclub SCHC JD1

15 

07:45  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JD2   49186   Zwaluwen Utrecht JD1

15 

11:15  12:15  uit    route    
JD4   49193   Hockey Club Zeewolde JD1

60 

07:15  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JD5   49191   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JD2

30 

09:10  10:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MA1   27507   MHC Fletiomare MA1

30 

12:45  14:15  uit    route    
MA5   27457   Hockeyclub Amersfoort MA6

30 

13:00  14:15  uit    route    
 
MB1   25162   MHV Maarssen MB1

25 

11:05  12:30  uit    route    
MB4   25211   SV Phoenix MB3

15 

16:45  17:45  uit    route    
MB5   25142   H.C. Eemvallei MB4

30 

    uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB7   25173   Hilversum MB7

30 

13:45  14:45  uit    route    
 
MC3   47951   Huizer HC MC4

30 

11:15  12:30  uit    route    
MC4   48038   SV Phoenix MC2

15 

09:45  10:45  uit    route    
MC5   47982   MHC Vianen MC1

15 

11:00  12:00  uit    route    
   KNHB: WATER  
MC7   47945   Hockeyclub Montfoort MC2

30 

08:45  10:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC8   48007   HC Kromme Rijn MC3

15 

    uit    route    
MC9   47987   Huizer HC MC5

30 

10:30  11:30  uit    route    
 
MD1   46651   MHC Fletiomare MD2

30 

10:15  11:45  uit    route    


16 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E3   51817   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JE2

 

  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
J8E1   51871   Huizer HC J8E1

 

  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
 
JF1   51618   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JF2

 

  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
JF2   51763   H.C. Eemvallei JF3

 

  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
 
M6E2   51655   Almeerse HC ME1

 

  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
M6E3   51797   MMHC Voordaan ME1

 

  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
M6E6   51942   Hockeyclub De Haaskamp ME1

 

  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
M8E1   51708   Hilversum M8E1

 

  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
M8E2   51855   M.H.C. Weesp M8E1

 

  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
M8E6   51685   Schaerweijde M8E6

 

  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
 
MF2   51606   Huizer HC MF3

 

  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
MF4   51750   Larensche Mixed Hockey Club MF6

 

  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
MF6   55716   Hockeyclub Montfoort MF3

 

  10:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
J6E1   51528   Schaerweijde JE1

20 

09:10  10:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
J6E2   51535   Hilversum JE2

30 

07:45  08:45  uit    route    
J6E4   50865   Hockey Club Naarden JE7

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: deelveld B  
 
J8E2   51575   HC IJsseloever J8E1

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 4ab  
Let op: Uittenue mee!   
J8E3   51719   MHC Woerden J8E2

30 

08:15  09:15  uit    route    
 
JF3   51612   MHCN JF1

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: 3B  
 
M6E1   51941   Huizer HC ME1

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 3D  
M6E4   51662   Almeerse HC ME2

50 

07:40  09:00  uit    route    
M6E5   50878   't Spandersbosch ME8

30 

08:30  09:30  uit    route    
   KNHB: deel B  
 
M8E3   51539   HC Rijnvliet M8E1

15 

10:45  11:30  uit    route    
   KNHB: Velddeel A-B. Opruimen na afloop  
M8E4   51831   HC Kromme Rijn M8E2

15 

    uit    route    
M8E5   51835   MHC Vianen M8E2

15 

09:30  10:15  uit    route    
   KNHB: ZAND  
 
MF1   51886   Huizer HC MF2

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 2C  
MF3   51881   Hilversum MF2

30 

07:45  08:45  uit    route    
MF5   51738   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MF4

15 

08:00  08:45  uit    route    
   KNHB: 3B  


16 maart | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1      !Reservering

 

  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor