Vandaag jarig

Sofie Bakker
Tim van Beek
Lotus Mimpen
Martin Stolk

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zon 17 dec - zon 7 jan -


laat schema zien voor  

2 december | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA3   49152   Hilversum JA3

 

14:45  15:30  thuis  Veld 4 Entrador    
 
JB2   51454   Gooische Hockey Club JB3

 

14:30  15:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Ted Luiten
JB3   51179   MHC Muiderberg JB1

 

13:30  14:00  thuis  Veld 4 Entrador    
 
JC3   48340   Culemborg JC2

 

11:45  12:30  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Tim Hochstenbach en Thomas Ingels
JC4   48782   't Spandersbosch JC4

 

10:30  11:00  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Pepijn Verrijn Stuart en Niels van Ark
Begeleiden:
 
JD3   46634   MHC Woerden JD2

 

11:00  11:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Björn Gijsen en Olivier Hilberts
JD5   46615   Almeerse HC JD3

 

10:30  11:00  thuis  Veld 6    
Fluiten: Marnix van den Donker en Kaj Ketelaar
JD6   46402   Loenense MHC JD4

 

09:00  09:30  thuis  Veld 6    
Fluiten: Mila Sas en Emma van der Zanden en Charlotte Vriesema
Begeleiding:
 
MA2   50467   Gooische Hockey Club MA3

 

15:10  16:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Lyn Dusee en Tom Uilenbroek
MA4   50524   Gooische Hockey Club MA5

 

13:45  14:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
MA5   50227   MHV Maarssen MA5

 

15:15  16:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
 
MB1   44755   Almeerse HC MB1

 

11:30  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Rob Bloemendal en Marc Koch
MB2   45493   Hockeyclub SCHC MB2

 

13:30  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
bondsscheid
MB3   45296   SV Kampong Hockey MB5

 

14:45  15:30  thuis  Veld 5    
MB6   45896   HC Geldermalsen MB2

 

12:15  13:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Ireen Bal en Tessa van Beek
MB8   45628   H.C. Eemvallei MB6

 

12:00  12:30  thuis  Veld 6    
Fluiten: Sarah Josten en Sophie Jansen
 
MC1   47965   Hockey Club Naarden MC1

 

09:45  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Jan Jurre Harsveld van der Veen en Leo Klomp
MC6   47558   Dorsteti MC2

 

10:45  11:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Bente Ausems en Eva van Dongen
MC7   47656   Hockey Club Zeewolde MC3

 

12:30  13:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Isabelle Hermsen en Millaray Flores Meza en Eefje Beunder
Begeleiding:
MC9   52144   MHC Woerden MC7

 

11:15  11:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Pepijn te Bokkel en Elano Franken
Begeleiding:
 
MD2   52158   Doornse Hockey Club MD1

 

08:15  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Dounia Allane en Daphne Nieuwenhuizen
MD4   46142   't Spandersbosch MD3

 

12:45  13:30  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Amber Baars en Babette Monnee
MD6   46296   Schaerweijde MD6

 

09:30  10:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Mees Enzerink en Jesper de Leeuw den Bouter
Begeleiding:
MD7   46188   MMHC Voordaan MD5

 

08:00  08:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Floor Dekker en Isabella Noordhof
Begeleiding:
 
JA2   49471   Hockeyclub Amersfoort JA3

30 

15:15  16:30  uit    route    
 
JB4   51391   Hockeyclub Montfoort JB1

30 

12:15  13:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JB5   51250   Culemborg JB2

30 

13:15  14:15  uit    route    
JB6   51030   SV Phoenix JB4

15 

15:15  16:00  uit    route    
 
JC2   48424   Gooische Hockey Club JC3

30 

11:00  12:15  uit    route    
   KNHB: gewijzigd  
 
JD1   46679   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JD1

15 

07:45  09:00  uit    route    
JD2   46612   MHV Maarssen JD2

25 

11:20  12:30  uit    route    
 
MA1   50573   Hockeyclub Amersfoort MA1

30 

12:45  14:15  uit    route    
MA3   50325   VMHC Spitsbergen MA2

30 

13:45  15:00  uit    route    
 
MB4   45507   Hockeyclub SCHC MB5

15 

13:15  14:15  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MB5   45763   SV Kampong Hockey MB7

15 

16:15  17:00  uit    route    
MB7   45592   Doornse Hockey Club MB4

30 

15:00  16:00  uit    route    
 
MC2   44105   Huizer HC MC2

30 

13:00  14:15  uit    route    
MC3   44084   Hockey Club Zeewolde MC1

60 

08:45  10:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC4   47069   SV Kampong Hockey MC5

15 

13:15  14:15  uit    route    
MC5   44307   HC Geldermalsen MC3

35 

11:40  13:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MC8   52130   MHC Maarn MC1

15 

12:00  13:00  uit    route    
 
MD1   46318   SV Kampong Hockey MD1

15 

07:45  09:00  uit    route    
MD3   52163   Hockey Club Naarden MD3

30 

08:45  10:00  uit    route    
MD5   46839   Hockeyclub SCHC MD6

15 

11:00  12:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
MD8   46078   M.H.C. LELYSTAD MD3

45 

10:30  12:00  uit    route    
MD9   46127   Huizer HC MD7

30 

11:45  13:00  uit    route    


2 december | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E1   14799   Almeerse HC JE1

 

09:30  10:00  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Veld 3C
J6E4   12717   H.C. Eemvallei JE4

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Veld 3C
 
J8E1   14714   MHC Fletiomare J8E1

 

09:30  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Veld 2AB
J8E2   14709   MMHC Voordaan J8E1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Veld 2AB
 
JF3   14698   HC IJsseloever JF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4D
 
M6E3   14920   MHC Leusden ME2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4A
M6E4   14619   Gooische Hockey Club ME4

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Veld 3D
M6E6   14919   M.H.C. LELYSTAD ME4

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4B
M6E7   14618   M.H.C. LELYSTAD ME3

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4C
 
M8E2   14823   Hilversum M8E1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Veld 2CD
M8E4   14677   SV Kampong Hockey M8E4

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Veld 3AB
M8E6   14951   SV Kampong Hockey M8E9

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Veld 2CD
 
MF2   14744   Schaerweijde MF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4A
MF4   14743   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4B
MF6   14868   Doornse Hockey Club MF3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4C
 
J6E2   14789   MMHC Voordaan JE2

20 

08:55  09:45  uit    route    
   KNHB: Veld 2B  
J6E3   51950   Hockeyclub SCHC JE5

15 

08:15  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
 
J8E3   14702   Dorsteti J8E1

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: CD  
J8E4   14703   MHC Muiderberg J8E1

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Velddeel C/D (rechter helft)  
 
JF1   14539   Gooische Hockey Club JF1

30 

08:30  09:30  uit    route    
   KNHB: veld 5A  
JF2   14699   SV Kampong Hockey JF2

15 

08:15  09:00  uit    route    
   KNHB: B  
JF4   14682   Culemborg JF2

30 

08:30  09:30  uit    route    
 
M6E2   14916   SV Kampong Hockey ME9

15 

09:15  10:00  uit    route    
   KNHB: A  
M6E5   14764   MHV Maarssen ME5

25 

08:35  09:30  uit    route    
 
M8E1   14826   Gooische Hockey Club M8E1

30 

08:45  10:00  uit    route    
   KNHB: veld 1AB  
M8E3   14814   HC IJsseloever M8E2

15 

10:15  11:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
M8E5   14952   MHV Maarssen M8E4

25 

08:20  09:15  uit    route    
M8E7   14661   VMHC Spitsbergen M8E3

30 

08:00  09:00  uit    route    
 
MF1   14739   Schaerweijde MF2

20 

07:55  08:45  uit    route    
MF3   14586   SV Kampong Hockey MF1

15 

08:00  08:45  uit    route    
   KNHB: A  
MF5   14877   MHC Soest MF5

30 

09:15  10:15  uit    route    


2 december | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1      !Reservering

 

  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor