Vandaag jarig

Tijn Arends
Mees Vellekoop

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 20 jan - zon 21 jan - zat 27 jan - zon 28 jan - zat 3 feb - zon 4 feb - zat 10 feb - zon 11 feb -


laat schema zien voor  

20 januari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JF1   54909   Gooische Hockey Club JF1

 

09:30  10:00  thuis     
JF4   54485   MMHC Voordaan JF1

 

10:00  10:30  thuis     
 
M6E2   54792   VMHC Spitsbergen ME1

 

10:45  11:15  thuis     
M6E4   54840   MHV Maarssen ME4

 

11:00  11:30  thuis     
 
MF2   54495   MHC Woerden MF1

27  

10:00  10:30  thuis  Sportpark 'Birkhoven'    
MF3   54811   Hilversum MF3

 

11:00  11:30  thuis     
MF4   54810   Hilversum MF4

 

10:00  10:30  thuis     
MF5   54845   Hilversum MF7

26  

10:50  11:20  thuis  Sportp. Loosdrecht    
MF6   54889   MHCN MF5

 

11:00  11:30  thuis     
 
J6E4   54780   Gooische Hockey Club JE6

25 

10:00  11:00  uit  Sportpark Olympus    
 
JF2   54818   MHV Maarssen JF3

25 

10:25  11:20  uit    route    
JF3   54864   MHV Maarssen JF4

25 

09:05  10:00  uit    route    
 
M6E1   54885   Gooische Hockey Club ME2

30 

09:00  10:00  uit    route    
M6E5   54841   Baarnse Mixed Hockey Vereniging ME1

30 

10:00  11:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
M6E7   54835   MHCN ME4

15 

10:30  11:15  uit    route    
 
MF1   54900   't Spandersbosch MF1

30 

09:00  10:00  uit    route    


20 januari | Zaalhockey
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1Z   16241   Schaerweijde JE1

20  

13:30  14:20  thuis  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
1 begeleider
 
J8E2Z   54150   Schaerweijde J8E2

46  

08:20  09:40  thuis  Almere Buiten    
Almere Buiten
A. Boekenweg 1
1333VD ALMERE
hal: veld 1
1 begeleider
 
JB3Z   25848   MMHC Voordaan JB2

15  

16:25  17:10  thuis  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
 
JC2Z   52931   Larensche Mixed Hockey Club JC2

6  

17:10  17:50  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Marc Koch en Leo Klomp
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding, balken kunnen ivm trainingen blijven liggen, tas naar zondagteam
JC2Z   52930   Gooische Hockey Club JC3

6  

15:50  16:30  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Marc Koch en Leo Klomp
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding
 
JD12Z   20767   Gooische Hockey Club JD12C

15  

15:35  16:20  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Claudia van Strijen en Petra van Wezel-Buis
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding
JD12Z   20553   Hockey Club Naarden JD12C

15  

14:15  15:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Petra van Wezel-Buis en Claudia van Strijen
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding
 
ZAALBLOK   20405   ZAAL Gooische JD12C - Naarden JD12C

15  

15:25  15:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Claudia van Strijen en Petra van Wezel-Buis
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding JD12
ZAALBLOK   52932   ZAAL Laren JC2 - Gooische JC3

6  

17:00  17:10  thuis  Molenwiek, De    
Fluiten: Leo Klomp en Marc Koch
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding JC2
ZAALBLOK   23670   ZAAL Spitsbergen MC11C - Almere MC23C

15  

17:25  17:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Donya Shekari en Merel van der Linde
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding MC34
ZAALBLOK   16466   ZAAL Gooische M8E1 - Eemvallei M8E1

15  

09:25  09:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding M8E1
ZAALBLOK   14981   ZAAL Kampong M8E8 - Naarden M8E8

15  

13:25  13:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding M8E8
ZAALBLOK   16733   ZAAL Holestick ME1 - Kampong ME7

6  

15:00  15:10  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
zaalleiding M6E1
ZAALBLOK   16185   ZAAL Fletiomare M8E6 - Kampong M8E7

15  

11:25  11:40  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding M8E6
 
D2Z   55443   SV Kampong Hockey D2

0  

19:25  19:55  thuis  Herculeshal    
Herculeshal
Voorveldselaan 2
3573PV UTRECHT
hal: Veld 1
 
M6E1Z   16668   Holestick ME1MIX

6  

13:50  14:30  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
1 begeleider, zaalleiding, balken liggen er al, wedstrijdtas ophalen clubhuis
M6E1Z   16717   SV Kampong Hockey ME7

6  

15:10  15:50  thuis  Molenwiek, De    
Molenwiek, De
Papiermolen 3
3994DJ HOUTEN
hal: 1
1 begeleider, zaalleiding
 
M8E1Z   16390   Gooische Hockey Club M8E1

15  

09:35  10:20  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
1 begeleider, zaalleiding
M8E1Z   16341   H.C. Eemvallei M8E1

15  

08:15  09:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
1 begeleider, zaalleiding, balken leggen, wedstrijdtas ophalen clubhuis
M8E4Z   15978   Schaerweijde M8E3

30  

10:40  11:40  thuis  Laren Weetabix hal    
Laren Weetabix hal
Eemnesserweg 33a
1250AC LAREN NH
hal: veld 1
M8E5Z   15490   Zwaluwen Utrecht M8E2

15  

10:55  11:40  thuis  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2-B
M8E6Z   16319   MHC Fletiomare M8E6

15  

10:15  11:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
1 begeleider, zaalleiding
M8E7Z   14982   SV Kampong Hockey M8E8

15  

12:15  13:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
1 begeleider, zaalleiding
 
MA1Z   26577   M.H.C. Weesp MA1

25  

18:30  19:40  thuis  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
MC34Z   24034   VMHC Spitsbergen MC11C

15  

16:15  17:00  thuis  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Donya Shekari en Merel van der Linde
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding
MC5Z   22311   Doornse Hockey Club MC2

25  

09:25  10:20  thuis  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MC9Z   51985   MHC Woerden MC7

30  

15:20  16:20  thuis  Noort Sijde, De    
Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1
 
J6E1Z   16228   SV Phoenix JE1

20 

12:50  13:40  uit  Jan Wever Hal    
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: 1
1 begeleider
J6E4Z   17009   Hockeyclub De Haaskamp JE1

30 

09:20  10:20  uit  Ploeg, De    
Ploeg, De
Burg W Martenslaan 25
3958GR AMERONGEN
hal: 1
1 begeleider
J6E4Z   16934   Schaerweijde JE3

30 

08:40  09:40  uit  Ploeg, De    
Ploeg, De
Burg W Martenslaan 25
3958GR AMERONGEN
hal: 1
1 begeleider
 
J8E2Z   54198   Loenense MHC J8E1

46 

07:40  09:00  uit  Almere Buiten    
Let op: Uittenue mee!   
Almere Buiten
A. Boekenweg 1
1333VD ALMERE
hal: veld 1
1 begeleider
 
JABZ   24879   Almeerse HC JA12C

15 

15:10  15:55  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2
JABZ   25017   SV Kampong Hockey JAB1C

15 

14:30  15:15  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2
 
JB1Z   55487   Larensche Mixed Hockey Club JB1

15 

14:15  15:00  uit  Galgenwaard    
Galgenwaard
Herculesplein 341
3584AA UTRECHT
hal: veld 2
JB3Z   25587   MHCN JB2

15 

15:45  16:30  uit  Veerhuis, 't    
Veerhuis, 't
Nijemonde 4
3434AZ NIEUWEGEIN
hal: 1
 
JD3Z   25081   MHV Maarssen JD3

15 

12:15  13:00  uit  Olympos, Sportcentrum    
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
JD3Z   24817   Hockeyclub SCHC JD4

15 

12:55  13:40  uit  Olympos, Sportcentrum    
Let op: Uittenue mee!   
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
 
D2Z   55439   Hilversum D2

18:45  19:15  uit  Herculeshal    
Herculeshal
Voorveldselaan 2
3573PV UTRECHT
hal: Veld 1
 
M8E3Z   16753   Loenense MHC M8E2

30 

10:40  11:40  uit  Bosrand, De    
Let op: Uittenue mee!   
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
M8E3Z   16708   HC IJsseloever M8E3

30 

11:20  12:20  uit  Bosrand, De    
Let op: Uittenue mee!   
Bosrand, De
Koningin Wilhelminastraat 27A
3405XP BENSCHOP
hal: 1
M8E4Z   16020   MMHC Voordaan M8E4

30 

10:00  11:00  uit  Laren Weetabix hal    
Laren Weetabix hal
Eemnesserweg 33a
1250AC LAREN NH
hal: veld 1
M8E5Z   15588   SV Kampong Hockey M8E5

15 

10:15  11:00  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 2-B
M8E6Z   16273   SV Kampong Hockey M8E7

15 

11:35  12:20  uit  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
1 begeleider, zaalleiding
M8E7Z   14980   Hockey Club Naarden M8E8

15 

13:35  14:20  uit  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
1 begeleider, zaalleiding
 
MA1Z   26153   't Spandersbosch MA1

25 

17:50  19:00  uit  Lieberg, Optisport De    
Lieberg, Optisport De
Jan van der Heijdenstraat 174
1221EJ HILVERSUM
hal: 1
 
MB2Z   24712   Doornse Hockey Club MB1

46 

10:20  11:40  uit  Almere Buiten    
Almere Buiten
A. Boekenweg 1
1333VD ALMERE
hal: veld 1
MB2Z   24193   Loenense MHC MB1

46 

09:40  11:00  uit  Almere Buiten    
Let op: Uittenue mee!   
Almere Buiten
A. Boekenweg 1
1333VD ALMERE
hal: veld 1
MB5Z   25777   Doornse Hockey Club MB21C

25 

16:25  17:20  uit  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MB5Z   25887   Dorsteti MB3

25 

15:45  16:40  uit  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
 
MC12Z   26875   MHC Fletiomare MC2

15 

12:55  13:40  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
MC12Z   27070   SV Kampong Hockey MC2

15 

13:35  14:20  uit  Kampong (S.V.)    
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: 1
MC34Z   23850   Almeerse HC MC23C

15 

17:35  18:20  uit  Merwestein, Sport- en Evenementencom    
Fluiten: Donya Shekari en Merel van der Linde
Merwestein, Sport- en Evenementencom
Merweplein 1
3432GN NIEUWEGEIN
hal: Veld1
zaalleiding, balken opruimen, wedstrijdtas naar zondagteam
MC5Z   22559   Dorsteti MC2

25 

08:45  09:40  uit  Binder, De    
Binder, De
Hoflaan 29
3956ED LEERSUM
hal: Veld 1
MC9Z   51995   MHC Fletiomare MC8Z

30 

14:40  15:40  uit  Noort Sijde, De    
Noort Sijde, De
Touwslag 1
3421JH OUDEWATER
hal: veld 1


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor