Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Weert MA1
14:10
Uit
MA2 - Weesp MA2
16:00
Uit
MA3 - Holestick MA1
15:45
Uit
MA4 - Laren MA4
17:30
Uit
MA5 - SCHC MA5
15:45 - Zand 4
Thuis
MA6 - Soest MA3
15:10 - Zand 5
Thuis
Meisjes B
MB1 - Schaerweijde MB2
12:10 - Water 1
Thuis
MB2 - H.C. Eemvallei MB2
16:15
Uit
MB3 - Hoevelaken MB1
15:15 - Water 2
Thuis
MB4 - Culemborg MB2
16:15
Uit
MB5 - Woerden MB3
14:15
Uit
MB6 - MHC Vianen MB2
12:20
Uit
MB7 - Naarden MB7
13:50
Uit
MB8 - Hockeyclub De Haaskamp MB2
13:30 - Zand 5
Thuis
MB9 - Huizen MB6
16:15
Uit
Meisjes C
MC1 - MMHC Voordaan MC1
08:30 - Water 1
Thuis
MC2 - Baarn MC1
15:15
Uit
MC3 - H.C. Eemvallei MC4
13:50
Uit
MC4 - Schaerweijde MC3
13:30 - Zand 6
Thuis
MC5 - SCHC MC5
12:25 - Zand 4
Thuis
MC6 - Phoenix MC3
11:50 - Zand 5
Thuis
MC7 - Shinty MC5
11:50 - Zand 6
Thuis
MC8 - SCHC MC8
10:10 - Zand 5
Thuis
Meisjes D
MD1 - Huizen MD1
11:30 - Zand 3
Thuis
MD2 - IJsseloever MD2
10:10
Uit
MD3 - SCHC MD4
13:10 - Zand 3
Thuis
MD4 - Fletiomare MD4
11:25
Uit
MD5 - Gooische MD6
10:10 - Zand 6
Thuis
MD6 - Hilversum MD7
08:30 - Zand 6
Thuis
MD7 - Kromme Rijn MD3
10:00
Uit
MD8 - Phoenix MD5
11:10
Uit
MD9 - Kromme Rijn MD4
08:30 - Zand 5
Thuis
Meisjes E
M6E1 - SCHC M6E2
10:00 - Zand 3
Thuis
M6E2 - Phoenix M6E3
09:30 - Zand 4
Thuis
M6E3 - Hilversum M6E3
09:30 - Zand 4
Thuis
M6E4 - Loenen M6E4
09:00
Uit
M6E5 - MMHC Voordaan M6E4
08:30
Uit
M6E6 - SCHC M6E9
08:45
Uit
M8E1 - Phoenix M8E1
10:00 - Water 2
Thuis
M8E2 - Fletiomare M8E3
09:50
Uit
M8E3 - UNO M8E1
08:30 - Water 2
Thuis
M8E4 - HC Leerdam M8E1
10:05
Uit
M8E5 - Phoenix M8E5
08:45 - Zand 3
Thuis
Meisjes F
MF1 - Kampong MF1
08:30 - Zand 4
Thuis
MF2 - Laren MF2
08:30 - Zand 4
Thuis
MF3 - H.C. Eemvallei MF3
08:30
Uit
MF4 - Maarssen MF7
08:30 - Zand 4
Thuis
Jongens A
JA1 - Geldrop JA1
14:00
Uit
JA2 - Naarden JA2
14:00 - Water 1
Thuis
JA3 - Kampong JA4
17:15
Uit
JA4 - Laren JA4
17:30
Uit
JA5 - SCHC JA5
15:50 - Water 1
Thuis
Jongens B
JB1 - Hattemse M.H.C. JB1
12:45
Uit
JB2 - Hilversum JB2
14:30
Uit
JB3 - Gooische JB8
14:50 - Zand 3
Thuis
JB4 - Dorsteti JB2
15:30
Uit
Jongens C
JC1 - Leusden JC1
10:20 - Water 1
Thuis
JC2 - Woerden JC1
14:00
Uit
JC3 - Hilversum JC2
13:25 - Water 2
Thuis
JC4 - Loenen JC3
12:00
Uit
JC5 - Gooische JC6
12:55
Uit
JC6 - Woerden JC3
14:05 - Zand 4
Thuis
Jongens D
JD1 - Schaerweijde JD1
08:30
Uit
JD2 - MMHC Voordaan JD1
11:35 - Water 2
Thuis
JD3 - Phoenix JD3
10:20
Uit
JD4 - Woerden JD3
10:45 - Zand 4
Thuis
JD5 - HC Geldermalsen JD2
10:20
Uit
Jongens E
J6E1 - Laren J6E1
09:30 - Zand 4
Thuis
J6E2 - Spandersbs J6E2
09:15
Uit
J6E3 - Phoenix J6E4
10:00 - Zand 3
Thuis
J8E1 - Fletiomare J8E1
08:30 - Water 2
Thuis
J8E2 - Gooische J8E2
10:00 - Water 2
Thuis
J8E3 - Fletiomare J8E7
09:50
Uit
Jongens F
JF1 - Zwaluwen JF1
08:30 - Zand 4
Thuis
JF2 - Kampong JF1
10:30
Uit
JF3 - Hockeyclub De Haaskamp JF1
09:00
Uit
Overig
G1 - Laren G 2
10:15 - Zand 3
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten

Sponsoracties