Vandaag jarig

Kyrill van Dam
Laura Houterman

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zat 16 jun - zon 17 jun -


laat schema zien voor  

2 juni | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA2   49389   SV Kampong Hockey JA3

 

15:15  16:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
 
JB1   26850   Hockeyclub SCHC JB1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Bondsscheidsrechters
JB2   51139   Larensche Mixed Hockey Club JB2

 

14:45  15:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
JB5   55620   MHC Fletiomare JB4

 

15:00  15:30  thuis  Veld 4 Entrador    
JB6   51719   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JB3

 

14:15  14:45  thuis  Veld 6    
 
JC2   48995   't Spandersbosch JC2

 

12:30  13:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Menno Brouwer en Dave van der Vaart
 
JD1   60765   Gooische Hockey Club JD1

 

08:00  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Leo Klomp
JD2   60774   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JD2

 

11:15  12:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Elano Franken en Luc Scholte
JD5   61088   Hockey Club Naarden JD5

 

09:45  10:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Mees Enzerink en Rens van Straalen
JD6   61297   M.H.C. Barneveld JD1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Floris Bosman en Hidde Neu
 
MA1   50913   Loenense MHC MA1

 

13:15  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Youandi van der Gaag en Deirdre ter Weeme-Koningsberger
MA2   50152   SV Kampong Hockey MA4

 

15:25  16:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
MB4   44822   Hockeyclub Montfoort MB2

 

14:30  15:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Wessel Verhoef en Wouter ter Weeme
MB5   44379   MMHC Voordaan MB4

 

13:30  14:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Serra Tukker en Ilse den Ouden
MB7   45404   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB4

 

11:15  11:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Eveline van de Laar en Isalinde Glerum
 
MC2   47247   Hockeyclub SCHC MC2

 

09:45  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
   KNHB: 14/4 Let op! Tijd is gewijzigd  
Fluiten: Lyn Dusee
MC4   43995   't Spandersbosch MC4

 

14:00  14:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Bas Molen en Thomas van Dalen
MC5   47240   Gooische Hockey Club MC6

 

12:30  13:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Lucinde Heijman en Niki Spruit
MC7   47100   Gooische Hockey Club MC8

 

12:45  13:30  thuis  Veld 5    
Fluiten: Simon van den Berg en Bouke Weel
 
MD1   61800   MHV Maarssen MD1

 

12:45  13:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: 14/4 Let op! Tijd is gewijzigd  
MD2   61405   MHC Leusden MD1

 

08:00  08:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Amber Schmitz en Fleur van Schaik
MD4   61671   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MD2

 

11:45  12:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Peter Schweizer en Ryan Boomsma
MD6   62477   Hockeyclub SCHC MD7

 

11:00  11:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Tim Bosman en Daan Kleijn
MD7   62501   CMHC MD2

 

09:30  10:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Bart Bergman en Matthijs Everts
MD8   62547   HC Kromme Rijn MD2

 

11:00  11:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Iris Schuyt en Emma Schweizer
 
JA1   26793   MHCBeuningen JA1

60 

12:00  14:15  uit    route    
 
JB3   51018   H.C. Eemvallei JB2

30 

14:45  15:45  uit    route    
JB4   51387   MHC Leusden JB3

30 

14:30  15:30  uit    route    
 
JC1   26853   Hockey Club Rotterdam JC1

45 

    uit    route    
JC3   48540   Loenense MHC JC3

30 

12:30  13:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JC4   48869   SV Phoenix JC4

15 

14:45  15:30  uit    route    
 
JD3   60730   Gooische Hockey Club JD5

30 

10:15  11:30  uit    route    
JD4   61035   HC IJsseloever JD2

15 

07:45  08:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MA3   50321   Gooische Hockey Club MA7

30 

15:00  16:15  uit    route    
MA5   50498   Buitenhout MHC MA1

45 

11:00  12:30  uit    route    
 
MB1   45941   HC IJsseloever MB1

15 

11:15  12:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB2   45046   MHV Maarssen MB2

25 

13:05  14:15  uit    route    
MB3   45390   Hilversum MB4

30 

16:30  17:45  uit    route    
MB6   44436   Hockeyclub SCHC MB6

15 

15:45  16:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB8   45559   VMHC Spitsbergen MB5

30 

11:00  12:00  uit    route    
 
MC1   44247   SV Phoenix MC1

15 

09:30  10:45  uit    route    
MC3   44080   't Spandersbosch MC3

30 

14:30  16:00  uit    route    
MC6   44115   MHV Maarssen MC4

25 

12:50  14:00  uit    route    
MC8   52139   M.H.C. Barneveld MC2

30 

08:15  09:30  uit    route    
MC9   52153   M.H.C. LELYSTAD MC4

45 

12:45  14:00  uit    route    
 
MD3   62591   HC Rijnvliet MD1

15 

12:45  13:45  uit    route    
   KNHB: Sproeien  
MD5   61820   Dorsteti MD2

30 

08:45  10:00  uit    route    
MD9   61850   Huizer HC MD7

30 

12:45  14:00  uit    route    


2 juni | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   65935   Hockeyclub SCHC JE2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
J6E3   65945   HC IJsseloever JE2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
 
J8E1   72107   SV Kampong Hockey J8E1

 

08:00  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
J8E3   65458   Larensche Mixed Hockey Club J8E2

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
 
JF2   66526   Gooische Hockey Club JF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
 
M6E2   68165   MHC Leusden ME1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3C  
M6E3   68170   MHC Fletiomare ME2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
M6E5   68180   Nijkerk ME2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
M6E6   68185   't Spandersbosch ME6

 

10:30  11:00  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
M6E7   68190   Doornse Hockey Club ME1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3D  
 
M8E2   67053   't Spandersbosch M8E2

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
M8E3   67058   HC IJsseloever M8E2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3AB  
M8E6   67765   VMHC Spitsbergen M8E2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3CD  
M8E7   67769   Hockeyclub UNO M8E3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
 
MF2   69261   Larensche Mixed Hockey Club MF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
MF4   69276   Gooische Hockey Club MF3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
MF5   72262   MHCN MF3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
 
J6E2   65848   MHC Fletiomare JE2

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 3B  
J6E4   65772   Almeerse HC JE3

50 

08:40  10:00  uit    route    
 
J8E2   65313   Huizer HC J8E1

30 

08:30  09:30  uit    route    
   KNHB: Veld 4CD  
J8E4   65633   Hockey Club Naarden J8E3

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 3CD  
 
JF1   66830   Hockeyclub SCHC JF1

15 

08:15  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JF3   66693   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JF1

15 

08:00  08:45  uit    route    
   KNHB: Deel D  
JF4   66779   MHCN JF2

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 1d  
 
M6E1   68559   Hockeyclub SCHC ME2

15 

08:15  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
M6E4   68654   VMHC Spitsbergen ME3

30 

08:00  09:00  uit    route    
 
M8E1   72087   MHV Maarssen M8E1

25 

07:35  08:45  uit    route    
M8E4   67354   MMHC Voordaan M8E3

20 

09:55  10:45  uit    route    
   KNHB: Veld 3 CD  
M8E5   67627   Gooische Hockey Club M8E4

30 

09:00  10:00  uit    route    
   KNHB: veld 4AB  
 
MF1   69378   SV Kampong Hockey MF1

15 

08:00  08:45  uit    route    
   KNHB: A  
MF3   69428   Schaerweijde MF4

20 

07:55  08:45  uit    route    
MF6   72064   CMHC MF3

30 

08:30  09:30  uit    route    


2 juni | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1      !Reservering

 

  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor