Vandaag jarig

Myrte Muns
Minke Stigter
Lotte Vermeer
Demi de Vries

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 24 feb - zon 3 mrt - zat 9 mrt - zon 10 mrt - zat 16 mrt - zon 17 mrt - zat 23 mrt - zon 24 mrt -


laat schema zien voor  

10 maart | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H2   7818   U.S.H.C. H3

 

12:15  12:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
H3   8092   SV Kampong Hockey H16

 

13:45  14:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
H4   8214   SV Kampong Hockey H24

 

14:15  14:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
HA   9848   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty HA

 

10:15  11:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
 
D4   9849   Hockeyclub SCHC D8

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
DA   12021   Hockey Club Naarden DB

 

12:00  12:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
DB   12225   Larensche Mixed Hockey Club DB

 

12:15  12:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
DC   12229   Nijkerk DA

 

15:45  16:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
DJ1   33505   SV Kampong Hockey DJ3

 

13:45  14:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
DJ2   55485   Hilversum DJ2

 

15:45  16:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
 
H1   4041   MHCBeuningen H1

60 

12:00  14:45  uit    route    
HB   11091   MHC Woerden HA

30 

10:00  11:00  uit    route    
HJ1   33375   Xenios HJ1

45 

15:00  16:30  uit    route    
HL1   11934   SV Phoenix HL2

15 

    uit    route    
 
D1   4080   BH&BC Breda D1

45 

10:45  12:45  uit    route    
D2   4049   SV Phoenix D2

15 

    uit    route    


10 maart | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JC3   49832   MHC Muiderberg JC1

30 

10:15  11:30  uit    route    


10 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Frockey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 5    
Kabouter Mini Competitie 9.30 - 10.15 uur
Frockey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Kabouter Mini Competitie 9.30 - 10.15 uur
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
Frockey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Kabouter Mini Competitie 9.30 - 10.15 uur
Frockey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 6    
Kabouter Mini Competitie 9.30 - 10.15 uur
 
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor