Vandaag jarig

Jelle Greven
Anne Huiskes
Florijn Huiskes
Belle van Tuyll

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zon 18 nov - zat 24 nov - zon 25 nov - zat 1 dec - zon 2 dec - zat 8 dec - zon 9 dec - zat 15 dec -


laat schema zien voor  

18 november | Senioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1   3437   EHV Enschede H1

 

13:30  14:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
HB   11062   Hockeyclub Amersfoort HD

 

16:00  16:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Heren Een
HL1   11947   MHCN HL1

 

15:45  16:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Dames Twee
 
D1   3476   Rijswijksche Hockey Club D1

 

11:30  12:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
D2   3446   Schaerweijde D2 (O)

 

13:45  14:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Dames Een
D3   9093   U.S.H.C. D6

 

10:15  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Peter Groen en Eric Gielisse
DA   12014   Hockeyclub SCHC DB

 

10:15  11:00  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Petra van Wezel-Buis en Marc Koch
DJ1   7714   SV Kampong Hockey DJ2

 

11:45  12:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Dames Drie
DJ2   10307   Almeerse HC DJ3

 

14:15  14:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Heren Veteranen L
 
H2   7871   MHV Maarssen H2

25 

09:50  10:45  uit    route    
H3   8202   HC IJsseloever H5

15 

09:45  11:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
* AFGELAST *
H4   8311   U.S.H.C. H6

15 

14:45  15:30  uit    route    
HA   9680   MHV Maarssen HB

25 

11:50  13:00  uit    route    
 
D4   13988   Hockeyclub SCHC D7

15 

12:45  13:30  uit    route    
   KNHB: Let op ander veld  
Let op: Uittenue mee!   
* AFGELAST *
DB   12201   MMHC Voordaan DD

20 

10:40  11:30  uit    route    
DC   12196   Doornse Hockey Club DB

30 

12:30  13:30  uit    route    


18 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JD1      !Reservering

 

10:45  11:00  thuis     
Zaaltraining 11 - 12 uur in De Slinger


18 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Frockey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Kabouter Mini Competitie 9.30 - 10:15 uur
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
Frockey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 5    
Kabouter Mini Competitie 9.30 - 10:15 uur
Frockey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Kabouter Mini Competitie 9.30 - 10:15 uur
 
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor