Vandaag jarig

Tirza de Boer
Stanley Dreve
Hugo ten Klooster
Sven Koning
Sophie Plat
Natalya Prins
Noud Spermon
Finn Thijsen

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 29 sep - zon 30 sep - zat 6 okt - zon 7 okt - zat 13 okt - zon 14 okt - zon 21 okt - zat 27 okt -


laat schema zien voor  

29 september | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   414   MHV Maarssen JA1

 

13:00  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Bondsscheidsrechters
JA2   2822   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JA1

 

15:15  16:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Marc Koch en Tom Uilenbroek
JA3   2943   Hockey Club Naarden JA4

 

15:30  16:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Daan Verbeek en Joris van Vliet
 
JB2   3015   H.C. Eemvallei JB1

 

15:15  16:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Leo Klomp
JB5   12821   Doornse Hockey Club JB3

 

12:45  13:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Ryan Boomsma en Tom Achterberg
 
JC2   3424   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JC2

 

12:45  13:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Karel Strasters en Petra van Wezel-Buis
JC3   3652   Hockeyclub Amersfoort JC3

 

09:15  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Bouke Weel en Doeke Voogt
JC4   3781   MHCN JC3

 

11:15  11:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Thijmen van der Meer en Sander de Bruin
Begeleiding:
JC5   3881   SV Kampong Hockey JC7

 

09:45  10:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Thomas Podt en Simon de Lange en Finn van der Greef
Begeleiding:
 
JD1   3999   Hilversum JD1

 

08:00  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Tobias van Eunen en Peter Groen
JD4   4229   SV Kampong Hockey JD7

 

08:00  08:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Stefan van Bel en Lars Bomas en Maarten Jongerius
Begeleiding:
 
MA1   361   MMHC Voordaan MA1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Bondsscheidsrechters
MA3   4566   MHC Woerden MA2

 

15:15  16:00  thuis  Veld 6    
   KNHB: 14/9: Let op! Tijdswijziging  
Fluiten: Gerrie van Wanrooij en Camiel Otten
MA4   4551   MHC Soest MA3

 

12:30  13:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Rubens Hak en Luc Scholte
MA5   4657   SV Phoenix MA5

 

15:15  16:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Wessel Verhoef en Laurence Koch
MA6   4654   Hockeyclub Montfoort MA2

 

14:00  14:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Jorik Rebergen en Bart Ettema
 
MB2   4741   MHV Maarssen MB2

 

14:45  15:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Emma van der Zanden en Dounia Allane
MB4   4921   Zwaluwen Utrecht MB2

 

13:45  14:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Olaf de Koff en Tobias Piket
MB7   5063   MHV Maarssen MB5

 

12:30  13:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Matijs Palmans en Claudia van Strijen
 
MC1   6001   M.H.C. Weesp MC1

 

09:45  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Marc Koch
MC5   6363   MHC Fletiomare MC3

 

12:15  13:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Hugo de Bruin en Philip Hage en Floris van der Veen
Begeleiding:
MC6   6599   Hockeyclub Montfoort MC2

 

10:45  11:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Suzette Kuster en Lieke Rommes
Begeleiding:
MC9   6875   HC Geldermalsen MC2

 

11:00  11:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Marleen Bakermans en Sanne van der Werf
Begeleiding:
 
MD2   5364   H.C. Eemvallei MD3

 

11:15  12:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Michael Gielisse en Thomas van Strien
MD5   5576   SV Kampong Hockey MD6

 

11:00  11:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Julia Knops en Julia Meindersma en Julie van Wezel
Begeleiding:
MD6   5581   MHC Fletiomare MD7

 

08:00  08:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Rosalie Meuwese en Quinn van Ree
Begeleiding:
MD9   5864   MMHC Voordaan MD6

 

09:30  10:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Julie Fransen en Imke Pelt
Begeleiding:
 
JA4   2948   Hockeyclub Montfoort JA1

30 

15:30  16:30  uit    route    
   KNHB: . LET OP: 30/8 tijd gewijzigd  
Let op: Uittenue mee!   
 
JB1   294   MMHC Voordaan JB1

20 

12:55  14:15  uit    route    
JB3   3150   Gooische Hockey Club JB4

30 

15:00  16:15  uit    route    
JB4   3236   CMHC JB2

30 

13:15  14:15  uit    route    
 
JC1   3346   Gooische Hockey Club JC1

30 

09:00  10:45  uit    route    
 
JD2   3989   HC Leerdam JD1

30 

10:45  12:00  uit    route    
JD3   4145   MHC Vianen JD1

15 

09:15  10:15  uit    route    
   KNHB: WATER  
JD5   4279   MHC Woerden JD3

30 

09:30  10:30  uit    route    
JD6   4281   Gooische Hockey Club JD7

30 

09:15  10:15  uit    route    
 
MA2   4389   VMHC Spitsbergen MA1

30 

14:10  15:30  uit    route    
 
MB1   327   Hockeyclub SCHC MB1

15 

11:15  12:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB3   4911   MHC Woerden MB2

30 

16:15  17:30  uit    route    
MB5   5056   SV Kampong Hockey MB8

15 

13:00  13:45  uit    route    
MB6   5061   HC Leerdam MB1

30 

12:15  13:30  uit    route    
MB8   5202   MHC Woerden MB7

30 

11:00  12:00  uit    route    
 
MC2   6067   Doornse Hockey Club MC1

30 

12:15  13:45  uit    route    
MC3   6203   SV Kampong Hockey MC4

15 

11:15  12:15  uit    route    
MC4   6364   HC Geldermalsen MC1

35 

13:10  14:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC7   6895   H.C. Eemvallei MC7

30 

11:45  13:00  uit    route    
MC8   6901   MHC Leusden MC5

30 

13:30  14:30  uit    route    
 
MD1   5358   Zwaluwen Utrecht MD1

15 

09:45  11:00  uit    route    
MD10   5858   MHC Soest MD6

30 

09:15  10:15  uit    route    
MD3   5471   SV Kampong Hockey MD4

15 

09:30  10:30  uit    route    
MD4   5472   Loenense MHC MD2

30 

09:00  10:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD7   5705   Dorsteti MD3

30 

09:00  10:15  uit    route    
MD8   5704   MHV Maarssen MD5

25 

11:05  12:15  uit    route    


29 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E3   921   SV Kampong Hockey JE5

 

08:00  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3D  
J6E4   901   Hockeyclub De Haaskamp JE1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3D  
 
J8E2   618   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty J8E1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
 
JF2   1230   Huizer HC JF2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
JF3   1212   Dorsteti JF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
 
M6E1   2166   MHC Fletiomare ME3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3C  
M6E5   2133   HC Rijnvliet ME5

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3B  
 
M8E2   1615   SV Kampong Hockey M8E1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
M8E3   1671   MHC Woerden M8E1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
M8E4   1643   MHC Vianen M8E1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
 
MF1   2574   MHV Maarssen MF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
MF3   2575   MHC Vianen MF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
 
J6E1   931   Hockeyclub SCHC JE1

15 

09:15  10:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
J6E2   940   Dorsteti JE1

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: C  
 
J8E1   607   Schaerweijde J8E1

20 

07:40  08:45  uit    route    
J8E3   600   MHC Woerden J8E2

30 

11:15  12:15  uit    route    
 
JF1   1203   Hockeyclub SCHC JF5

15 

08:15  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
M6E2   2119   Schaerweijde ME2

20 

10:40  11:30  uit    route    
M6E3   2139   CMHC ME1

30 

08:30  09:30  uit    route    
M6E4   2081   HC IJsseloever ME5

15 

09:15  10:00  uit    route    
   KNHB: veld 3d  
Let op: Uittenue mee!   
 
M8E1   1673   Hilversum M8E1

30 

08:55  10:10  uit    route    
   KNHB: velddeel a/b  
M8E5   1596   SV Phoenix M8E4

15 

10:45  11:30  uit    route    
M8E6   1601   MHC Woerden M8E3

30 

08:15  09:15  uit    route    
 
MF2   2549   MHC Leusden MIXF1

30 

08:00  09:00  uit    route    
MF4   2559   VMHC Spitsbergen MF2

30 

08:00  09:00  uit    route    
MF5   13361   MHV Maarssen MF8

25 

08:05  09:00  uit    route    


29 september | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1      !Reservering

 

  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor