Vandaag jarig

Niki de Gans

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb -


laat schema zien voor  

3 februari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


3 februari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1Z   30612   MHC Fletiomare JE11

0  

15:20  15:50  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
J6E1Z   30561   Schaerweijde JE1

0  

14:00  14:30  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal is reeds deels opgebouwd ivm trainingen, wedstrijdtas halen clubhuis
 
J8E3Z   31270   HC Geldermalsen J8E1

30  

09:20  10:20  thuis  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
JB2Z   33672   Larensche Mixed Hockey Club JB2

40  

15:00  16:10  thuis  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
JC2Z   41318   Hockey Club Naarden JC3

5  

17:45  18:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Leo Klomp en Rob Bloemendal
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour clubhuis
JC2Z   41546   MHC Leusden JC2

5  

16:25  17:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Leo Klomp en Rob Bloemendal
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JC5Z   41755   Hockeyclub Amersfoort JC4

25  

17:25  18:20  thuis  Juliana van Stolberg    
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: 1
 
JD1Z   32256   Gooische Hockey Club JD1

0  

16:00  16:30  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Marius Koster en Bas Molen
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
JD1Z   32484   Hockeyclub SCHC JD1

0  

17:20  17:50  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Marius Koster en Bas Molen
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
JD12Z   41109   SV Kampong Hockey JD12C

0  

11:10  11:40  thuis  SCHC Blaashal    
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
JD2Z   40466   't Spandersbosch JD3

5  

12:25  13:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Madelief Zaal en Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JD2Z   40694   SV Kampong Hockey JD3

5  

13:45  14:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Madelief Zaal
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JD3Z   42378   Dorsteti JD1

5  

14:25  15:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Floor ter Brake en Renée Molenaar
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
ZAALBLOK   40901   ZAAL Spandersbosch JD3 - Kampong JD3

5  

13:35  13:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Madelief Zaal
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JD2
ZAALBLOK   32698   ZAAL SCHC JD1 - Gooische JD1

0  

  17:10  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Bas Molen en Marius Koster
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding JD1
ZAALBLOK   30554   ZAAL Fletiomare JE11 - Schaerweijde JE1

0  

  15:10  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding J6E1
ZAALBLOK   38736   ZAAL Culemborg MD1 - IJsseloever MD3

5  

09:35  09:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Stijn van Kleef en Thomas Bredee
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MD4
ZAALBLOK   32570   ZAAL Montfoort MD3 - Soest MD8

5  

11:35  11:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Doeke Voogt en Daan Kleijn
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MD9
ZAALBLOK   41081   ZAAL Leusden JC2 - Naarden JC3

5  

17:35  17:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Rob Bloemendal en Leo Klomp
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JC2
ZAALBLOK   37556   ZAAL Zwaluwen MA1 - Lelystad MA1

0  

  19:10  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Nico Weel en Marc Koch
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding MA2
ZAALBLOK   36593   ZAAL Dorsteti JD1 - Amersfoort JD3

5  

15:35  15:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Renée Molenaar en Floor ter Brake
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JD3
ZAALBLOK   33831   ZAAL Voordaan MB3 - Culemborg MB1

6  

18:00  18:10  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Sara van Oudenaarde en Dounia Allane
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MB3
ZAALBLOK   36999   ZAAL Kampong MC8 - Woerden MC3

6  

16:00  16:10  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Emma van der Zanden en Daphne Nieuwenhuizen
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MC7
 
D3 Zaal   32904   Almeerse HC D3

30  

18:40  19:40  thuis  Kerkelanden, Optisport Sportcentrum    
Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
Franciscusweg 6a
1216SK HILVERSUM
hal: 1
D4 Zaal   42018   M.H.C. Weesp D2

30  

18:40  19:40  thuis  Nieuwland    
Nieuwland
Zeldertsedreef 3
3824EJ AMERSFOORT
hal: 1
 
M6E1Z   30810   Gooische Hockey Club ME1

25  

08:45  09:40  thuis  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
M8E1Z   30212   Almeerse HC M8E1

30  

08:40  09:40  thuis  Bosrand, De    
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
 
MA2Z   38025   Zwaluwen Utrecht MA1

0  

18:00  18:30  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Nico Weel en Marc Koch
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
 
MB3Z   33621   MMHC Voordaan MB3

6  

16:50  17:30  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Dounia Allane en Sara van Oudenaarde
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MB6 z   32897   MHC Fletiomare MB6

30  

14:40  15:40  thuis  Noort Sijde, De    
Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1
 
MC7z   37413   MHC Woerden MC3

6  

14:50  15:30  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Emma van der Zanden en Daphne Nieuwenhuizen
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis
 
MD2Z   36964   MHCN MD1

15  

08:55  09:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
MD2Z   37192   SV Kampong Hockey MD4

15  

09:35  10:20  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
MD4Z   38322   HC IJsseloever MD3

5  

08:25  09:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Stijn van Kleef en Thomas Bredee
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis
MD4Z   38550   CMHC MD1

5  

09:45  10:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Stijn van Kleef en Thomas Bredee
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MD6Z   34171   Hockeyclub Amersfoort MD4

30  

09:40  10:40  thuis  Valleihal, De    
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
MD8Z   34162   M.H.C. Weesp MD4

25  

08:45  09:40  thuis  Hofland    
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
MD9Z   32112   MHC Soest MD8

5  

10:25  11:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Doeke Voogt en Daan Kleijn
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MD9Z   32340   Hockeyclub Montfoort MD3

5  

11:45  12:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Doeke Voogt en Daan Kleijn
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
J8E2Z   30510   SV Kampong Hockey J8E2

09:10  09:40  uit  SCHC Blaashal    
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
J8E2Z   30567   Hockeyclub SCHC J8E2

08:30  09:00  uit  SCHC Blaashal    
Let op: Uittenue mee!   
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
J8E3Z   31262   SV Phoenix J8E3

30 

08:40  09:40  uit  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
 
JB2Z   33433   M.H.C. Weesp JB1

40 

14:20  15:30  uit  Aetsveld    
Aetsveld
Mr.C. Kooimancentrum 17
1383ED WEESP
hal: 1
 
JC1Z   36992   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JC1

20 

14:50  15:40  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Let op: Uittenue mee!   
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 2 (Fletiodome)
JC1Z   37438   MHC Fletiomare JC2

20 

14:10  15:00  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 2 (Fletiodome)
JC5Z   41747   H.C. Eemvallei JC2

25 

16:45  17:40  uit  Juliana van Stolberg    
Let op: Uittenue mee!   
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: 1
 
JD12Z   41569   Hockeyclub SCHC JD12C

10:30  11:00  uit  SCHC Blaashal    
Let op: Uittenue mee!   
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 2
JD3Z   42376   Hockeyclub Amersfoort JD3

15:45  16:20  uit  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Renée Molenaar en Floor ter Brake
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JD5Z   32224   H.C. Eemvallei JD3

31 

11:55  13:00  uit  Icoon    
Let op: Uittenue mee!   
Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: 1
JD5Z   32680   MHV Maarssen JD5

31 

12:35  13:40  uit  Icoon    
Icoon
Lovink 10
3825MP AMERSFOORT
hal: 1
 
D3 Zaal   33104   Hilversum D3

30 

18:00  19:00  uit  Kerkelanden, Optisport Sportcentrum    
Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
Franciscusweg 6a
1216SK HILVERSUM
hal: 1
D4 Zaal   42053   H.C. Eemvallei D2

30 

18:00  19:00  uit  Nieuwland    
Let op: Uittenue mee!   
Nieuwland
Zeldertsedreef 3
3824EJ AMERSFOORT
hal: 1
 
M6E1Z   30665   't Spandersbosch ME2

25 

08:05  09:00  uit  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
M8E1Z   30342   HC IJsseloever M8E1

30 

08:00  09:00  uit  Bosrand, De    
Let op: Uittenue mee!   
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
 
MA2Z   37791   M.H.C. LELYSTAD MA1

19:20  19:50  uit  Kruisboog, De    
Fluiten: Nico Weel en Marc Koch
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour clubhuis
MA4Z   39837   MHC Vianen MA1

15 

13:35  14:20  uit  Helsdingen, Sportcentrum    
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MA4Z   40076   MHC Woerden MA2

15 

12:55  13:40  uit  Helsdingen, Sportcentrum    
Helsdingen, Sportcentrum
Westelijke Parallelweg 1
4133NH VIANEN UT
hal: 1 (Noord)
MABC Z   40523   Larensche Mixed Hockey Club MAB1C

30 

19:20  20:20  uit  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
MABC Z   40742   Schaerweijde MAB1C

30 

18:40  19:40  uit  Weetabix Hal Laren    
Let op: Uittenue mee!   
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
MB3Z   34052   CMHC MB1

18:10  18:50  uit  Molenwiek, De    
Fluiten: Dounia Allane en Sara van Oudenaarde
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, indien geen training erna: zaal opruimen en wedstrijdtas retour. Indien training: wedstrijdtas naar trainingsteam
MB4Z   34515   M.H.C. Barneveld MB1

35 

15:15  16:20  uit  Oosterbos    
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
MB4Z   34298   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB2

35 

14:35  15:40  uit  Oosterbos    
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
MB5Z   40002   HC IJsseloever MB3

25 

15:25  16:20  uit  Heem, Het    
Let op: Uittenue mee!   
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: 1
MB5Z   40236   Dorsteti MB2

25 

14:45  15:40  uit  Heem, Het    
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: 1
MB6 z   33150   MHC Woerden MB4

30 

14:00  15:00  uit  Noort Sijde, De    
Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1
MB8Z   35650   HC IJsseloever MB5

30 

09:40  10:40  uit  Veenendaal West    
Let op: Uittenue mee!   
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
MB8Z   36108   VMHC Spitsbergen MB3

30 

09:00  10:00  uit  Veenendaal West    
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
 
MC7z   37227   SV Kampong Hockey MC8

16:10  16:50  uit  Molenwiek, De    
Fluiten: Emma van der Zanden en Daphne Nieuwenhuizen
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
MD6Z   34564   VMHC Spitsbergen MD12C

30 

09:00  10:00  uit  Valleihal, De    
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
MD8Z   34630   Hockeyclub Montfoort MD1

25 

08:05  09:00  uit  Hofland    
Let op: Uittenue mee!   
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor