Vandaag jarig

Jelle Greven
Anne Huiskes
Florijn Huiskes
Belle van Tuyll

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 18 nov - zat 24 nov - zon 25 nov - zat 1 dec - zon 2 dec - zat 8 dec - zon 9 dec - zat 15 dec -


laat schema zien voor  

24 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   28320   MHC Leusden JA1

 

13:00  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Bram Struikmans en Erik de Leeuw den Bouter
 
JB3   26346   Gooische Hockey Club JB4

 

15:00  15:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
JB4   26337   MMHC Voordaan JB4

 

15:45  16:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: 22/10: Let op, tijd gewijzigd!  
 
JC2   3496   Zwaluwen Utrecht JC1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Tom Uilenbroek
JC3   3706   Doornse Hockey Club JC2

 

12:30  13:15  thuis  Veld 5    
JC4   3853   HC Geldermalsen JC1

 

11:15  11:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Job Steenwelle en Maarten Hilberts
Begeleiding:
JC5   15001   Almeerse HC JC4

 

09:45  10:15  thuis  Veld 6    
Fluiten: Lucas van Jaarsveld en Simon Wissink
Begeleiding:
 
JD1   22459   Schaerweijde JD1

 

08:00  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Bas Molen en Daan Verbeek
JD3   22506   Hockeyclub Amersfoort JD3

 

11:15  12:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Philip Hage en Gijs Maas
JD6   22491   SV Kampong Hockey JD8

 

08:15  08:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Mees Hilkman en Ivo de Romph
Begeleiding:
 
MA4   27277   HC IJsseloever MA4

 

15:15  16:00  thuis  Veld 4 Entrador    
MA6   27328   MHCN MA5

 

14:15  14:45  thuis  Veld 5    
 
MB2   24990   MHC Woerden MB1

 

15:15  16:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Marc Koch en Rob Bloemendal
MB3   24901   Dorsteti MB2

 

13:15  14:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Auke Luichjes en Jesper de Leeuw den Bouter
MB6   24969   HC Rijnvliet MB2

 

13:45  14:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Mees Enzerink
MB8   24940   MHC Soest MB7

 

12:45  13:15  thuis  Veld 6    
 
MC1   6024   Gooische Hockey Club MC2

 

09:45  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Peter Groen en Leo Klomp
MC5   6489   't Spandersbosch MC4

 

12:15  13:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Iris Schuyt en Lotte Collaris
MC6   6761   SV Phoenix MC4

 

12:45  13:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Bram Zwart en Tom Ghijsen Cohen
MC9   14991   Hockey Club Naarden MC9

 

11:15  11:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Lisa Hoppenbrouwer en Aukje Feenstra en Bregje van der Veen
Begeleiding:
 
MD1   21423   Huizer HC MD1

 

09:30  10:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Thijs Welling en Peter Schweizer
MD4   21468   Hilversum MD2

 

11:30  12:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Valérie Buijs en Jeliena Jansen
MD6   21404   SV Phoenix MD3

 

10:45  11:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Xara Pullens-de Wit en Sascha Tijsinger en Pleuni van Dijk
Begeleiding:
MD8   21400   HC Geldermalsen MD2

 

09:30  10:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Coosje Boersema en Willemijn Raucamp en Laura Roepers
Begeleiding:
MD9   21444   HC Kromme Rijn MD4

 

08:00  08:45  thuis  Veld 6    
Fluiten: Laura Assen en Rosa Miltenburg
Begeleiding:
 
JA2   28304   Hockey Club Zeewolde JA1

60 

12:30  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JA3   28301   SV Phoenix JA3

15 

16:45  17:45  uit    route    
JA4   28300   Hockey Club Naarden JA4

30 

16:45  17:45  uit    route    
 
JB1   15985   Pinoké JB1

40 

10:50  12:30  uit    route    
JB2   26355   M.H.C. Weesp JB1

45 

14:30  16:00  uit    route    
JB5   28844   Hockeyclub SCHC JB6

15 

13:45  14:30  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JC1   3386   Schaerweijde JC1

20 

09:10  10:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
JD2   22495   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JD2

15 

13:15  14:15  uit    route    
JD5   22442   MHC Fletiomare JD7

30 

10:25  11:45  uit    route    
 
MA1   27339   HC IJsseloever MA1

15 

13:00  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MA2   27323   Hockeyclub Montfoort MA1

30 

14:10  15:30  uit    route    
   KNHB: Let op: 17/11 tijd gewijzigd  
Let op: Uittenue mee!   
MA3   27316   MHC Leusden MA3

30 

14:10  15:30  uit    route    
MA5   27275   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MA3

30 

13:00  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
MB1   24908   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MB1

15 

11:00  12:15  uit    route    
MB4   24987   Gooische Hockey Club MB4

30 

13:15  14:30  uit    route    
MB5   24899   Larensche Mixed Hockey Club MB5

30 

15:00  16:00  uit    route    
MB7   24921   MHC Leusden MB4

30 

10:45  11:45  uit    route    
 
MC2   6144   H.C. Eemvallei MC2

30 

12:30  14:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC3   6291   Hockeyclub Amersfoort MC3

30 

09:30  10:45  uit    route    
   KNHB: Let op: tijd gewijzigd!  
MC4   6501   Zwaluwen Utrecht MC2

15 

14:15  15:15  uit    route    
MC7   7076   Hockeyclub UNO MC2

15 

09:00  10:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC8   7082   M.H.C. Hoevelaken MC3

30 

11:15  12:15  uit    route    
 
MD10   21460   Hockeyclub SCHC MD8

15 

11:15  12:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD2   21459   't Spandersbosch MD2

30 

13:15  14:45  uit    route    
MD3   21505   MHC Fletiomare MD5

30 

10:30  11:45  uit    route    
MD5   21486   HC Rijnvliet MD2

15 

10:15  11:15  uit    route    
MD7   21504   SV Kampong Hockey MD8

15 

10:30  11:30  uit    route    


24 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E2   15431   SV Kampong Hockey JE2

 

09:30  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
J6E3   15434   HC Kromme Rijn JE1

 

09:15  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
J6E4   21632   MHC Vianen JE1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4D  
 
J8E1   15109   Gooische Hockey Club J8E1

 

08:00  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2AB  
J8E2   15172   MHC Fletiomare J8E3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3CD  
 
JF3   15700   HC IJsseloever JF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
 
M6E1   16561   Schaerweijde ME3

 

09:30  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4B  
M6E3   16566   MMHC Voordaan ME2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4C  
M6E6   17775   MHC Woerden ME3

 

09:30  10:00  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
 
M8E1   16004   H.C. Eemvallei M8E2

 

08:00  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
   KNHB: Veld 2CD  
M8E4   16011   M.H.C. Hoevelaken M8E1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3CD  
M8E5   16357   MHC Maarn M8E1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
   KNHB: Veld 3AB  
 
MF1   16971   Schaerweijde MF2

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
   KNHB: Veld 4A  
 
J6E1   15393   Gooische Hockey Club JE1

30 

09:00  10:00  uit    route    
   KNHB: veld 4A - gewijzigd!!  
 
J8E3   15324   MHV Maarssen J8E4

25 

08:05  09:00  uit    route    
 
JF1   21707   MHC Fletiomare JF6

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 5B  
JF2   21716   Hockey Club Naarden JF2

30 

08:30  09:30  uit    route    
   KNHB: deel B  
 
M6E2   21546   MHV Maarssen ME2

25 

07:50  08:45  uit    route    
M6E4   16823   MHC Woerden ME1

30 

08:00  09:00  uit    route    
M6E5   18033   Gooische Hockey Club ME5

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: veld 3D  
 
M8E2   16075   Hockeyclub SCHC M8E2

15 

09:15  10:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
M8E3   16261   M.H.C. Weesp M8E2

45 

07:45  09:00  uit    route    
M8E6   16381   Hilversum M8E6

30 

08:50  09:50  uit    route    
   KNHB: velddeel c/d  
 
MF2   17527   HC IJsseloever MF4

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: veld 3a  
Let op: Uittenue mee!   
MF3   17328   Hockeyclub SCHC MF2

15 

08:15  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MF4   21677   Larensche Mixed Hockey Club MF6

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: D  
MF5   42214   MHC Muiderberg MF2

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: Velddeel C, tweede van rechts  


24 november | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1   11629   Schaerweijde G2

 

09:45  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor