Vandaag jarig

Sidney Alexander Kraaijkamp
Ymke Posthumus
Yentl van der Werf

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 15 dec - zon 16 dec - zon 23 dec - zon 30 dec - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan -


laat schema zien voor  

15 december | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1 Zaal   33900   SV Phoenix H1

20  

17:30  18:20  thuis  Koppeling, De    
Fluiten: Rene van der Zanden
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1
 
J8E2Z   29910   Gooische Hockey Club J8E2

35  

13:15  14:20  thuis  Blijk, De    
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: 1
 
JA3Z   34215   Nijkerk JA1

30  

14:40  15:40  thuis  Kerkelanden, Optisport Sportcentrum    
Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
Franciscusweg 6a
1216SK HILVERSUM
hal: 1
 
JB1Z   31933   MMHC Voordaan JB1

40  

12:50  14:00  thuis  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
JB3Z   36634   SV Phoenix JB3

15  

16:15  17:00  thuis  Kampong (S.V.)    
Fluiten: Wessel Verhoef en Daan Verbeek
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
zaalleiding, wedstrijdtas halen clubhuis
JB5Z   43069   SV Kampong Hockey JB7

25  

14:45  15:40  thuis  Trits, Sportcentrum De    
Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: 1
 
ZAALBLOK   29991   ZAAL Lelystad ME1 - IJsseloever ME2

15  

11:25  11:40  thuis  Tol, De    
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding M6E1
ZAALBLOK   29623   ZAAL Haaskamp ME1 - Kampong ME6

15  

13:25  13:40  thuis  Tol, De    
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding M6E5
ZAALBLOK   32803   ZAAL Soest MD7 - Rijnvliet MD6

15  

15:25  15:40  thuis  Tol, De    
Fluiten: Nynke van Beek en Emma van de Geer
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding MD10
ZAALBLOK   32775   ZAAL Lelystad MA1 - Laren MA2

6  

19:30  19:40  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Rob Bloemendal en Marc Koch
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MA2
ZAALBLOK   40867   ZAAL Kampong MC9 - IJsseloever MC5

15  

17:25  17:40  thuis  Tol, De    
Fluiten: Sarah Knobbe en Charlotte Meynders
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding MC8
ZAALBLOK   34114   ZAAL Montfoort MC2 - Woerden MC6

6  

17:30  17:40  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Anouk Spitsbaard en Isabel van Baaren
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MC9
ZAALBLOK   36401   ZAAL Phoenix JB3 - Kromme Rijn JB1

15  

17:25  17:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Fluiten: Daan Verbeek en Wessel Verhoef
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
zaalleiding JB3
 
DJ1 Zaal   34187   SV Kampong Hockey DJ3

30  

18:40  19:40  thuis  Vestingh Dome    
Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
 
M6E1Z   30045   M.H.C. LELYSTAD ME1

15  

10:15  11:00  thuis  Tol, De    
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opbouwen indien er geen andere club gespeeld heeft, wedstrijdtas in kast kantoor beheerder
M6E6Z   29646   Hockeyclub De Haaskamp ME1

15  

12:15  13:00  thuis  Tol, De    
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
M6E6Z   29697   SV Kampong Hockey ME6

15  

13:35  14:20  thuis  Tol, De    
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
 
M8E4Z   29452   MHC Leusden M8E1

30  

09:40  10:40  thuis  Veenendaal West    
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
 
MA2Z   33237   Larensche Mixed Hockey Club MA2

6  

19:40  20:20  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Rob Bloemendal en Marc Koch
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas retour Vechtpolder 53
MA2Z   33009   M.H.C. LELYSTAD MA1

6  

18:20  19:00  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Marc Koch en Rob Bloemendal
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
MB5Z   41119   Dorsteti MB2

25  

16:45  17:40  thuis  Kees Boekehal    
Kees Boekehal
Kees Boekelaan 18
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
 
MC34cz   35623   SV Kampong Hockey MC5

30  

12:40  13:40  thuis  Beusichem, Sport & Event Center    
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
MC6z   37672   SV Phoenix MC3

15  

10:55  11:40  thuis  Lindenhof, De    
Lindenhof, De
Singel 4A
3984NZ ODIJK
hal: Veld 1
MC8z   40378   SV Kampong Hockey MC9

15  

16:15  17:00  thuis  Tol, De    
Fluiten: Sarah Knobbe en Charlotte Meynders
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
MC8z   40606   HC IJsseloever MC5

15  

17:35  18:20  thuis  Tol, De    
Fluiten: Sarah Knobbe en Charlotte Meynders
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding, zaal opruimen, wedstrijdtas blijft achter, tas in kast kantoor beheerder
MC9z   34482   MHC Woerden MC6

6  

17:40  18:20  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Isabel van Baaren en Anouk Spitsbaard
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MC9z   34710   Hockeyclub Montfoort MC2

6  

16:20  17:00  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Anouk Spitsbaard en Isabel van Baaren
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, zaal is al opgebouwd, wedstrijdtas halen clubhuis
 
MD10Z   33246   HC Rijnvliet MD6

15  

15:35  16:20  thuis  Tol, De    
Fluiten: Nynke van Beek en Emma van de Geer
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
MD10Z   33018   MHC Soest MD7

15  

14:15  15:00  thuis  Tol, De    
Fluiten: Nynke van Beek en Emma van de Geer
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
 
H1 Zaal   33676   HC IJsseloever H1

20 

16:50  17:40  uit  Koppeling, De    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Rene van der Zanden
Koppeling, De
De Clomp 1918
3704KS ZEIST
hal: 1
 
J8E2Z   29969   H.C. Eemvallei J8E1

35 

12:35  13:40  uit  Blijk, De    
Let op: Uittenue mee!   
Blijk, De
Blijklaan 3
1394KA NEDERHORST DEN BERG
hal: 1
 
JA3Z   34675   Hilversum JA3

30 

14:00  15:00  uit  Kerkelanden, Optisport Sportcentrum    
Kerkelanden, Optisport Sportcentrum
Franciscusweg 6a
1216SK HILVERSUM
hal: 1
 
JB1Z   31941   Larensche Mixed Hockey Club JB1

40 

13:50  15:00  uit  Topsportcentrum Almere Poort    
Topsportcentrum Almere Poort
Pierre de Coubertinlaan 7
1362LA ALMERE
hal: 3 (Olympiakwartier (boven zwembad))
JB3Z   36378   HC Kromme Rijn JB1

15 

17:35  18:20  uit  Kampong (S.V.)    
Fluiten: Daan Verbeek en Wessel Verhoef
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 4
zaalleiding, wedstrijdtas retour Vechtpolder 53
JB4Z   38913   Gooische Hockey Club JB6

19:10  19:40  uit  SCHC Blaashal    
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
JB4Z   39338   Hockeyclub SCHC JB6

18:30  19:00  uit  SCHC Blaashal    
Let op: Uittenue mee!   
SCHC Blaashal
Kees Boekelaan 1
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
JB5Z   31734   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JB3

25 

14:05  15:00  uit  Trits, Sportcentrum De    
Let op: Uittenue mee!   
Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: 1
 
D1 Zaal   31347   Schaerweijde D1

15 

08:45  09:30  uit  Kampong (S.V.)    
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
zaalleiding
D1 Zaal   31411   Hockeyclub SCHC D1

15 

10:45  11:30  uit  Kampong (S.V.)    
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
zaalleiding
DJ1 Zaal   34778   Hockey Club Naarden DJ1

30 

18:00  19:00  uit  Vestingh Dome    
Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
 
M6E1Z   29934   HC IJsseloever ME2

15 

11:35  12:20  uit  Tol, De    
Let op: Uittenue mee!   
Tol, De
Tolhuislaan 3
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
zaalleiding
M6E2Z   29857   MHC Fletiomare ME12

20 

08:10  09:00  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
M6E2Z   29791   MHC Fletiomare ME14

20 

08:50  09:40  uit  Fletiomare (M.H.C.)    
Fletiomare (M.H.C.)
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: 1 (Fletiodome)
M6E3Z   30469   MHC Fletiomare ME16

20 

08:50  09:40  uit  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
M6E3Z   30357   Schaerweijde ME2

20 

08:10  09:00  uit  Jan Wever Hal    
Let op: Uittenue mee!   
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
M6E4Z   30052   Baarnse Mixed Hockey Vereniging ME4

20 

10:50  11:40  uit  Twee Marken, De    
Let op: Uittenue mee!   
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR MAARN
hal: veld 1 Maarn
M6E4Z   30198   MHC Maarn ME1

20 

10:10  11:00  uit  Twee Marken, De    
Twee Marken, De
Trompplein 5
3951CR MAARN
hal: veld 1 Maarn
 
M8E2Z   29011   Hockeyclub Amersfoort M8E1

25 

10:05  11:00  uit  Korf, De    
Korf, De
De Smidse 1
3831NT LEUSDEN
hal: veld 1
M8E2Z   29122   't Spandersbosch M8E2

25 

10:45  11:40  uit  Korf, De    
Korf, De
De Smidse 1
3831NT LEUSDEN
hal: veld 1
M8E4Z   29579   VMHC Spitsbergen M8E2

30 

09:00  10:00  uit  Veenendaal West    
Veenendaal West
Veenslag 70
3905SL VEENENDAAL
hal: 1
 
MB3Z   32079   Hockeyclub Amersfoort MB5

25 

14:05  15:00  uit  Korf, De    
Korf, De
De Smidse 1
3831NT LEUSDEN
hal: veld 1
MB3Z   32691   MMHC Voordaan MB3

25 

14:45  15:40  uit  Korf, De    
Korf, De
De Smidse 1
3831NT LEUSDEN
hal: veld 1
MB5Z   41575   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB4

25 

16:05  17:00  uit  Kees Boekehal    
Kees Boekehal
Kees Boekelaan 18
3723BA BILTHOVEN
hal: veld 1
 
MC34cz   35734   CMHC MC1

30 

13:20  14:20  uit  Beusichem, Sport & Event Center    
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
MC6z   38067   Schaerweijde MC6

15 

10:15  11:00  uit  Lindenhof, De    
Let op: Uittenue mee!   
Lindenhof, De
Singel 4A
3984NZ ODIJK
hal: Veld 1
 
MD4Z   39192   CMHC MD1

30 

10:00  11:00  uit  Beusichem, Sport & Event Center    
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1
MD4Z   38973   MHC Fletiomare MD3

30 

10:40  11:40  uit  Beusichem, Sport & Event Center    
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: veld 1


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor