Vandaag jarig

Jelle Greven
Anne Huiskes
Florijn Huiskes
Belle van Tuyll

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 18 nov - zat 24 nov - zon 25 nov - zat 1 dec - zon 2 dec - zat 8 dec - zon 9 dec - zat 15 dec -


laat schema zien voor  

8 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Voor Tegen    
 
JA3   2903   Hockeyclub Amersfoort JA5

 

     
JA4   2896   CMHC JA2

 

     
 
JB1   269   MMHC Voordaan JB1

 

     
JB2   2991   MHC Fletiomare JB2

 

     
JB5   12819   SV Phoenix JB4

 

     
 
JC2   3392   H.C. Eemvallei JC1

 

     
JC4   3749   MHC Fletiomare JC5

 

     
JC5   3865   HC Rijnvliet JC2

 

     
 
JD1   3943   Gooische Hockey Club JD2

 

     
JD5   4249   MMHC Voordaan JD5

 

14       
 
MA4   4497   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA3

 

     
MA5   4597   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA4

 

10       
MA6   4594   HC Kromme Rijn MA2

 

     
   KNHB: Let op! Tijdstip gewijzigd na onderling overleg  
 
MB1   341   Hockeyclub SCHC MB1

 

     
MB2   4717   MHC Leusden MB1

 

     
MB5   4954   MHC Woerden MB3

 

     
MB6   4953   Gooische Hockey Club MB7

 

     
 
MC1   7329   H.C. Eemvallei MC1

 

     
MC5   6307   Hockey Club Naarden MC4

 

     
MC6   6527   HC Geldermalsen MC3

 

     
MC9   6790   HC Leerdam MC2

 

     
 
MD1   5270   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MD1

 

     
   KNHB: Let op! Tijdstip gewijzigd na onderling overleg  
MD10   5765   Dorsteti MD4

 

     
MD2   5292   MMHC Voordaan MD2

 

     
MD5   5512   Schaerweijde MD5

 

     
 
JA1   395   MHV Maarssen JA1

 

     
JA2   2785   Loenense MHC JA2

 

     
 
JB3   3096   Hockeyclub SCHC JB4

 

     
JB4   3181   MMHC Voordaan JB4

 

     
 
JC1   3327   't Spandersbosch JC1

 

     
JC3   3624   SV Phoenix JC3

 

     
 
JD2   3923   HC IJsseloever JD1

 

     
JD3   4095   MHV Maarssen JD3

 

     
JD4   4175   HC Kromme Rijn JD2

 

     
JD6   4253   H.C. Eemvallei JD3

 

     
   KNHB: LET OP: GEWIJZIGDE STARTTIJD. SPEELLOCATIE IS USHC veld 2  
 
MA1   365   MMHC Voordaan MA1

 

     
MA2   4355   MMHC Voordaan MA2

 

     
MA3   4506   HC IJsseloever MA3

 

     
 
MB3   4836   MHC Maarn MB1

 

     
MB4   4852   MHC Soest MB3

 

     
MB7   4974   SV Kampong Hockey MB11

 

     
MB8   5105   Loenense MHC MB6

 

     
 
MC2   6031   Dorsteti MC1

 

     
MC3   6153   MMHC Voordaan MC2

 

     
MC4   6300   HC IJsseloever MC4

 

     
MC7   6795   Hockeyclub Montfoort MC4

 

     
MC8   6791   Doornse Hockey Club MC5

 

     
 
MD3   5409   HC Rijnvliet MD1

 

     
MD4   5410   MHC Woerden MD2

 

     
MD6   5509   Hockeyclub UNO MD3

 

     
MD8   5616   MMHC Voordaan MD5

 

     
MD9   5782   MHC Fletiomare MD11

 

     


8 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Voor Tegen    
 
J6E3   761   Zwaluwen Utrecht JE2

 

         
   KNHB: Veld 3B  
J6E4   741   MHCN JE2

 

         
   KNHB: Veld 3A  
 
J8E1   458   SV Kampong Hockey J8E1

 

         
   KNHB: Veld 2CD  
J8E3   454   MHCN J8E1

 

         
   KNHB: Veld 2CD  
 
JF2   1110   SV Phoenix JF1

 

         
   KNHB: Veld 4C  
JF3   1092   MHC Vianen JF1

 

         
   KNHB: Veld 4D  
 
M6E2   1783   H.C. Eemvallei ME1

 

         
   KNHB: Veld 3C  
M6E3   1782   HC IJsseloever ME3

 

         
   KNHB: Veld 3D  
M6E5   1854   SV Kampong Hockey ME5

 

         
   KNHB: Veld 3C  
 
M8E2   1391   HC IJsseloever M8E1

 

         
   KNHB: Veld 2AB  
M8E4   1419   HC Rijnvliet M8E2

 

         
   KNHB: Veld 2AB  
 
MF1   2337   SV Phoenix MF1

 

         
   KNHB: Veld 4A  
MF3   2338   HC IJsseloever MF2

 

         
   KNHB: Veld 4B  
 
J6E1   735   Schaerweijde JE2

 

         
J6E2   732   MHC Woerden JE1

 

         
 
J8E2   484   MHC Fletiomare J8E4

 

         
   KNHB: Veld 3A  
 
JF1   1078   SV Phoenix JF2

 

         
   KNHB: A  
 
M6E1   1836   't Spandersbosch ME1

 

         
   KNHB: deel C  
M6E4   1777   MHV Maarssen ME1

 

         
M6E6   1832   HC Kromme Rijn ME4

 

         
   KNHB: Deel C  
 
M8E1   1383   't Spandersbosch M8E1

 

         
   KNHB: deel AB  
M8E3   1406   HC IJsseloever M8E3

 

         
   KNHB: veld 4ab  
M8E5   1348   SV Kampong Hockey M8E9

 

         
M8E6   1346   MHCN M8E4

 

         
   KNHB: veld 2cd  
 
MF2   2303   Schaerweijde MF2

 

         
MF4   2295   MHC Leusden MF1

 

         
   KNHB: A  


8 september | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Voor Tegen    
 
G1   11628   SV Kampong Hockey G/LG3

 

     


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor