Vandaag jarig

Sofie Bakker
Tim van Beek
Lotus Mimpen
Martin Stolk

Wedstrijden quicklinks

Teams Quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Download de app

Zoek


terug naar vorige pagina - print

Wedstrijdschema

Wedstrijden quicklinks

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zon 17 dec - zon 7 jan -


laat schema zien voor  

25 november | Junioren
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
JA1   25844   Dordrechtse Mixed Hockey Club JA1

 

13:00  14:15  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Bondsscheidsrechters
JA2   49331   Gooische Hockey Club JA6

 

15:15  16:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Tom Uilenbroek en Leo Klomp
 
JB3   50967   Larensche Mixed Hockey Club JB4

 

15:45  16:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Timme Weel en Laurens Nievelstein
JB4   51237   VMHC Spitsbergen JB1

 

13:15  13:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Menno Brouwer en Rubens Hak
JB6   51724   Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JB3

 

14:45  15:15  thuis  Veld 4 Entrador    
 
JC2   48734   M.H.C. Weesp JC1

 

10:45  11:30  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Ted Luiten en Lyn Dusee
 
JD1   46018   MMHC Voordaan JD1

 

09:45  10:45  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Peter Groen en Jan Jurre Harsveld van der Veen
JD2   46692   M.H.C. Weesp JD1

 

11:30  12:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
JD4   46423   Gooische Hockey Club JD6

 

09:30  10:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Max ter Brake en Mathijs Hilbelink en Tuur Luiten
Begeleiding: Marc Koch
 
MA1   50016   SV Phoenix MA1

 

13:15  14:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Fluiten: Rob Bloemendal
MA3   50037   M.H.C. Barneveld MA2

 

15:30  16:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: George in der Maur en Camiel Otten
 
MB4   45388   MHC Maarn MB1

 

14:00  14:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Petra van Wezel-Buis en Jan Hendrik Bredee
MB5   44469   Hockeyclub Montfoort MB3

 

14:15  14:45  thuis  Veld 5    
MB7   45437   Hockeyclub SCHC MB9

 

13:30  14:00  thuis  Veld 6    
Fluiten: Anna Delhaas en Britt Willems
 
MC2   47035   Baarnse Mixed Hockey Vereniging MC1

 

11:45  12:30  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
MC3   47112   MHC Fletiomare MC2

 

12:15  13:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Fluiten: Lisanne Andringa en Milou Voogt
MC5   43986   MHC Soest MC3

 

11:45  12:30  thuis  Veld 6    
Fluiten: Niels van Ark en Marnix Thijsen
Begeleiding: Dionne Puyman
MC8   52129   Culemborg MC3

 

11:00  11:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Mila Sas en Tessa van Lunsen
Begeleiding: Marcel de Berg
MC9   52143   Hockey Club Zeewolde MC4

 

12:45  13:15  thuis  Veld 5    
Fluiten: Ruben van de Waerdt en Loek van Woesik
Begeleiding: Renz van Ee
 
MD1   46095   Hilversum MD1

 

08:00  09:00  thuis  Veld 1 ABN-AMRO    
Fluiten: Maarten Jacobs en Tobias van Eunen
MD3   52162   Gooische Hockey Club MD3

 

08:00  08:45  thuis  Veld 5    
Fluiten: Madelief Zaal en Emma van de Geer
MD5   45694   Loenense MHC MD3

 

11:30  12:15  thuis  Veld 4 Entrador    
Fluiten: Sterre Pals en Jeliena Jansen
MD8   46289   M.H.C. Hoevelaken MD3

 

10:15  11:00  thuis  Veld 6    
Fluiten: Cynthia Bos en Dionne Greve
Begeleiding:
MD9   46314   SV Phoenix MD5

 

08:45  09:30  thuis  Veld 6    
Fluiten: Fiona van Hekken en Tom Ghijsen Cohen
Begeleiding: Claudia van Strijen
 
JA3   49551   Doornse Hockey Club JA2

30 

16:15  17:30  uit    route    
 
JB1   25853   V.M.H.C. CARTOUCHE JB1

45 

10:45  12:30  uit    route    
JB2   51293   Hockeyclub Amersfoort JB2

30 

15:15  16:30  uit    route    
JB5   51251   Gooische Hockey Club JB6

30 

15:00  16:00  uit    route    
 
JC1   25835   Hockeyclub SCHC JC1

15 

09:30  10:45  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JC3   48545   Hockeyclub De Haaskamp JC1

30 

10:15  11:30  uit    route    
 
JD3   46415   Hockey Club Naarden JD4

30 

10:00  11:15  uit    route    
JD5   46662   Loenense MHC JD3

30 

11:00  12:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
JD6   46381   SV Phoenix JD4

15 

10:00  10:45  uit    route    
 
MA2   50770   MMHC Voordaan MA3

20 

16:20  17:30  uit    route    
MA4   49813   M.H.C. Barneveld MA3

30 

13:00  14:15  uit    route    
MA5   50503   Buitenhout MHC MA1

45 

12:00  13:30  uit    route    
 
MB1   45946   M.H.C. Weesp MB1

45 

10:45  12:30  uit    route    
MB2   45051   Hockey Club Naarden MB2

30 

14:45  16:00  uit    route    
MB3   45395   Almeerse HC MB4

50 

12:55  14:30  uit    route    
MB6   44441   MHC Leusden MB3

30 

13:00  14:15  uit    route    
MB8   45564   VMHC Spitsbergen MB5

30 

11:00  12:00  uit    route    
 
MC1   44252   MHC Fletiomare MC1

30 

09:15  10:45  uit    route    
MC6   44120   Nijkerk MC2

30 

09:45  11:00  uit    route    
MC7   47817   Hockeyclub De Haaskamp MC1

30 

13:30  14:45  uit    route    
 
MD2   52157   Almeerse HC MD2

50 

10:10  11:45  uit    route    
MD4   46111   Hilversum MD2

30 

09:30  10:45  uit    route    
MD6   46512   Dorsteti MD3

30 

09:00  10:15  uit    route    
MD7   46939   MHC Leusden MD7

30 

11:15  12:30  uit    route    


25 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
J6E2   14357   Gooische Hockey Club JE1

 

09:45  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Veld 3C
J6E3   51947   MHC Woerden JE2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4A
 
J8E3   14268   Gooische Hockey Club J8E4

 

09:45  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Veld 2CD
J8E4   14269   Hockeyclub SCHC J8E4

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Veld 2CD
 
JF1   14109   SV Kampong Hockey JF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4A
JF2   14258   Almeerse HC JF1

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4B
 
M6E2   14476   MHC Fletiomare ME3

 

09:45  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Veld 3D
M6E5   14331   Hockeyclub UNO ME4

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4B
 
M8E1   14384   MHC Fletiomare M8E1

 

09:30  10:15  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Veld 2AB
M8E3   14383   MHC Leusden M8E3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Veld 3CD
M8E5   14509   MHC Woerden M8E3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 2 Verkerk Volvo    
Veld 2AB
M8E7   14214   Larensche Mixed Hockey Club M8E5

 

08:15  08:45  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
Veld 3AB
 
MF1   14305   Gooische Hockey Club MF2

 

09:15  09:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4D
MF3   14157   't Spandersbosch MF3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4C
MF5   14430   Almeerse HC MF3

 

08:15  08:45  thuis  Veld 4 Entrador    
Veld 4D
 
J6E1   14504   Gooische Hockey Club JE3

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: veld 5D  
J6E4   12701   HC Kromme Rijn JE2

15 

09:00  09:45  uit    route    
   KNHB: deel D  
 
J8E1   14416   Hockeyclub SCHC J8E1

15 

08:00  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
J8E2   14418   SV Kampong Hockey J8E2

15 

08:00  08:45  uit    route    
   KNHB: AB  
 
JF3   14487   HC Kromme Rijn JF1

15 

09:15  10:00  uit    route    
   KNHB: deel A  
JF4   53829   Hockeyclub Montfoort JF2

30 

09:00  10:00  uit    route    
   KNHB: 1a  
Let op: Uittenue mee!   
 
M6E1   14456   't Spandersbosch ME1

30 

08:30  09:30  uit    route    
   KNHB: deel C  
M6E3   14180   SV Kampong Hockey ME1

15 

08:00  08:45  uit    route    
   KNHB: A  
M6E4   14318   Hockeyclub SCHC ME7

15 

08:15  09:00  uit    route    
Let op: Uittenue mee!   
M6E6   14178   Larensche Mixed Hockey Club ME6

30 

08:00  09:00  uit    route    
   KNHB: 3D  
M6E7   14309   Almeerse HC ME5

50 

07:40  09:00  uit    route    
 
M8E2   14530   Hockey Club Naarden M8E1

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 4AB  
M8E4   14378   't Spandersbosch M8E3

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: deel AB  
M8E6   14216   MHC Soest M8E5

30 

07:45  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 3AB  
 
MF2   14438   Gooische Hockey Club MF1

30 

09:45  10:45  uit    route    
   KNHB: veld 5B - gewijzigde tijd  
MF4   14446   MMHC Voordaan MF4

20 

07:55  08:45  uit    route    
   KNHB: Veld 2C  
MF6   14142   VMHC Spitsbergen MF2

30 

08:00  09:00  uit    route    


25 november | Overig
Team Wed.Nr. Tegen  Reistijd Verz Spel U/T   Locatie  
 
G1      !Reservering

 

  10:15  thuis  Veld 3 Hoogvliet    
G1   20106   Larensche Mixed Hockey Club G3

30 

13:00  14:00  uit    route    


Hoofdsponsor
Sponsoracties
Platinasponsor
Sponsor