Vandaag jarig

Kyrill van Dam
Laura Houterman

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 26 mei - zon 27 mei - zat 2 jun - zon 3 jun - zat 9 jun - zon 10 jun - zat 16 jun - zon 17 jun -


laat schema zien voor  

26 mei | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   26712   R.H.V. Leonidas JA1

 

13:00  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Bondsscheidsrechters
JA3   49651   Hockeyclub SCHC JA3

 

15:15  16:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Rob Bloemendal en Leo Klomp
 
JB3   51074   SV Kampong Hockey JB4

 

14:15  14:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: 2/5 Let op! Wedstrijdtijd is gewijzigd.  
Fluiten: Gerard Verrijn Stuart
JB4   51599   Hockey Club Zeewolde JB1

 

15:15  15:45  thuis  Veld 4 Entrador    
JB6   51592   SV Kampong Hockey JB6

 

14:30  15:00  thuis  Veld 5    
 
JC1   26758   Schaerweijde JC1

 

09:45  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Youandi van der Gaag en Jan Jurre Harsveld van der Veen
JC3   49134   M.H.C. Hoevelaken JC1

 

13:30  14:15  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Vincent de Beer en Tim van der Kleij
JC4   48323   HC Geldermalsen JC1

 

14:30  15:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
JD1   60769   't Spandersbosch JD1

 

08:00  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Deirdre ter Weeme-Koningsberger
JD2   60772   M.H.C. LELYSTAD JD1

 

11:15  12:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
JD3   60777   MMHC Voordaan JD3

 

12:00  12:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Marnix van den Donker en Ruben van de Waerdt
JD5   61084   Almeerse HC JD3

 

11:15  11:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Max ter Brake en Karel Oltheten
JD6   61298   SV Phoenix JD4

 

10:00  10:30  thuis  Veld 5    
Fluiten: Onno Ghijsen Cohen en Tom Ghijsen Cohen
 
MA3   49920   MMHC Voordaan MA4

 

15:45  16:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Max Dekker en Martin Stolk
MA4   49955   MHC Woerden MA3

 

15:30  16:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Timme Weel en Mats van Doorn
 
MB1   45829   MHC Fletiomare MB1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Karel Strasters en Lyn Dusee
MB2   44843   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MB1

 

15:45  16:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: 2/5 Let op! Wedstrijdtijd is gewijzigd.  
MB3   45236   Doornse Hockey Club MB21

 

14:00  14:45  thuis  Veld 6    
MB6   44337   MHC Fletiomare MB7

 

15:45  16:30  thuis  Veld 5    
Fluiten: Joris van Vliet en Thijs Welling
 
MC1   48099   MMHC Voordaan MC1

 

09:45  10:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
MC3   48050   M.H.C. Hoevelaken MC1

 

12:30  13:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
MC6   44002   CMHC MC2

 

12:45  13:30  thuis  Veld 5    
Fluiten: Daphne Kleemans en Rozemarijn Slings
MC8   52138   MHCN MC5

 

11:15  12:00  thuis  Veld 5    
Fluiten: Eva van Dongen en Eva van Eijk
MC9   52152   MHC Muiderberg MC3

 

12:45  13:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Ella van Brenk
 
MD2   61406   Gooische Hockey Club MD2

 

11:45  12:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Björn Gijsen en Kasper Oron
MD5   62035   Hockeyclub Amersfoort MD4

 

10:30  11:15  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Fleur van Amerongen en Amber Baars
MD8   62546   Gooische Hockey Club MD7

 

09:30  10:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Lotte Collaris en Anouk van der Meij
MD9   62560   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MD5

 

08:00  08:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Niels van Ark en Mees Enzerink
 
JA2   49467   Hockey Club Zeewolde JA1

60 

12:30  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JB1   26681   THC Hurley JB1

45 

10:45  12:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JB2   51288   CMHC JB1

30 

11:15  12:30  uit    route    
JB5   55619   Loenense MHC JB3

30 

11:15  12:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC2   48420   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JC2

15 

15:00  16:00  uit    route    
 
JD4   60915   Nijkerk JD1

30 

07:45  09:00  uit    route    
 
MA1   50569   HC IJsseloever MA1

15 

13:00  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MA2   50765   't Spandersbosch MA2

30 

16:25  17:45  uit    route    
   KNHB: let op! tijd aangepast  
MA5   50499   MMHC Voordaan MA6

20 

14:55  16:00  uit    route    
 
MB4   45503   Nijkerk MB1

30 

11:15  12:30  uit    route    
MB5   45759   Zwaluwen Utrecht MB2

15 

10:15  11:00  uit    route    
MB7   45588   HC Geldermalsen MB3

35 

12:40  13:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB8   45560   M.H.C. LELYSTAD MB4

45 

12:15  13:30  uit    route    
 
MC2   44101   Schaerweijde MC2

20 

12:55  14:15  uit    route    
   KNHB: Let op!! Gewijzigde starttijd (9-4)  
MC4   47065   Nijkerk MC1

30 

11:15  12:30  uit    route    
MC5   44303   M.H.C. Hoevelaken MC2

30 

10:30  11:45  uit    route    
MC7   47812   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MC4

30 

12:45  14:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MD1   61379   Loenense MHC MD1

30 

07:30  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD3   61489   Hockeyclub SCHC MD4

15 

10:15  11:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD4   61959   M.H.C. Weesp MD2

45 

08:45  10:15  uit    route    
MD6   61663   Hilversum MD5

30 

12:00  13:15  uit    route    
MD7   62006   't Spandersbosch MD6

30 

12:00  13:15  uit    route    


26 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E4   65951   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JE2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
 
J8E1   65307   Hockeyclub SCHC J8E1

 

08:00  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
J8E2   65452   CMHC J8E1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3AB  
 
JF1   66520   Larensche Mixed Hockey Club JF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
JF4   66535   H.C. Eemvallei JF3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
 
M6E1   68159   Schaerweijde ME1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
M6E2   68164   SV Kampong Hockey ME9

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
 
M8E1   72086   Holestick M8E1

 

08:00  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
M8E4   67062   MHC Muiderberg M8E1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 5    
   KNHB: Veld 5AB  
M8E5   67759   M.H.C. LELYSTAD M8E2

 

09:45  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3CD  
M8E6   67764   SV Kampong Hockey M8E8

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3CD  
 
MF1   69270   SV Phoenix MF1

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
MF3   69265   Zwaluwen Utrecht MF2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
MF6   72073   MHC Maarn MF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
 
J6E1   65867   MHC Fletiomare JE6

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: Veld 3C  
J6E2   66254   't Spandersbosch JE1

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: deel C  
J6E3   66184   MHC Soest JE4

30 

09:45  10:45  uit    route    
 
J8E3   65407   Hockeyclub SCHC J8E4

15 

08:15  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
J8E4   65267   Doornse Hockey Club J8E1

30 

07:45  08:45  uit    route    
 
JF2   66551   Schaerweijde JF2

20 

09:10  10:00  uit    route    
JF3   66596   SV Phoenix JF1

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: A  
 
M6E3   67910   Hockeyclub Amersfoort ME3

30 

08:00  09:00  uit    route    
M6E4   67940   Hockeyclub Amersfoort ME9

30 

08:00  09:00  uit    route    
M6E5   68403   MHV Maarssen ME7

25 

07:50  08:45  uit    route    
M6E6   68209   Huizer HC ME4

30 

09:15  10:15  uit    route    
   KNHB: Veld 3A  
M6E7   68543   Schaerweijde ME7

20 

08:55  09:45  uit    route    
 
M8E2   66992   MHC Fletiomare M8E2

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: Veld 2C/D  
M8E3   67348   MMHC Voordaan M8E2

20 

08:55  09:45  uit    route    
   KNHB: Veld 4 AB  
M8E7   67138   Loenense MHC M8E3

30 

08:00  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MF2   69892   HC IJsseloever MF5

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 3d  
Let op: Uittenue mee!   
MF4   69345   MMHC Voordaan MF4

20 

08:10  09:00  uit    route    
   KNHB: Veld 6  
MF5   72270   Hockeyclub SCHC MF5

15 

08:15  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   


26 mei | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1      !Reservering

 

  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor