Vandaag jarig

Kyrill van Dam
Laura Houterman

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zat 16 jun - zon 17 jun -


laat schema zien voor  

27 mei | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H2   18331   U.S.H.C. H2 (O)

 

14:15  14:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
H5   7590   MHC Leusden H4

 

15:45  16:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Heren Veteranen L
HL1   73471   Hockeyclub Amersfoort HL1

 

14:15  14:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Thijs La Gro
 
D5   9114   Hockeyclub SCHC D9

 

15:45  16:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Heren Twee
DA   18058   SV Phoenix DA

 

12:00  12:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Dames Veteranen B
DB   11681   MHC Leusden DB

 

10:30  11:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Dames Veteranen A
DJ1   63017   MHC Leusden DJ1

 

10:30  11:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Demi van Bijlevelt
DJ2   63046   MHV Maarssen DJ2

 

12:15  12:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Robin Molenaar
 
H3   7596   MMHC Voordaan H9

20 

11:55  13:15  uit    route    
H4   7624   SV Kampong Hockey H18

15 

08:15  09:00  uit    route    
HA   18289   Hilversum HA

30 

13:15  14:30  uit    route    
HB   10369   Larensche Mixed Hockey Club HC

30 

13:30  14:30  uit    route    
 
D2   18250   Hockeyclub VVV D3

30 

09:30  11:00  uit    route    
D3   9094   Hockeyclub SCHC D5

15 

10:15  11:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
D4   9093   't Spandersbosch D4

30 

10:00  11:00  uit    route    


27 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Jongens Frockeys      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 5    
KabouterMiniCompetitie 9.30 - 11.00 uur
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
Meisjes Frockeys      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
KabouterMiniCompetitie 9.30 - 11.00 uur
 
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor