Vandaag jarig

Tijn Arends
Mees Vellekoop

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb -


laat schema zien voor  

21 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
Funkey Jongens      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Funkey Meisjes      !Reservering

 

    thuis     
Funkey Meisjes      !Reservering

 

  09:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


21 januari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
H1Z   17237   M.H.C. Barneveld H1

6  

18:10  18:50  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, balken mogen ivm trainingen blijven liggen, wedstrijdtas retour clubhuis
H1Z   17243   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty H1

6  

16:50  17:30  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
H2Z   19296   MHC Fletiomare H2

20  

18:10  19:00  thuis  Marienhoeve    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
zaalleiding
H2Z   19510   MHC Leusden H2

20  

19:30  20:20  thuis  Marienhoeve    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
zaalleiding, balken opruimen, wedstrijdtas blijft achter (EHBO-hok)
H3Z   54248   MMHC Voordaan H7

30  

19:20  20:20  thuis  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
zaalleiding, balken opruimen, wedstrijdtas retour clubhuis
H3Z   54247   MHC Fletiomare H3

30  

18:00  19:00  thuis  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
zaalleiding, tas halen clubhuis
 
J6E2Z   16045   Hockeyclub SCHC JE3

20  

08:50  09:40  thuis  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
1 begeleider
J6E2Z   16094   Schaerweijde JE2

20  

09:30  10:20  thuis  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
1 begeleider
 
J8E1Z   16654   Schaerweijde J8E1

0  

14:00  14:30  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
1 begeleider, zaalleiding, balken + matten zijn al geplaatst, wedstrijdtas ophalen clubhuis
J8E1Z   16703   Culemborg J8E1

0  

15:20  15:50  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
1 begeleider, zaalleiding
J8E3Z   16451   HC Leerdam J8E1

25  

14:45  15:40  thuis  Hofland    
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
1 begeleider
J8E4Z   15914   MHCN J8E2

15  

11:35  12:20  thuis  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
1 begeleider
 
JB2Z   23917   VMHC Spitsbergen JB1

20  

16:10  17:00  thuis  Marienhoeve    
Fluiten: Gert Bleeker en Jan Jurre Harsveld van der Veen
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 2
zaalleiding, tas reeds aanwezig. Let op: hal 2 (zaalleiding in hal 1 & 2)
 
JC12Z   26838   Hockeyclub SCHC JC12C

30  

14:40  15:40  thuis  Thijs vd Polshal    
Thijs vd Polshal
Jozef Israelslaan 58
3443CT WOERDEN
hal: 1
JC3Z   24171   HC Kromme Rijn JC1

5  

10:25  11:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Josephien Pons en Emma van de Geer
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JC3Z   24385   SV Kampong Hockey JC4

5  

11:45  12:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Josephien Pons en Emma van de Geer
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
JC4Z   24529   Culemborg JC2

0  

17:20  17:50  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Ewald Iking en Ted Luiten
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
JC4Z   24315   MHCN JC2

0  

16:00  16:30  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Ewald Iking en Ted Luiten
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
 
JD2Z   26022   MHCN JD1

25  

10:45  11:40  thuis  Trits, Sportcentrum De    
Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: 1
JD5Z   26836   Doornse Hockey Club JD2

15  

12:55  13:40  thuis  Lindenhof, De    
Lindenhof, De
Singel 4A
3984NZ ODIJK
hal: Veld 1
JD6Z   18857   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JD4

35  

12:35  13:40  thuis  Oosterbos    
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
 
ZAALBLOK   24574   ZAAL Kampong JC4 - Kromme Rijn JC1

5  

11:35  11:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Josephien Pons en Emma van de Geer
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JC3
ZAALBLOK   19082   ZAAL Kampong D15 - Kampong D17

5  

19:35  19:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding D3
ZAALBLOK   25896   ZAAL Montfoort MB3 - Woerden MB3

5  

13:35  13:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Isalinde Glerum en Simon Cortjens
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MB4
ZAALBLOK   21071   ZAAL Voordaan MAB1C - Schaerweijde MAB1C

5  

17:35  17:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Lyn Dusee en Rob Bloemendal
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MAB1
ZAALBLOK   17229   ZAAL Shinty H1 - Barneveld H1

6  

18:00  18:10  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding H1
ZAALBLOK   19187   ZAAL Loenen MB4 - Fletiomare MB8

5  

15:35  15:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Ruben Visser en Rian van der Dussen
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MB6
ZAALBLOK   23650   ZAAL Spitsbergen JB1 - Maarssen JB2

20  

17:20  17:40  thuis  Marienhoeve    
Fluiten: Gert Bleeker en Jan Jurre Harsveld van der Veen
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 2
zaalleiding JB2
ZAALBLOK   22441   ZAAL Spitsbergen MB5 - SCHC MB9

15  

11:25  11:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Ireen Bal en Floor ter Brake
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding MB7
ZAALBLOK   22607   ZAAL Maarssen MB7 - IJsseloever MB6

20  

17:20  17:40  thuis  Marienhoeve    
Fluiten: Bas van Ark en Vincent de Beer
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
zaalleiding MB8
ZAALBLOK   52765   ZAAL Woerden MA3 - Loenen MA2

0  

  19:10  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Marc Koch en Jan Hendrik Bredee
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding MA3
ZAALBLOK   19081   ZAAL Fletiomare H2 - Leusden H2

20  

19:20  19:40  thuis  Marienhoeve    
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
zaalleiding H2
ZAALBLOK   24571   ZAAL Culemborg JC2 - Nieuwegein JC2

0  

  17:10  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Ewald Iking en Ted Luiten
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding JC4
ZAALBLOK   24935   ZAAL SCHC MC2 - Zwaluwen MC1

6  

16:00  16:10  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Petra van Wezel-Buis en Nico Weel
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MC2
ZAALBLOK   20953   ZAAL Maarssen MD3 - Fletiomare MD4

5  

09:35  09:40  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Renske Visser en Noa Wijnands
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding MD5
ZAALBLOK   54263   ZAAL Woerden H3 - Voordaan H7

30  

19:10  19:40  thuis  Lunet, Sportcentrum De    
Lunet, Sportcentrum De
Amersfoortsestraatweg 16
1411HD NAARDEN
hal: 1
zaalleiding H3
ZAALBLOK   16747   ZAAL Schaerweijde J8E1 - Culemborg J8E1

0  

  15:10  thuis  Kruisboog, De    
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding J8E1
ZAALBLOK   18930   ZAAL SCHC MD1 - Voordaan MD1

15  

09:25  09:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Lotte Bakker en Karel Strasters
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding MD1
 
D1Z   17127   Hockeyclub Amersfoort D1

15  

09:15  10:00  thuis  Olympos, Sportcentrum    
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 1 (geel)
zaalleiding
D1Z   17095   Gooische Hockey Club D1

15  

11:15  12:00  thuis  Olympos, Sportcentrum    
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
zaalleiding
D3Z   19301   SV Kampong Hockey D15

5  

18:25  19:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
D3Z   19515   SV Kampong Hockey D17

5  

19:45  20:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, balken opruimen, tas retour clubhuis
 
M8E2Z   16877   HC IJsseloever M8E1

30  

08:40  09:40  thuis  Ploeg, De    
Ploeg, De
Burg W Martenslaan 25
3958GR AMERONGEN
hal: 1
1 begeleider
 
MA2Z   24736   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty MA2

20  

18:50  19:40  thuis  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
MA3Z   52761   MHC Woerden MA3

0  

19:20  19:50  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Marc Koch en Jan Hendrik Bredee
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding, balken + matten kunnen ivm training blijven liggen, wedstrijdtas retour clubhuis
MA3Z   52757   Loenense MHC MA2

0  

18:00  18:30  thuis  Kruisboog, De    
Fluiten: Marc Koch en Jan Hendrik Bredee
Kruisboog, De
Kruisboog 15
3994AE HOUTEN
hal: veld 1
zaalleiding
MABZ   21484   Schaerweijde MAB1C

5  

17:45  18:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Rob Bloemendal en Lyn Dusee
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MABZ   21270   MMHC Voordaan MAB1C

5  

16:25  17:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Lyn Dusee en Rob Bloemendal
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
MB3Z   22297   HC Geldermalsen MB1

30  

15:20  16:20  thuis  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
MB4Z   25689   MHC Woerden MB3

5  

13:45  14:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Simon Cortjens en Isalinde Glerum
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MB4Z   25475   Hockeyclub Montfoort MB3

5  

12:25  13:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Isalinde Glerum en Simon Cortjens
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MB6Z   19614   MHC Fletiomare MB8

5  

15:45  16:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Ruben Visser en Rian van der Dussen
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MB6Z   19400   Loenense MHC MB4

5  

14:25  15:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Rian van der Dussen en Ruben Visser
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MB7Z   22670   VMHC Spitsbergen MB5

15  

10:15  11:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Ireen Bal en Floor ter Brake
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding
MB8Z   22753   MHV Maarssen MB7

20  

16:10  17:00  thuis  Marienhoeve    
Fluiten: Bas van Ark en Vincent de Beer
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
zaalleiding, tas reeds aanwezig. Let op: hal 1 (zaalleiding in hal 1 & 2)
 
MC2Z   25348   Hockeyclub SCHC MC2

6  

16:10  16:50  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Petra van Wezel-Buis en Nico Weel
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MC2Z   25134   Zwaluwen Utrecht MC1

6  

14:50  15:30  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Petra van Wezel-Buis en Nico Weel
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, balken leggen, wedstrijdtas regelen met zaterdagteam
MC3Z   19132   Hockey Club Naarden MC2

25  

14:45  15:40  thuis  Juliana van Stolberg    
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: 1
MC8Z   24832   MHC Woerden MC6

30  

10:40  11:40  thuis  Beusichem, Sport & Event Center    
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: 1
 
MD1Z   18666   Hockeyclub SCHC MD1

15  

09:35  10:20  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Karel Strasters en Lotte Bakker
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding
MD1Z   18452   MMHC Voordaan MD1

15  

08:15  09:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Karel Strasters en Lotte Bakker
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding, balken leggen, wedstrijdtas via laatste zaterdagteam
MD12Z   21074   H.C. Eemvallei MD12C

26  

08:40  09:40  thuis  Dudok Arena, Optisport    
Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: 1
MD46Z   22488   Zwaluwen Utrecht MD2

20  

10:50  11:40  thuis  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
MD5Z   21272   MHV Maarssen MD3

5  

08:25  09:00  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Renske Visser en Noa Wijnands
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, balken leggen, wedstrijdtas halen ophalen clubhuis
MD5Z   21486   MHC Fletiomare MD4

5  

09:45  10:20  thuis  Wetering, Optisport De    
Fluiten: Noa Wijnands en Renske Visser
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
MD7Z   20389   HC IJsseloever MD5

15  

10:55  11:40  thuis  Hoograven    
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
 
J8E3Z   16377   Hockeyclub Montfoort J8E1

25 

15:25  16:20  uit  Hofland    
Let op: Uittenue mee!   
Hofland
Bovenkerkweg 80
3417TA MONTFOORT
hal: 1
1 begeleider
J8E4Z   15962   Gooische Hockey Club J8E6

15 

10:55  11:40  uit  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
1 begeleider
 
JB2Z   23806   MHV Maarssen JB2

20 

17:30  18:20  uit  Marienhoeve    
Fluiten: Gert Bleeker en Jan Jurre Harsveld van der Veen
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 2
zaalleiding
 
JC1Z   26288   't Spandersbosch JC1

26 

15:20  16:20  uit  Dudok Arena, Optisport    
Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: 1
JC1Z   26503   Hilversum JC1

26 

14:40  15:40  uit  Dudok Arena, Optisport    
Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: 1
JC12Z   27293   MHC Fletiomare JC12C

30 

14:00  15:00  uit  Thijs vd Polshal    
Thijs vd Polshal
Jozef Israelslaan 58
3443CT WOERDEN
hal: 1
 
JD2Z   25409   Baarnse Mixed Hockey Vereniging JD1

25 

10:05  11:00  uit  Trits, Sportcentrum De    
Let op: Uittenue mee!   
Trits, Sportcentrum De
Goeman Borgesiuslaan 2
3741CR BAARN
hal: 1
JD5Z   27209   HC Kromme Rijn JD1

15 

12:15  13:00  uit  Lindenhof, De    
Lindenhof, De
Singel 4A
3984NZ ODIJK
hal: Veld 1
JD6Z   18561   M.H.C. Barneveld JD1

35 

13:15  14:20  uit  Oosterbos    
Oosterbos
Wethouder Rebellaan 136
3770CA BARNEVELD
hal: 1
 
D4Z   52415   HC IJsseloever D4

25 

12:55  13:50  uit  Heem, Het    
Let op: Uittenue mee!   
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: 1
D4Z   52411   Zwaluwen Utrecht D7

25 

12:15  13:10  uit  Heem, Het    
Heem, Het
Heemradenlaan 36
3401GX IJSSELSTEIN UT
hal: 1
DJ1Z   24134   Hockeyclub Amersfoort DJ1

25 

18:05  19:00  uit  Midland    
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1
DJ1Z   24557   SV Kampong Hockey DJ3

25 

18:45  19:40  uit  Midland    
Midland
Zangvogelweg 138
3815DP AMERSFOORT
hal: 1
 
M8E2Z   16809   MHC Fletiomare M8E1

30 

08:00  09:00  uit  Ploeg, De    
Ploeg, De
Burg W Martenslaan 25
3958GR AMERONGEN
hal: 1
1 begeleider
 
MA2Z   24524   Schaerweijde MA4

20 

19:30  20:20  uit  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
 
MB3Z   22467   HC IJsseloever MB3

30 

14:40  15:40  uit  Randhorst, De    
Let op: Uittenue mee!   
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
MB7Z   22278   Hockeyclub SCHC MB9

15 

11:35  12:20  uit  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Ireen Bal en Floor ter Brake
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding, balken opruimen indoen laatste hockeyteam, wedstrijdtas retour clubhuis
MB8Z   22273   HC IJsseloever MB6

20 

17:30  18:20  uit  Marienhoeve    
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Bas van Ark en Vincent de Beer
Marienhoeve
Lekdijk Oost 15
3960DB WIJK BIJ DUURSTEDE
hal: 1
zaalleiding
 
MC3Z   19328   Hockeyclub Amersfoort MC2

25 

14:05  15:00  uit  Juliana van Stolberg    
Juliana van Stolberg
Graaf Hendriklaan 146
3818DN AMERSFOORT
hal: 1
MC6Z   20536   HC Geldermalsen MC4

30 

11:20  12:20  uit  Randhorst, De    
Let op: Uittenue mee!   
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
MC6Z   20386   HC Rijnvliet MC2

30 

10:40  11:40  uit  Randhorst, De    
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
MC7Z   18772   Doornse Hockey Club MC5

15 

14:55  15:40  uit  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
MC7Z   18346   MHCN MC5

15 

14:15  15:00  uit  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
MC8Z   25377   Culemborg MC3

30 

11:20  12:20  uit  Beusichem, Sport & Event Center    
Beusichem, Sport & Event Center
Rijsbosch 3
4112MB BEUSICHEM
hal: 1
 
MD12Z   21230   't Spandersbosch MD12C

26 

08:00  09:00  uit  Dudok Arena, Optisport    
Dudok Arena, Optisport
Arena 303
1213NW HILVERSUM
hal: 1
MD46Z   22737   Schaerweijde MD5

20 

10:10  11:00  uit  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
MD7Z   20893   Zwaluwen Utrecht MD3

15 

10:15  11:00  uit  Hoograven    
Hoograven
Verlengde Hoogravenseweg 203
3523KJ UTRECHT
hal: 1
MD8Z   24272   Doornse Hockey Club MD3

25 

14:05  15:00  uit  Steinheim Sport- en bowlingcentrum    
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1a
3941MB DOORN
hal: 1
MD8Z   24695   Schaerweijde MD7

25 

14:45  15:40  uit  Steinheim Sport- en bowlingcentrum    
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1a
3941MB DOORN
hal: 1
MD9Z   26730   MHC Fletiomare MD7

15 

08:55  09:40  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
MD9Z   27035   SV Kampong Hockey MD10

15 

09:35  10:20  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor