Vandaag jarig

Sidney Alexander Kraaijkamp
Ymke Posthumus
Yentl van der Werf

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 15 dec - zon 16 dec - zon 23 dec - zon 30 dec - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan -


laat schema zien voor  

16 december | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


16 december | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E3Z   29828   SV Kampong Hockey JE4

5  

09:45  10:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
J6E3Z   29879   MMHC Voordaan JE4

5  

08:25  09:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis
 
J8E3Z   31234   SV Kampong Hockey J8E7

30  

08:40  09:40  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
JA1Z   31433   Schaerweijde JA1

15  

14:45  15:30  thuis  Olympos, Sportcentrum    
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 1 (geel)
zaalleiding
 
JC12cZ   37416   Schaerweijde JC12C

15  

15:45  16:30  thuis  Tol, De    
Fluiten: Karel Strasters en Lyn Dusee
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas reeds aanwezig in kast kantoor beheerder
JC2Z   38810   SV Kampong Hockey JC3

30  

14:40  15:40  thuis  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
JC34cZ   33254   Hockeyclub SCHC JC6

0  

17:20  17:50  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Maartje van Dijk en Daphne Kleemans
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
JC34cZ   33026   Larensche Mixed Hockey Club JC5

0  

16:00  16:30  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Maartje van Dijk en Daphne Kleemans
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opbouwen indien geen trainingen daarvoor, net ophangen, wedstrijdtas halen clubhuis
JC3cZ   37890   Hockey Club Zeewolde JC1

46  

09:00  10:20  thuis  Baken, Sportcomplex Het    
Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: 1
JC4cZ   43803   MHC Woerden JC2

5  

14:25  15:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Mark Los en Koen Sanders
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JC4cZ   43802   MHC Fletiomare JC5

5  

15:45  16:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Mark Los en Koen Sanders
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JC5Z   41881   Hockeyclub Montfoort JC1

25  

15:25  16:20  thuis  Hofland    
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
 
JD4Z   42619   Gooische Hockey Club JD5

30  

11:20  12:20  thuis  Bosrand, De    
Fluiten: Pepijn Verrijn Stuart en Tuur Luiten
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
zaalleiding, wedstrijdtas retour Vechtpolder 53
JD4Z   42620   MHC Soest JD2

30  

10:00  11:00  thuis  Bosrand, De    
Fluiten: Pepijn Verrijn Stuart en Tuur Luiten
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
zaalleiding, wedstrijdtas halen clubhuis
 
ZAALBLOK   31183   ZAAL Kampong M8E9 - Maarssen M8E7

5  

11:35  11:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding M8E6
ZAALBLOK   36464   ZAAL Schaerweijde MC4 - Kampong MC6

6  

18:00  18:10  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Suzette Kuster en Iris Pekarek
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MC4
ZAALBLOK   29779   ZAAL Kampong JE4 - Voordaan JE4

5  

09:35  09:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding J6E3
ZAALBLOK   43822   ZAAL Fletiomare JC5 - Woerden JC2

5  

15:35  15:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Koen Sanders en Mark Los
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JC4
ZAALBLOK   36421   ZAAL Kampong MA5 - Geldermalsen MA1

0  

  19:10  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Jan Hendrik Bredee en Olav Rebergen
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding MA3
ZAALBLOK   32869   ZAAL Laren JC5 - SCHC JC5

0  

  17:10  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Maartje van Dijk en Daphne Kleemans
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding JC34c
ZAALBLOK   34290   ZAAL Soest JD2 - Gooische JD5

30  

11:10  11:40  thuis  Bosrand, De    
Fluiten: Pepijn Verrijn Stuart en Tuur Luiten
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
zaalleiding JD4
ZAALBLOK   38828   ZAAL Kampong MB5 - Shinty MB2

5  

17:35  17:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Thomas Bredee en Stijn van Kleef
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MB4
ZAALBLOK   32955   ZAAL Huizen MAB1C - Voordaan MA12C

5  

19:35  19:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Leo Klomp
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MAB1c
ZAALBLOK   40036   ZAAL Spitsbergen MD12C - Spandersbosch MD5

6  

16:00  16:10  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Thomas Ingels en Matthijs Everts
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MD6
ZAALBLOK   36972   ZAAL Kampong JC12C - Schaerweijde JC12C

15  

16:55  17:10  thuis  Tol, De    
Fluiten: Lyn Dusee en Karel Strasters
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding JC12c
ZAALBLOK   42052   ZAAL Eemvallei D2 - Barneveld D2

15  

18:55  19:10  thuis  Tol, De    
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding D4
ZAALBLOK   40797   ZAAL Weesp MC1 - Shinty MC1

5  

13:35  13:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Peter Groen
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MC1
 
D3 Zaal   40200   MHV Maarssen D2

15  

16:55  17:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
D4 Zaal   42016   M.H.C. Barneveld D2

15  

19:05  19:50  thuis  Tol, De    
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijd in kast kantoor beheerder
D4 Zaal   42019   H.C. Eemvallei D2

15  

17:45  18:30  thuis  Tol, De    
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
 
M8E6Z   31181   SV Kampong Hockey M8E9

5  

10:25  11:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
MA3Z   36662   SV Kampong Hockey MA5

0  

18:00  18:30  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Olav Rebergen en Jan Hendrik Bredee
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
MABC Z   32996   Huizer HC MAB1C

5  

18:25  19:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Leo Klomp en Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MABC Z   33224   MMHC Voordaan MA12C

5  

19:45  20:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Marc Koch en Leo Klomp
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour Vechtpolder 53
 
MB2Z   37952   Almeerse HC MB2

40  

13:10  14:20  thuis  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
MB4Z   38410   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB2

5  

16:25  17:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Thomas Bredee en Stijn van Kleef
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MB4Z   38638   SV Kampong Hockey MB5

5  

17:45  18:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Thomas Bredee en Stijn van Kleef
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
MC1z   40365   M.H.C. Weesp MC1

5  

12:25  13:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Peter Groen en Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MC1z   40593   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MC1

5  

13:45  14:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Peter Groen en Marc Koch
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MC3z   36488   MMHC Voordaan MC2

30  

13:40  14:40  thuis  Valleihal, De    
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
MC4z   36717   Schaerweijde MC4

6  

16:50  17:30  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Suzette Kuster en Iris Pekarek
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
MD6Z   39871   't Spandersbosch MD5

6  

16:10  16:50  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Matthijs Everts en Thomas Ingels
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MD6Z   39643   VMHC Spitsbergen MD12C

6  

14:50  15:30  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Thomas Ingels en Matthijs Everts
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opbouwen, wedstrijdtas halen clubhuis
MD7Z   36221   Hockeyclub De Haaskamp MD2

0  

09:50  10:20  thuis  Allemanswaard    
Allemanswaard
Prinses Beatrixlaan 34
3958XK AMERONGEN
hal: veld 1
 
H3 Zaal   31514   SV Kampong Hockey H14

15 

18:15  19:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
H3 Zaal   31486   U.S.H.C. H4

15 

18:55  19:40  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
 
J8E3Z   31231   Larensche Mixed Hockey Club J8E3

30 

08:00  09:00  uit  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 2
 
JA1Z   31361   Hockeyclub SCHC JA1

15 

12:45  13:30  uit  Olympos, Sportcentrum    
Let op: Uittenue mee!   
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 1 (geel)
zaalleiding
 
JB2Z   39818   HC IJsseloever JB1

25 

14:25  15:20  uit  Heem, Het    
Let op: Uittenue mee!   
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: 1
JB2Z   40058   Hockeyclub Amersfoort JB2

25 

13:45  14:40  uit  Heem, Het    
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: 1
 
JC12cZ   37200   SV Kampong Hockey JC12C

15 

17:05  17:50  uit  Tol, De    
Fluiten: Lyn Dusee en Karel Strasters
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
JC2Z   38572   Larensche Mixed Hockey Club JC2

30 

15:20  16:20  uit  Weetabix Hal Laren    
Weetabix Hal Laren
Eemnesserweg 33A
1251NB LAREN NH
hal: veld 1
JC3cZ   37534   M.H.C. Weesp JC2

46 

08:20  09:40  uit  Baken, Sportcomplex Het    
Baken, Sportcomplex Het
Horsterweg 25
3891EV ZEEWOLDE
hal: 1
JC5Z   41874   MHCN JC3

25 

14:45  15:40  uit  Hofland    
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
 
JD6Z   41396   M.H.C. Hoevelaken JD1

30 

15:20  16:20  uit  Slag, De    
Slag, De
Zuiderinslag 2
3871MR HOEVELAKEN
hal: 1
JD6Z   41130   MHC Soest JD3

30 

14:40  15:40  uit  Slag, De    
Slag, De
Zuiderinslag 2
3871MR HOEVELAKEN
hal: 1
 
D3 Zaal   39580   U.S.H.C. D5

15 

16:15  17:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
 
M8E3Z   30547   Almeerse HC M8E2

30 

08:40  09:40  uit  Thijs vd Polshal    
Thijs vd Polshal
Jozef Israelslaan 58
3443CT WOERDEN
hal: 1
M8E3Z   30580   MHC Woerden M8E1

30 

08:00  09:00  uit  Thijs vd Polshal    
Thijs vd Polshal
Jozef Israelslaan 58
3443CT WOERDEN
hal: 1
M8E6Z   31188   MHV Maarssen M8E7

11:45  12:20  uit  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
MA3Z   36191   HC Geldermalsen MA1

19:20  19:50  uit  Kruisboog, De    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Jan Hendrik Bredee en Olav Rebergen
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour Vechtpolder 53
 
MB2Z   37723   Huizer HC MB2

40 

12:30  13:40  uit  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
MB7Z   35417   SV Kampong Hockey MB11

15 

15:35  16:20  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
MB7Z   35010   MHC Woerden MB6

15 

14:55  15:40  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 1
 
MC12cz   37337   MMHC Voordaan MC12C

20 

13:10  14:00  uit  Vierstee, De    
Vierstee, De
Nachtegaallaan 30
3738EB MAARTENSDIJK
hal: 1
MC12cz   36969   MHC Fletiomare MC12C

20 

13:50  14:40  uit  Vierstee, De    
Vierstee, De
Nachtegaallaan 30
3738EB MAARTENSDIJK
hal: 1
MC3z   36763   VMHC Spitsbergen MC11C

30 

13:00  14:00  uit  Valleihal, De    
Valleihal, De
Sportlaan 1
3905AD VEENENDAAL
hal: 1
MC4z   36310   SV Kampong Hockey MC6

18:10  18:50  uit  Molenwiek, De    
Fluiten: Iris Pekarek en Suzette Kuster
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, indien JA3 niet traint: zaal opruimen, wedstrijdtas retour Vechtpolder 53. Als JA3 traint: tas overdragen aan JA3
MC5z   43989   CMHC MC2

30 

11:20  12:20  uit  Beusichem, Sport & Event Center    
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
MC5z   43977   MHC Woerden MC4

30 

10:40  11:40  uit  Beusichem, Sport & Event Center    
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
 
MD1Z   36039   Gooische Hockey Club MD3

35 

07:55  09:00  uit  Blijk, De    
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: 1
MD1Z   35621   Hockey Club Zeewolde MD1

35 

08:35  09:40  uit  Blijk, De    
Let op: Uittenue mee!   
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: 1
MD3Z   38807   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MD2

35 

10:35  11:40  uit  Blijk, De    
Let op: Uittenue mee!   
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: 1
MD3Z   38324   Gooische Hockey Club MD4

35 

09:55  11:00  uit  Blijk, De    
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: 1
MD5Z   39898   Huizer HC MD4

25 

13:25  14:20  uit  Hilt, De    
Hilt, De
Hasselaarlaan 1C
3755AV EEMNES
hal: 1
MD5Z   40134   HC IJsseloever MD4

25 

12:45  13:40  uit  Hilt, De    
Let op: Uittenue mee!   
Hilt, De
Hasselaarlaan 1C
3755AV EEMNES
hal: 1
MD7Z   36456   Hockey Club Zeewolde MD3

09:10  09:40  uit  Allemanswaard    
Let op: Uittenue mee!   
Allemanswaard
Prinses Beatrixlaan 34
3958XK AMERONGEN
hal: veld 1


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor